Als Duitsland gewoon de oorlog gewonnen had hadden we geen last van finnen en ander woke gezeik..lekker Duits bier drinken met blonde dames..ipv.. opgescheept te zitten met dikke transnegers met regenboog haar voor de Calvin onderbroekenlijn..quote:Op woensdag 14 september 2022 19:40 schreef RedFever007 het volgende:
ICH FRAGE EUCH WOLLT IHR DEN TOTALEN KRIEG!
@:GEERD
Tevens in Italië met Duitsers op een camping staan, alleen de Jappen ontbreken nog in het verhaal om de AS mogendheden te vertegenwoordigen
Je zou kunnen stellen dat Hitler het einde van de EU ingeluid heeft door het verlies. De vele verdragen en massa immigratie hebben van de EU een mak schaap gemaakt dat zich naar de slachtbank laat leidenquote:Op woensdag 14 september 2022 20:10 schreef Geerd het volgende:
[..]
Als Duitsland gewoon de oorlog gewonnen had hadden we geen last van finnen en ander woke gezeik..lekker Duits bier drinken met blonde dames..ipv.. opgescheept te zitten met dikke transnegers met regenboog haar voor de Calvin onderbroekenlijn..
Oeirgoeren in china hoor je nienand over zolang je maar melk met suiker kunt drinken bij een een of andere overzees merk met een knotje achter de toonbank![]()
![]()
EU.. was mooi geweest maja dan moet je niet in 40/50 jaar miljoenen uitvreters binnenhalenquote:Op woensdag 14 september 2022 20:16 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Je zou kunnen stellen dat Hitler het einde van de EU ingeluid heeft door het verlies. De vele verdragen en massa immigratie hebben van de EU een mak schaap gemaakt dat zich naar de slachtbank laat leiden
Hoe kun je schijnbaar Duits zijn?quote:Op woensdag 14 september 2022 19:38 schreef girlnextdoor. het volgende:
Ik sta momenteel op een camping in Italië om lekker te genieten van de laatste restjes zomer. Deze middag vond mijn schijnbaar Duitse buurman, verscholen achter een coniferenhaag vanuit onze plek, het nodig om zijn vrouw een paar uur lang uit te schelden.
Ik dacht het al te horen toen hij zijn vrouw uitschold maar toen ik dichterbij kwam kon ik het goed horen en wist ik het zekerquote:Op woensdag 14 september 2022 22:08 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Hoe kun je schijnbaar Duits zijn?
Je wist zeker dat het schijnbaar een Duitser was? Wat was het dan werkelijk? Een Zwitser, een Oostenrijker?quote:Op woensdag 14 september 2022 22:32 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Ik dacht het al te horen toen hij zijn vrouw uitschold maar toen ik dichterbij kwam kon ik het goed horen en wist ik het zeker
Dat laatste. Ik wil me nooit echt met iets bemoeien en probeer geluidsoverlast naast me neer te leggen maar na 4 uur was het klaar. Ik wil ook een beetje kunnen genieten zonder de teringherrie van anderen.quote:Op woensdag 14 september 2022 20:21 schreef Innisdemon het volgende:
4 uren gewacht?
Dit is óf volledig uit je duim gezogen, of je hebt engelengeduld.
Nee dat accent is anders. Plus dat ik trouwens ook een duits kenteken op zijn auto zag.quote:Op woensdag 14 september 2022 22:34 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Je wist zeker dat het schijnbaar een Duitser was? Wat was het dan werkelijk? Een Zwitser, een Oostenrijker?
Dus het was geen schijnbare Duitser, maar werkelijk een Duitser.quote:Op woensdag 14 september 2022 22:36 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Nee dat accent is anders. Plus dat ik trouwens ook een duits kenteken op zijn auto zag.
Daar is een goed boek over geschreven: Mein Kampf. Staat boordevol tips over kamperen!quote:
De basisschool belde. Ze willen hun 'grap' terugquote:Op donderdag 15 september 2022 00:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Daar is een goed boek over geschreven: Mein Kampf. Staat boordevol tips over kamperen!
quote:Op woensdag 14 september 2022 19:38 schreef girlnextdoor. het volgende:
Klacht 5: Duitsers hebben na 77 jaar nog steeds onze fietsen.
quote:Op woensdag 14 september 2022 20:10 schreef Geerd het volgende:
[..]
Als Duitsland gewoon de oorlog gewonnen had hadden we geen last van finnen en ander woke gezeik..lekker Duits bier drinken met blonde dames..ipv.. opgescheept te zitten met dikke transnegers met regenboog haar
Ergens klopt dit niet eh. Tijdens de oorlog was het Nederlandse volk onderdeel van het Germaanse volk. dus die fietsen zijn meegenomen door mede volksgenoten. Pech!quote:Op woensdag 14 september 2022 19:38 schreef girlnextdoor. het volgende:
Klacht 5: Duitsers hebben na 77 jaar nog steeds onze fietsen.
Heb je vieze dingen gedaan?quote:Op donderdag 15 september 2022 15:55 schreef girlnextdoor. het volgende:
om zeker te weten dat ik niet zwanger ben
quote:Op donderdag 15 september 2022 07:00 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
De basisschool belde. Ze willen hun 'grap' terug
Denken dat je van lullen zuigen zwanger wordtquote:Op donderdag 15 september 2022 15:55 schreef girlnextdoor. het volgende:
Ik kom net terug van Venetië, staat er een fles bubbels op tafel met het briefje sorry voor de gelukdsoverlastCorrectie van de klacht, Duitse buurman heeft toch manieren. Kan het helaas niet meteen aanbreken want moet nog een paar dagen wachten om zeker te weten dat ik niet zwanger ben
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |