krijg ik nog reactiequote:Op zaterdag 3 september 2022 14:51 schreef Tjacka het volgende:
is dit weekend ook op het publieke net
zit in de trein naar de aRENa maar de viaplee app doet het niet
Bij mij werkt het prima.quote:
Een Indycarskampioenschap geeft garantie op een superlicentie. Maar dat wil niet zeggen dat er verder geen superlicentiepunten te verdienen zijnquote:Op zaterdag 3 september 2022 14:56 schreef raptorix het volgende:
[..]
Minimaal, dan moet je echt wel goed in de Indycar rijden, volgens mij geeft alleen kampioenschap directe mogelijkheden.
op tv 4k maar op mobiel is het aan het laggenquote:Op zaterdag 3 september 2022 14:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Bij mij werkt het prima.
~Dennis.
heb je een glazen bol ?quote:
Echt niet zo makkelijk als jij zegt, je moet een behoorlijke rijder zijn wil je via de subklasses je punten halen, ik gok dat er maar 2-3 per jaar voor in aanmerking zullen komen.quote:Op zaterdag 3 september 2022 14:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Een Indycarskampioenschap geeft garantie op een superlicentie. Maar dat wil niet zeggen dat er verder geen superlicentiepunten te verdienen zijn
Met geen Nederlandersquote:Op zaterdag 3 september 2022 14:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Met méér NL-ers in de F1? Hoezo?
Nee, maar ik hoop eropquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |