Het is gewoon een verdienmodel.quote:Op maandag 25 juli 2022 22:42 schreef Faraday01 het volgende:
Eva Vlaardingerbroek is rijp voor een stevige beoordeling in een psychiatrische instelling.
Alles voor de stemmenquote:Op maandag 25 juli 2022 22:46 schreef svann het volgende:
Caroline schijnt de wetten een beetje halfslachtig te citeren, heb ik van 'Even tot hier' geleerd.
quote:Op maandag 4 juli 2022 22:50 schreef monkyyy het volgende:
- Voer veranderen
- Melkquota
- Export van vlees verbieden
- Megastallen verbieden
Problem solved.
Al lang, net zoals met de kaderrichtlijn water waar al 2x 9 jaar uitstel is verleend en waar stikstofdepositie een groot probleem voor is.quote:Op maandag 25 juli 2022 22:51 schreef svann het volgende:
Wanneer hadden we die stikstof in orde moeten hebben?
Vijftien, twintig jaar geleden?
Hoeveel jaar heeft Nederland al een uitzonderingspositie gehad?
Bevindingen van rapporten weglaten zodat het leek of de wetenschappers het ook niet wisten.quote:Op maandag 25 juli 2022 22:46 schreef svann het volgende:
Caroline schijnt de wetten een beetje halfslachtig te citeren, heb ik van 'Even tot hier' geleerd.
Voortaan een beflapje gebruiken dus.quote:Op maandag 25 juli 2022 22:54 schreef superniger het volgende:
Apenpokken krijg je toch alleen door homosex?
Boomers die voor 1974 zijn geboren hebben al een pokken vaccin gehad.quote:Op maandag 25 juli 2022 23:02 schreef Bolasie het volgende:
Dus alle homo's krijgen binnenkort een vaccinatie uitnodiging?
Dan ben ik heel benieuwd of @:GGMM inmiddels een brief heeft ontvangen
???quote:Op maandag 25 juli 2022 22:55 schreef svann het volgende:
Ab zaait paniek, maar blijkt nog al eens gelijk te hebben.
Zo oud is Ab ook weer nietquote:Op maandag 25 juli 2022 23:04 schreef spapaars het volgende:
[..]
???
Riep de Spaanse griep op komst en adviseerde het kabinet om veel vaccins te kopen, en die kocht 35 miljoen vaccins bij ViroClinics.
Maar die Spaanse griep kwam nooit, achteraf bleek dat hij 10% van de aandelen van ViroClinics in handen had.
Over anderhalf jaar hoor je wie er doping heeft gebruikt die nu nog niet opgespoord kan worden.quote:Op maandag 25 juli 2022 23:21 schreef svann het volgende:
Is de tour echt dopingvrij nu?
Nog weinig over gehoord.
Wout van Aert heeft daar nog wel wat over te zeggenquote:Op maandag 25 juli 2022 23:21 schreef svann het volgende:
Is de tour echt dopingvrij nu?
Nog weinig over gehoord.
Natuurlijk niet. Dat Jumbo team zit vol met DOPE ouwe.quote:Op maandag 25 juli 2022 23:21 schreef svann het volgende:
Is de tour echt dopingvrij nu?
Nog weinig over gehoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |