Zijn resultaten in de FREC, F3 en F2 misschien? Won elke klasse als rookie. Dat is geen van de genoemde coureurs geluktquote:Op woensdag 24 augustus 2022 21:48 schreef daNpy het volgende:
[..]
Waaruit blijkt dat Piastri het beter gaat doen? Is het een talent met de snelheid van Sainz, Verstappen, Leclerc, of misschien Norris, of gewoon een Albon/Zhou/Latifi/Gasly/Hartley die niet per sé het team naar het volgende level gaat brengen?
Mhaw, die gozer heeft vorig jaar in ontzettende kut auto gereden. Dit seizoen gaat het al veel beter en Yuki verneukt het vooral telkens.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 21:44 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Mick mag wel weg, laat Yuki daar maar rijden, behalve z'n achternaam heeft Mick niet zoveel te bieden.
Ik mis ze inderdaad wel eens,quote:Op woensdag 24 augustus 2022 21:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Let voor de grap eens een race op beide Haas wagens, je hebt geen flauw benul waar je het over hebt.
Ok, wist ik niet, was een oprechte vraagquote:Op woensdag 24 augustus 2022 21:54 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zijn resultaten in de FREC, F3 en F2 misschien? Won elke klasse als rookie. Dat is geen van de genoemde coureurs gelukt
En zoals ik al zei, zelfs als hij het niet beter doet, dan is het nog de gok waard, omdat hij nog niet zoveel kost.
Leclerc welquote:Op woensdag 24 augustus 2022 21:54 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zijn resultaten in de FREC, F3 en F2 misschien? Won elke klasse als rookie. Dat is geen van de genoemde coureurs gelukt
En zoals ik al zei, zelfs als hij het niet beter doet, dan is het nog de gok waard, omdat hij nog niet zoveel kost.
Nee. Leclerc won de GP3 en F2, maar niet de Europese F3 waar hij het jaar daarvoor in reed. Daarin werd hij vierde.quote:
Pak het scorebord er voor de grap eens bij. Sinds Miami niet meer achter Magnussen gefinisht. En als we de DNFs erbij pakken is Monaco eigenlijk de enige keer dat ie overduidelijk de mindere was. In Canada lag ie comfortabel in de punten toen de auto ermee begaf terwijl Magnussen zijn eigen race in de vuilnisbak had gegooid, en in Frankrijk reden ze allebei bijna de hele race vlak achter elkaar kansloos achteraan tot Zhou Schumacher in de rondte tikte.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 21:56 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Ik mis ze inderdaad wel eens,
vertel me meer over de heldendaden van Mick in de Haas.
Ik zie nog wat meer sneren als ik jou was, misschien krijg je dan serieuze reactiesquote:Op woensdag 24 augustus 2022 22:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Pak het scorebord er voor de grap eens bij. Sinds Miami niet meer achter Magnussen gefinisht. En als we de DNFs erbij pakken is Monaco eigenlijk de enige keer dat ie overduidelijk de mindere was. In Canada lag ie comfortabel in de punten toen de auto ermee begaf terwijl Magnussen zijn eigen race in de vuilnisbak had gegooid, en in Frankrijk reden ze allebei bijna de hele race vlak achter elkaar kansloos achteraan tot Zhou Schumacher in de rondte tikte.
Misschien eens een race gaan volgen, dan krijg je dat soort dingen mee.
Leg de miljarden even op tafel en overtuig Liberty dat ze moeten verkopen. Laat ons even weten hoe dat afloopt.quote:Op woensdag 24 augustus 2022 23:58 schreef Nattekat het volgende:
https://www.theguardian.c(...)aying-on-f1-calendar
Mensen, we hebben nog 2 jaar om van Liberty af te komen, dat is het moment dat Monza in gevaar komt. Tijd voor hooivorken en fakkels.
Frankrijk > Miami en LVquote:Op donderdag 25 augustus 2022 11:54 schreef Black-Death het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)van-f1-kalender.html
GP Frankrijk gaat volgend jaar dus definitief niet door.
Missen we niets aan.
Ik ga de streepjes niet missen.quote:Op donderdag 25 augustus 2022 11:54 schreef Black-Death het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)van-f1-kalender.html
GP Frankrijk gaat volgend jaar dus definitief niet door.
Missen we niets aan.
Het probleem zit hem er in dat historie en het huis van F1 niets lijkt te betekenen voor Liberty. Frankrijk is gewoon weer een Europese race die het aflegt tegen oneerlijke concurrentie. Als Monaco ook verdwijnt (onwaarschijnlijk, maar goed), hebben we in heel West Europa nog maar 3 races: Zandvoort, Silverstone en Barcelona. Misschien Monza nog als je een beetje creatief bent, maar die zie ik ook wel vallen na 2024.quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:06 schreef Tijn het volgende:
Een wisselende kalender is van alle tijden. Dat bepaalde circuits nu afvallen, betekent niet dat ze niet later weer terug kunnen komen. Tussen 2009 en 2017 was er ook geen GP van Frankrijk. Daarvoor reden ze jarenlang op Magny-Cours. In de jaren '70 en '80 hebben ze afgewisseld tussen Paul Ricard en Dijon. Als je nog verder teruggaat reden ze op Charade, Le Mans, Reims en Rouen.
Ik zou me niet te druk maken over een locatie die afvalt, want zo gaan die dingen nou eenmaal. De GP van Frankrijk komt vast wel weer een keer terug, in welke vorm dan ook.
Stoppen ze ook met racen op de Red Bull Ring en de Hungaroring dan? Of is dat niet "West Europa" volgens jou?quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het probleem zit hem er in dat historie en het huis van F1 niets lijkt te betekenen voor Liberty. Frankrijk is gewoon weer een Europese race die het aflegt tegen oneerlijke concurrentie. Als Monaco ook verdwijnt (onwaarschijnlijk, maar goed), hebben we in heel West Europa nog maar 3 races: Zandvoort, Silverstone en Barcelona. Misschien Monza nog als je een beetje creatief bent, maar die zie ik ook wel vallen na 2024.
Ik noemde Monza al creatief, Hongarije is echt niet meer het westenquote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Stoppen ze ook met racen op de Red Bull Ring en de Hungaroring dan? Of is dat niet "West Europa" volgens jou?
Die circuits moeten dan ook niet denken dat ze voor een dubbeltje op de eerste rang kunnen zitten. Historisch of niet, ze moeten nog steeds flink wat betalen (maar veel minder dan de races in de zandbak), en als ze dat niet willen hebben ze ook geen recht op een plek op de kalender.quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het probleem zit hem er in dat historie en het huis van F1 niets lijkt te betekenen voor Liberty. Frankrijk is gewoon weer een Europese race die het aflegt tegen oneerlijke concurrentie. Als Monaco ook verdwijnt (onwaarschijnlijk, maar goed), hebben we in heel West Europa nog maar 3 races: Zandvoort, Silverstone en Barcelona. Misschien Monza nog als je een beetje creatief bent, maar die zie ik ook wel vallen na 2024.
Monza is hartstikke West-Europa joh, kom op. Ze stoppen trouwens ook voorlopig niet met racen op Imola. Kortom, meer dan genoeg races in Europa.quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik noemde Monza al creatief, Hongarije is echt niet meer het westen
Laten de klassieke races nou doorgaans het mooiste zijn. Er is een reden dat ze klassiek zijn.quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:34 schreef Rossdale het volgende:
Leuk die historie van Monaco, maar het zijn wel altijd oersaaie races. Het is klote dat er steeds minder europese races zijn, maar ik heb liever een goede racebaan in een zandbak dan een zzzzzzaai circuit puur omdat de F1 hier altijd al heeft gereden.
Spa staat volgend jaar gewoon op de kalender. De kans dat Zuid-Afrika (nog niet klaar) en China (Covid-regels) doorgaan is kleiner dan 50%.quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:35 schreef Tijn het volgende:
[..]
Monza is hartstikke West-Europa joh, kom op. Ze stoppen trouwens ook voorlopig niet met racen op Imola. Kortom, meer dan genoeg races in Europa.
Ik las trouwens ook dat het nog niet eens zeker is dat Spa afvalt. En zelfs als dat wel zo is, zou het zomaar een jaartje later terug kunnen komen.
Ja Monaco is altijd zo “mooi”…quote:Op donderdag 25 augustus 2022 12:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Laten de klassieke races nou doorgaans het mooiste zijn. Er is een reden dat ze klassiek zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |