Doet het geweldig volgens Drank de Boerquote:Op zaterdag 3 september 2022 14:00 schreef Oriente het volgende:
Bizar dat Chelsea die Gordon voor 50/60 mil wilde hebben, die chloorkop kan niets
Dit kan echt niet. Ik haat Sierd de Vos.quote:
Volgevreten, de bezem had er door gemoeten, kloppfaal.quote:Op zaterdag 3 september 2022 15:29 schreef Montagui het volgende:
Dit is niet het jaar van Liverpool in de Premier League. Wat een armoe.
Smerig.quote:Op zaterdag 3 september 2022 18:06 schreef Sked het volgende:
[ afbeelding ]
Gelukkig maakt het volgens Virgil zelf weinig uit, voetbal is tenslotte niet in slow motion.
Aardig spelertje voor Utrecht.quote:Op zondag 4 september 2022 17:54 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Leuk voor Villa of Leverkusen volgend jaar
Leuk die matches tegen de mindere goden maar nu komt een beetje echte ploeg langs.quote:Op zondag 4 september 2022 17:56 schreef TweedeKlum het volgende:
Ik heb Malacia wel eens scherper gezien.
Mwah, ik zou het zooitje van Klopp niet als mindere ploeg willen betitelen.quote:Op zondag 4 september 2022 17:57 schreef Gunner het volgende:
[..]
Leuk die matches tegen de mindere goden maar nu komt een beetje echte ploeg langs.
Heb je die zien spelen? Dat was echt dikke bagger.quote:Op zondag 4 september 2022 18:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, ik zou het zooitje van Klopp niet als mindere ploeg willen betitelen.
Uiteraard, maar hij was daar wel een van de besten in die wedstrijd.quote:Op zondag 4 september 2022 18:02 schreef Gunner het volgende:
[..]
Heb je die zien spelen? Dat was echt dikke bagger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |