Ze gaan daar binnenkort een hogere wolkenkrabber bouwen dan de burj khalifa om homo's van af te gooien. De burj khalifa met een hoogte van 828 meter vonden ze daarvoor toch iets te klein. Gordon hebben ze er meermaals vanaf gegooid maar ging niet dood, hij vond het harstikke leuk en woont er nu.quote:Op donderdag 28 juli 2022 23:27 schreef de_boswachter het volgende:
Ja worden er daar veel homo’s van flatgebouwen af gegooid? Hoeveel per jaar ongeveer?
Gordon is ook gewoon te dik. Daar kan geen wolkenkrabber tegenopquote:Op donderdag 28 juli 2022 23:32 schreef Tobias19xx het volgende:
[..]
Ze gaan daar binnenkort een hogere wolkenkrabber bouwen dan de burj khalifa om homo's van af te gooien. De burj khalifa met een hoogte van 828 meter vonden ze daarvoor toch iets te klein. Gordon hebben ze er meermaals vanaf gegooid maar ging niet dood, hij vond het harstikke leuk en woont er nu.
Even googelen op amnestie international want ik denk dat ze die wel even waarschuwen alvorens er weer een homo van de flat word geduwdquote:Op donderdag 28 juli 2022 23:27 schreef de_boswachter het volgende:
Ja worden er daar veel homo’s van flatgebouwen af gegooid? Hoeveel per jaar ongeveer?
Dat het mag, wil niet zeggen dat het gebeurd.quote:Op donderdag 28 juli 2022 23:27 schreef de_boswachter het volgende:
Ja worden er daar veel homo’s van flatgebouwen af gegooid? Hoeveel per jaar ongeveer?
Whataboutism.quote:Op vrijdag 29 juli 2022 00:36 schreef corehype het volgende:
kan je zelfde zeggen over zowat elk ander land
vergeet de biblebelt hier niet en wat er met je gebeurd als je de koning en amalia uitscheldt
Pohhh, waar kan ik tekenenquote:Op vrijdag 29 juli 2022 09:34 schreef VarkensHart het volgende:
Droomland. Geen woke bullshit, geen enge trans idioten, geen regenboog terreur
Maak je niet druk.quote:Op donderdag 28 juli 2022 23:17 schreef HSG het volgende:
Een inwoner van Saoedi-Arabië zijn. Je mag Joden uit je land weren en dooswensen, terroristen steunen, homo's ophangen of van flatgebouwen afgooien, racistisch zijn naar Aziaten en Afrikanen, slaven hebben, honderdduizenden burgers inclusief kinderen in Jemen bombarderen of uithongeren, schijt hebben aan mensenrechten, vrouwen behandelen als vuil, oliegeld opstrijken, mensen met een andere religie onderdrukken, je bondgenoten chanteren, je zit in de mensenrechtenorganisatie en de linkse/rechtse/woke/liberale-mensen vinden dat allemaal prima .
Klacht: ik snap het allemaal niet meer.
geen single mommy issuesquote:Op vrijdag 29 juli 2022 09:34 schreef VarkensHart het volgende:
Droomland. Geen woke bullshit, geen enge trans idioten, geen regenboog terreur
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |