quote:Op dinsdag 26 juli 2022 13:57 schreef Morgane89 het volgende:
Hoe organiseren/bewaren jullie je recepten?
Ik bewaar m'n digitale recepten die ik wil bewaren of nog wil uitproberen in Evernote, gelabeld per soort gerecht.
En ik heb in Evernote ook een lijst met recepten uit m'n kookboeken:
1 lijst met recepten die voor herhaling vatbaar zijn en 1 lijst met recepten die ik nog wil uitproberen. Ik zit nu te dubben of ik hier al m'n digitale recepten (zijn er ruim 100) ook nog in de lijst wil zetten zodat ik een totaaloverzicht heb.
Nu ben ik dus heel benieuwd hoe jullie dit doen
Da's grappig, bij mij is het precies andersom. Ik doe bijna geen bal met m'n lijstje bewaarde recepten omdat ik het zo leuk vind om een nieuw recept uit te proberenquote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:04 schreef Blues het volgende:
Wij printen of scheuren recepten uit en golfer heeft een map online.
Vervolgens doen we er geen bal mee, en zoeken we elke keer opnieuw weer (dezelfde) recepten op om een x te maken.
Fijn, dat klinkt al best begripvolquote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:05 schreef Blues het volgende:
Waarnemend TL belt net, morgen en vrijdag werk ik elk 4 uur thuis.
Zelf m'n tijd indelen en ik bel vrijdagmiddag hoe het gaat.
Prima deal.
Dat klinkt goed. Dat kan je dan ook opknippen in 2x 2 uur en even een wandelingetje te doen.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:05 schreef Blues het volgende:
Waarnemend TL belt net, morgen en vrijdag werk ik elk 4 uur thuis.
Zelf m'n tijd indelen en ik bel vrijdagmiddag hoe het gaat.
Prima deal.
Dat hoeft zeker niet. Het kan. Een achterhaald LinkdIn-profiel is onhandig, dus bijwerken of weggooien zou ik zeggen. Sinds LinkedIn gekaapt is voor allerlei meningen, is het niet ongewoon om er niet (meer) op te zitten.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 13:58 schreef Candaasje het volgende:
[..]![]()
Ik denk niet dat 'Zwalkende Chaoot' handig is om op m'n LinkedIn te zetten nee![]()
Omg, LinkedIn... dat account is al zo oud en outdated als de weg naar Rome... moet ik ook zeker nog aanpassen
Dan gooi ik hem mooi voor nu weg. Ik doe/deed er toch al nooit echt iets mee, en het is niet dat ik er andere dingen op zet dan op mijn cv. En mijn contacten stammen vnl. nog uit de HKU tijd.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:17 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat hoeft zeker niet. Het kan. Een achterhaald LinkdIn-profiel is onhandig, dus bijwerken of weggooien zou ik zeggen. Sinds LinkedIn gekaapt is voor allerlei meningen, is het niet ongewoon om er niet (meer) op te zitten.
Preciesquote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:12 schreef Kaatje1 het volgende:
Dat klinkt goed. Dat kan je dan ook opknippen in 2x 2 uur en even een wandelingetje te doen.
Een beetje hetzelfde als jij maar dan in Notionquote:Op dinsdag 26 juli 2022 14:41 schreef Morgane89 het volgende:
En een schaamteloze herpost van m'n vraag
[..]
Daarom doen we ook niks met alles dat er ligt.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:05 schreef Morgane89 het volgende:
Da's grappig, bij mij is het precies andersom. Ik doe bijna geen bal met m'n lijstje bewaarde recepten omdat ik het zo leuk vind om een nieuw recept uit te proberen
Zo zonde hč dat... Er worden in mijn huidige vakgebied vrij veel serieuze zaken die nuttig zijn gedeeld daar dus is toegevoegde waarde voor me. Maar wát een hoop troep komt er ook voorbij zegquote:Op dinsdag 26 juli 2022 15:17 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat hoeft zeker niet. Het kan. Een achterhaald LinkdIn-profiel is onhandig, dus bijwerken of weggooien zou ik zeggen. Sinds LinkedIn gekaapt is voor allerlei meningen, is het niet ongewoon om er niet (meer) op te zitten.
Alleen de recepten van Kayotic, die ik kon redden van haar site , heb ik geprint in een mapje. Heel wat kookboeken zijn bij de laatste meet gewisseld van eigenaar.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 14:41 schreef Morgane89 het volgende:
En een schaamteloze herpost van m'n vraag
[..]
En dan blijkt hoe vaak je het even aanraakt. Nu een milliseconde schrik. Oh ja.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 16:44 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik voel me een beetje blotig. Heb net m'n armband weggebracht om de bedel er weer aan te laten zetten, maar meteen ook m'n ketting daar achter gelaten. Daar hangt een gouden hanger aan die mijn vader aan mijn moeder heeft gegeven bij mijn geboorte. Het oogje was wat dun geworden en die hanger verliezen zou ik verschrikkelijk vinden. Maar ik draag dat ding sinds de uitvaart (16 jaar geleden) van mijn moeder dagelijks en het is een raar kaal gevoel nu.
Ja dat is het, de schrik en het weten is bijna gelijk, bijnaquote:Op dinsdag 26 juli 2022 16:47 schreef AnneX het volgende:
[..]
En dan blijkt hoe vaak je het even aanraakt. Nu een milliseconde schrik. Oh ja.
Het eerste jaar niet, dan betaalt de werkgever. Na 41 weken ziekmelding gaat de boel over naar het UWV en dan komt heter geloof ik wel geld.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 17:21 schreef Tele6 het volgende:
Oeh leuk @:Lucky_Strike
Laat je weten wat erin zit?
Ben vooral ook benieuwd wat er in de box van de bakker zit
@:Blues fijn dat er een diagnose is voor g.en dan ook nog iets wat te fixen is
Hier kwamen we er vanochtend ook achter dat er 2 collega's met corona thuis zitten
Die hebben allebei praktisch nergens last van en doen graag computerwerk, maar we hebben zo ongeveer niemand meer over die het werk kan doen waarvoor je fysiek naar werk moet komen
Goeie timing zo -- precies in de week dat de meeste mensen van hun functie met vakantie zijn
Ik ga morgen werken ipv vrije dag, en dan ben ik vrijdag vrij. Dan doe ik morgen computerwerk zodat er iemand extra vrijkomt om fysiek werk te doen. (Ik ben niet ingewerkt/gediplomeerd voor de fysieke klussen) -- Hoe alles vrijdag af komt zien ze vrijdag wel, meestal is dat een rustigere dag. Maar meestal zijn woensdagen ook rustig.
De komende paar weken was het al krap met alle vakantiegangers en het feit dat we 3 langdurig zieken hebben voor wie er geen vervanging is (ik snap ook niet helemaal hoe dat zit want het is toch zo dat er budget is om iemand in te huren als mensen maandenlang ziek thuis zitten?) en het coronafestijn is ook nog niet zomaar voorbij![]()
@:Candaasje succes met de werkzoekerij
@:Morgane89 ik heb wat bookmarks in m'n browser, en met m'n vrijwilligerswerk hebben we een site waarin een database met recepten zit, die de recepten ook voor je kan schalen naar het juiste aantal personen en dan boodschappenlijstjes uitrekenen. Maar meestal doe ik maar wat met koken
Dol op bonen maar ik heb sla-, snij-, sperziebonen en peultjes, geen spekbonen.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 13:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
@:vanyel, jij bent van de bonen toch? Ik heb nu voor het eerst spekbonen. Bereid ik die anders dan sperziebonen?
Dus 2 jaar nietquote:Op dinsdag 26 juli 2022 17:31 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Het eerste jaar niet, dan betaalt de werkgever. Na 41 weken ziekmelding gaat de boel over naar het UWV en dan komt heter geloof ik wel geld.
Wij hadden vorig jaar hetzelfde probleem met twee langdurig zieken. Wat vooral lastig was omdat dat 50% van mensen met onze functie was. En omdat de enige overgebleven persoon ongeveer de helft van ons werk wel mág maar niet echt kan doen.God, wat ben ik blij dat dat allemaal opgelost is
Ik wil volgend jaar boter bonen. Schijnt nog lekkerder te zijnquote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:06 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dol op bonen maar ik heb sla-, snij-, sperziebonen en peultjes, geen spekbonen.
Lijken me wel hetzelfde.
Slabonen en spekbonen zijn volgens mij hetzelfde. Ik ga de diverse bonen die we niet direct eten gewoon door elkaar blancheren en invriezen.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:06 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dol op bonen maar ik heb sla-, snij-, sperziebonen en peultjes, geen spekbonen.
Lijken me wel hetzelfde.
Er zijn verschillende mogelijkheden, ligt eraan wat voor risico werkgever zelf wil lopen wat voor contract ie afsluitquote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:11 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Dus 2 jaar nietEn dan gaat de persoon ziek uit dienst en naar het uwv normaal gezien.
Maar de meeste bedrijven zijn er voor verzekerd en krijgen dus gewoon dat salaris vergoed.
Technisch gezien kan je dan dus iemand anders aannemen en betalen.
Wat ik bewaar staat in OneNotequote:Op dinsdag 26 juli 2022 14:41 schreef Morgane89 het volgende:
En een schaamteloze herpost van m'n vraag
[..]
Tof, ik mis wel feestlampjes nog, gewoon omdat het kanquote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:58 schreef vlindertje89 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bijna af!Moest scharnier toch net anders vastmaken dan ik had bedacht waardoor ik net niet helemaal goed uitkwam met de magneetsluiting, dus moet nog even twee haakjes halen als alternatief. Vandaar nog de gewichten ervoor.
Boterboon is ook slaboon volgens mij.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:13 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ik wil volgend jaar boter bonen. Schijnt nog lekkerder te zijn![]()
Wil alleen liever niet meer die klimmende, teveel gedoe.
quote:Op dinsdag 26 juli 2022 11:53 schreef Blues het volgende:
Super, Kaatje![]()
g heeft een diagnose en een behandelplanDit ziet er nog wel overzichtelijk uit. Hopelijk is hij weer snel op de been.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
Mooi hoor!quote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:58 schreef vlindertje89 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bijna af!Moest scharnier toch net anders vastmaken dan ik had bedacht waardoor ik net niet helemaal goed uitkwam met de magneetsluiting, dus moet nog even twee haakjes halen als alternatief. Vandaar nog de gewichten ervoor.
Veel gekocht ook?quote:Op dinsdag 26 juli 2022 19:41 schreef Myraela het volgende:
Vandaag naar 5 kringlopen geweest, gisteren naar 4 andere. De verslaving loopt een beetje uit de hand.
Tijd voor een kind!quote:Op dinsdag 26 juli 2022 19:41 schreef Myraela het volgende:
Vandaag naar 5 kringlopen geweest, gisteren naar 4 andere. De verslaving loopt een beetje uit de hand.
Niet echt, ik loop regelmatig zonder iets een kringloop uit. Gisteren heb ik twee groene apothekerspotten en een glazen kandelaar gekocht. Vandaag een eekhoorn bloempot, wit keramiek handje als boekensteun en een grote lijst.quote:Op dinsdag 26 juli 2022 19:45 schreef Cat-astrophe het volgende:
Veel gekocht ook?
Je bent vast niet de enige. Volgens mij zijn er in twee jaar drie kringlopen bijgekomen in mijn stadsdurrup
kom je ook metdingen thuis?quote:Op dinsdag 26 juli 2022 19:41 schreef Myraela het volgende:
Vandaag naar 5 kringlopen geweest, gisteren naar 4 andere. De verslaving loopt een beetje uit de hand.
Weet ik. Is mijn werkquote:Op dinsdag 26 juli 2022 18:55 schreef Molo het volgende:
[..]
Er zijn verschillende mogelijkheden, ligt eraan wat voor risico werkgever zelf wil lopen wat voor contract ie afsluit
En zwangerschapgerelateerde uitval is weer anders
Complexe zut iig
Dit ja! Echt heel compleet zoquote:Op dinsdag 26 juli 2022 20:01 schreef Tele6 het volgende:
@:vlindertje89 heb je de deur zelfs geverfd?
Ah! Props daarvoor, ik vind het altijd deprimerende en ingewikkelde materiequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |