Safety Car start?quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 19:57 schreef Zipportal het volgende:
Zonnig
32°C°F
Neerslagkans: 1%
Luchtvochtigheid: 49%
Wind: 5 km/h
Shithole.
Compleet zielloosquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dat Monaco blijft toch wel een gare club.
Stukje belastingvoordelenquote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dat Monaco blijft toch wel een gare club.
Spel van Feyenoordgod was met Til in de ploeg toch nog heel behoorlijk?quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 19:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sangaré hadden ze lekker moeten verkopen aan een Premier League club.
[..]
Je hebt er meer aan als het veldspel van het hele team goed genoeg is waar je op de langere termijn meer resultaat haalt. Al die balletjesafwachters zoals de Guusjes Til, Davy Klaassens en Siem de Jongs in het verleden lijken soms heel nuttig omdat ze wel soms scoren maar uiteindelijk verzieken ze vaker het voetbal van de ploeg.
Monaco is geen land. Neem het als land nog minder serieus dan België.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dat Monaco blijft toch wel een gare club.
Nam teveel de man mee denk ik.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:04 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Keurig op de bal die tackle toch?
Wat zijn metten?quote:
Daar zullen ze van wakker liggen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 20:04 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Monaco is geen land. Neem het als land nog minder serieus dan België.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |