Ja, al moeten er dan wel wat schroefjes uit. Maar dat is zo gedaan. En je kunt ook zo overal bij doordat de vakken groot zijn.quote:Op maandag 20 februari 2023 22:11 schreef Leandra het volgende:
De planken rechts kunnen allemaal verwijderd worden zodat alles benaderbaar is voor onderhoud?
Ik vind het heel fraai
Heel slim gemaakt zo!quote:Op maandag 20 februari 2023 22:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ja, al moeten er dan wel wat schroefjes uit. Maar dat is zo gedaan. En je kunt ook zo overal bij doordat de vakken groot zijn.
Nu nog bedenken wat ik er precies op ga bergen en waarin. Met fraaie manden of iets dergelijks vallen de installaties minder op.
Plus dat het makkelijker leeghalen is als dat eens in de zoveel tijd nodig is.quote:Op maandag 20 februari 2023 22:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ja, al moeten er dan wel wat schroefjes uit. Maar dat is zo gedaan. En je kunt ook zo overal bij doordat de vakken groot zijn.
Nu nog bedenken wat ik er precies op ga bergen en waarin. Met fraaie manden of iets dergelijks vallen de installaties minder op.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
Voor dochter in ieder geval wel. Ik denk dat we voor de meest praktische oplossing gaan.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 11:58 schreef Leandra het volgende:
De hoogste is te hoog om de greepjes bovenaan aan het schuine deel te plaatsen?
wat is het voor greep en hoe draait de deur?quote:Op woensdag 22 februari 2023 15:24 schreef Claudia_x het volgende:
Dat zijn wel heel veel voorstanders voor onderaan! En wat vinden jullie dan van het deurtje linksonder?
De deuren gaan aan de linkerkant open. En het is een kleine kantgreep, zoiets:quote:Op woensdag 22 februari 2023 15:30 schreef Debsterr het volgende:
[..]
wat is het voor greep en hoe draait de deur?
Ah ja, die zijn wel mooi. Maar dan inderdaad onderaan.quote:Op woensdag 22 februari 2023 15:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
De deuren gaan aan de linkerkant open. En het is een kleine kantgreep, zoiets:
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |