Niet waarquote:Op woensdag 20 juli 2022 10:47 schreef Geerd het volgende:
500 gram mayo naar binnen kauwen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
daar word je niet ziek van heur braddie op naar de 200kg
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoe dan?quote:Op woensdag 20 juli 2022 11:27 schreef Homijn het volgende:
Heel irritant, inderdaad. Ik had het vanochtend nog met een pot Heinz Sandwich Spread. Begint ineens een heel verhaal over dat het vandaag de 201e dag van het jaar is, dat kroonprins Haakon Magnus van Noorwegen en Dennis Schouten jarig zijn en dat de Apollo 11 in 1969 op deze dag op de maan landde.
Ik snap echt niet waar het goed voor is
Zolang het "tenminste houdbaar tot" is wat er op staat is het alleen de kwaliteit (smaak) die achteruit kan zijn gegaan.quote:Op woensdag 20 juli 2022 10:35 schreef Sfancta het volgende:
Pas gekocht, en had daar vanmorgen na opstaan zin in. Heb dat hele bakje van 600 gram aardappelsalade gegeten, en zag toen 22/6 erop staan. Heb at bakje sowieso na die datum gekocht
Nu misselijk van ie klote erpel
Bonusklacht: te fris om te gaan zwemmen
De cynische ondertoon viel mij inderdaad ook op.quote:Op woensdag 20 juli 2022 11:40 schreef marc0871 het volgende:
[..]
Hoe dan?
Dat spul is zo zuur, dat ik het al nauwelijks overleefd heb
Laat staan schimmels en bacteriën.
Dat er bewust leven op zou kunnen ontstaan, gaat er bij mij niet in.
Die zooi ook niet meer, trouwens
Surströmming is ook een delicatesse.quote:Op woensdag 20 juli 2022 12:50 schreef Cockwhale het volgende:
Je ma is ook over datum, maar smaakt nog best aardig.
quote:Op woensdag 20 juli 2022 12:06 schreef Homijn het volgende:
[..]
De cynische ondertoon viel mij inderdaad ook op.
Nog nooit van gehoord, aardappel salade is denk ik wat andersquote:Op woensdag 20 juli 2022 16:29 schreef Erasmus het volgende:
De een zegt aardappelsalade, de ander sandwich spread.
Bah
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |