Zonder al teveel in te gaan op hoe mijn fapsessies eruit zien, maar is het is dus mogelijk dat ik op moment supreme opeens voor verrassingen kom te staan. Maar het kan nog erger...dat je opeens de kop van een andere climaxende man in beeld krijgt terwijl je zelf climaxt. Dat schudt je niet ff zomaar van je af.quote:Op donderdag 21 juli 2022 17:01 schreef the-eye het volgende:
Je doet toch altijd effe voor scannen zodat je weet wat je te zien gaat krijgen. Je gaat toch verdomme niet zo maar blind in
Incel geleuter.quote:Op donderdag 21 juli 2022 15:39 schreef very het volgende:
Vrouwen met haar op hun kut. Je moet er van houden.
Ik hou daar dus niet van en gelukkig heeft mijn wederhelft er ook liever een tekort aan.
Maar ik kijk ook wel eens pr0n natuurlijk, en daar kom je dat dus nog wel met enige regelmaat tegen. En ik merk dat ik er steeds meer moeite mee heb. Soms zelfs, wanneer ik op het punt van climaxen ben aangekomen en ik zomaar pardoes behaarde kutten gepresenteerd krijg, dan krijg ik het te kwaad en ben ik oprecht de rest van de dag chagrijnig.
Hoe haal je het in je kop je schaamzone ongemoeid te laten? Echt fucking smerig! Scary hairy kutwijven
Je kent hem dus niet.quote:Op donderdag 21 juli 2022 18:55 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
hem op haar kut? Ik nie snap nie
Nog altijd een grotere dan die van jou.quote:
Groen achter de oortjes?quote:Op donderdag 21 juli 2022 18:55 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
hem op haar kut? Ik nie snap nie
Een keer een internationale studente uit China geneukt, die had het nog wel wat getrimd, maar toch ook wel redelijk wat schaamhaar. Is daar normaal ofzo.quote:Op donderdag 21 juli 2022 19:14 schreef corehype het volgende:
vooral japanse chicks die scheren maar niet
Van grote piemels houdenquote:Op donderdag 21 juli 2022 19:25 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Nog altijd een grotere dan die van jou.
En jij hebt dus nog nooit een volwassen vrouw met een kale kut gezien?quote:
Ik heb een kattentongquote:Op donderdag 21 juli 2022 20:55 schreef Näsenbar het volgende:
Niet bang zijn TS, schaamhaar is geen klittenband. Je blijft heus niet aan elkaar vastzitten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |