Enige manier om een langere periode succesvol te zijn bij Ferrari is als je er een niet Italiaans team neerzet. Het is niet voor niets dat Schumacher pas succes had toen hij bijna al zijn eigen poppetjes er had neergezet. Alle andere succesjes waren toeval en duurden nooit lang.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Ferrari alleen hun betrouwbaarheid op orde had gehad zag het het er al een stuk beter uit en ik neem aan dat ze verbeteren voor volgend jaar want op betrouwbaarheid mag je de motoren wel aanpassen en dan kunnen ze ook nog eens aan de strategie/management kant stappen maken.
ik heb het idee dat het gros helemaal niet klaar met hem is want nog steeds een enorme fanbase en ik denk ook dat hij zelf niet zonder die aandacht kan, z'n eerste podium van dit jaar had hij zowat een orgasmequote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:54 schreef El_Thijs het volgende:
Misschien is het gewoon beter voor de sport als ie stopt. Het gros van de fans is wel klaar met hem, Mercedes maakt van elke coureur een persoon zonder persoonlijkheid, en het gezeur over z'n rug de ene week en het rondspringen de andere week is niet geloofwaardig.
Dat waren vooral de Britten denk ik. Zijn enorme fanbase is niet zo heel enorm meer volgens mij.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb het idee dat het gros helemaal niet klaar met hem is want nog steeds een enorme fanbase en ik denk ook dat hij zelf niet zonder die aandacht kan, z'n eerste podium van dit jaar had hij zowat een orgasme
Mwah, zijn fanbase is niet hetzelfde als de gemiddelde F1-fan. Een paar Britten, een paar BLMs aanhanger een paar blondjes die het wel zien zitten en that is it. Je zag vorig jaar aan alle reacties tijdens/na Abu Dhabi wel hoe een heel groot deel van de F1-fanbase klaar is met Lewis/Mercedes.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb het idee dat het gros helemaal niet klaar met hem is want nog steeds een enorme fanbase en ik denk ook dat hij zelf niet zonder die aandacht kan, z'n eerste podium van dit jaar had hij zowat een orgasme
Britten, en Amerikanen die er een rassendingetje in zienquote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat waren vooral de Britten denk ik. Zijn enorme fanbase is niet zo heel enorm meer volgens mij.
ruim 2 keer zoveel volgers als Verstappen op insta dus ik denk dat je dat een beetje onderschatquote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat waren vooral de Britten denk ik. Zijn enorme fanbase is niet zo heel enorm meer volgens mij.
Ik kan het niet bewijzen, maar weet toch wel 100% zeker dat een groot deel van zijn volgers niets met F1 te maken hebben en nog geen 3 andere coureurs kunnen opnoemen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
ruim 2 keer zoveel volgers als Verstappen op insta dus ik denk dat je dat een beetje onderschat
echt raceliefhebbers wel ja, hij is meer een merk geworden maar heeft wel een enorme fanbasequote:Op woensdag 31 augustus 2022 14:58 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Mwah, zijn fanbase is niet hetzelfde als de gemiddelde F1-fan. Een paar Britten, een paar BLMs aanhanger een paar blondjes die het wel zien zitten en that is it. Je zag vorig jaar aan alle reacties tijdens/na Abu Dhabi wel hoe een heel groot deel van de F1-fanbase klaar is met Lewis/Mercedes.
Ja als merk heb je zeker een punt. Ik bekeek het meer vanuit een F1 oogpunt.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
echt raceliefhebbers wel ja, hij is meer een merk geworden maar heeft wel een enorme fanbase
Verstappen heeft natuurlijk ook genoeg fans die er helemaal niets van begrijpen.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:02 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ja als merk heb je zeker een punt. Ik bekeek het meer vanuit een F1 oogpunt.
Ik ben juist fan van zo'n beetje iedereen, maar ik kan Hamilton gewoon niet meer luchtenquote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:06 schreef Tarado het volgende:
ik vind het sowieso vreemd dat je als raceliefhebber slechts fan van 1 coureur bent, dan ben je eigenlijk geen liefhebber meer
Of je bent fan van het racen en niet van 1 driverquote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:06 schreef Tarado het volgende:
ik vind het sowieso vreemd dat je als raceliefhebber slechts fan van 1 coureur bent, dan ben je eigenlijk geen liefhebber meer
Van mij mag hij er nog wel een paar bij winnen, de titel is toch al zo goed als binnen, maar volgend jaar wordt het hopelijk spannender.quote:Op maandag 29 augustus 2022 11:22 schreef Rossdale het volgende:
Ik hoop niet dat de overmacht van Verstappen gisteren een voorbode is voor de rest van het seizoen. Uiteraard hoop ik dat hij WK wordt, maar een beetje tegenstand zou wel fijn zijn. Anders wordt het net zo'n saai seizoen als tijdens de Mercedesjaren...
Hij is pas 24, dus als-ie wil kan-ie nog 15 jaar doorgaan. Als-ie dat doet, is-ie nu pas op 1/3 van z'n F1-carrièrequote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:21 schreef Coppi het volgende:
[..]
Bizar eigenlijk. Ik zat laatst te denken dat Verstappen na dit seizoen eigenlijk al als een van de 10 beste/succesvolste F1 coureurs beschouwd mag worden. Hij is nog maar half in zijn carriere.
Ja die statistieken zijn bizar.quote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:21 schreef Coppi het volgende:
[..]
Van mij mag hij er nog wel een paar bij winnen, de titel is toch al zo goed als binnen, maar volgend jaar wordt het hopelijk spannender.
Bizar eigenlijk. Ik zat laatst te denken dat Verstappen na dit seizoen eigenlijk al als een van de 10 beste/succesvolste F1 coureurs beschouwd mag worden. Hij is nog maar half in zijn carriere.
Qua aantal GP overwinningen is hij al ruim top 10 en met 2 wereldtitels op zak hoor je dan zeker bij het top 10 lijstje.
Welke coureurs zouden Verstappen momenteel buiten die top 10 kunnen houden?
1 wereldtitel per 5 jaar kan ik mee levenquote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hij is pas 24, dus als-ie wil kan-ie nog 15 jaar doorgaan. Als-ie dat doet, is-ie nu pas op 1/3 van z'n F1-carrière
Ik heb weinig betere statistieken gezien. Er zijn maar weinig coureurs die jonger wereldkampioen werden. Hij was ouder dan Hamilton, maar jonger dan Schumacherquote:Op woensdag 31 augustus 2022 15:25 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ja die statistieken zijn bizar.
Daar komt nog bij dat Hamilton eigenlijk altijd in een podiumwaardige auto heeft gereden. Max moest weer nog wat aanrommelen bij Toro Rosso en daarna bij Red Bull, toen Ferrari en Mercedes echt sneller waren.
Wordt ie daar het snot voor de ogen geredenquote:Op donderdag 1 september 2022 21:29 schreef Evenstar het volgende:
Red Bull is dan eigenlijk ook geen energiedranken merk, maar gewoon één grote marketingbedrijf. Het gaat al lang niet meer over wat ze verkopen.
Lewis aast gewoon op het stoeltje naast Max denk ik
En dan wordt het ook nog eens gemaakt door een appelsapfabrikant (Rauch)quote:Op donderdag 1 september 2022 21:51 schreef Marcoss het volgende:
Het is sowieso een wonder dat je schepen met geld verdient met een drankje dat niet te zuipen is
De jeugd denkt daar anders overquote:Op donderdag 1 september 2022 21:51 schreef Marcoss het volgende:
Het is sowieso een wonder dat je schepen met geld verdient met een drankje dat niet te zuipen is
Tuurlijk, ze hebben hem verslagen. Altijd de grootsheid prijzen van hen die je verslagen hebben. Dat straalt ook op jezelf af.quote:Op donderdag 1 september 2022 19:03 schreef aloa het volgende:
Hamilton: Energiedrankenmerk Red Bull heeft mijn ongelijk bewezen
Lewis Hamilton is donderdag voor het Formule 1-weekend in Zandvoort teruggekomen op een uitspraak die hij in 2011 deed. De Britse legende noemde de Red Bull-renstal destijds “slechts een energiedrankenfabrikant”, maar prijst het team nu voor de prestaties van dit seizoen.
https://nl.motorsport.com(...)jk-bewezen/10361525/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |