Dit zaakje stinkt.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
whoaa, sneller dan in het EPO tijdperk
Wie weet heeft ie nu wel een Luts die aan het rijden isquote:Op woensdag 20 juli 2022 16:18 schreef wimderon het volgende:
Als Tommus even 10 seconden wacht heeft hij een Leknessund die tot aan de voet van Peyragudes rijdt.
Niet echt want dan staat Thomas 2 minuten voor op de rest die niet kunnen tijdrijden.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:17 schreef capuchon_jongen het volgende:
stel je voor dat McNulty onderuit gaat in de afdaling, pogacar en vingegaard meeneemt in de val en dat Pogacar en Vingegaard moet opgeven![]()
Dat zou pas de tour op zijn kop staan.
Lijkt me geen gek statement. Zo breed is het assortiment aan fantastische Tours de laatste jaren namelijk niet.quote:
Omdat we hopen dat Pogi dan als een gek gaat afdalen.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:19 schreef Wicky15 het volgende:
Snap niet zo goed waarom iedereen zo wild lijkt te worden op een aanval 200 meter van de top
Over het algemeen is iedereen ook gek op een orgasme, en hoe lang duurt dat nou eenmaal?quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:19 schreef Wicky15 het volgende:
Snap niet zo goed waarom iedereen zo wild lijkt te worden op een aanval 200 meter van de top
Geen idee, nooit meegemaakt.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:20 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Over het algemeen is iedereen ook gek op een orgasme, hoe lang duurt dat nou eenmaal?
Waren we maar vrouw.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:20 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Over het algemeen is iedereen ook gek op een orgasme, en hoe lang duurt dat nou eenmaal?
Waarom is dat negatief? Hup Jonasquote:Op woensdag 20 juli 2022 16:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
Kijk ben misschien negatief, ik geloof er niet in dat Vingegaard gaat lossen.
Best Tour is een flinke take.quote:Op woensdag 20 juli 2022 16:19 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Lijkt me geen gek statement. Zo breed is het assortiment aan fantastische Tours de laatste jaren namelijk niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |