Rot op met weer eens een hittegolf.quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik voel een 2019 augustus aankomen.
Net ietsjes westerlijker, maar je hoort het wel rommelen in de vertequote:Op woensdag 20 juli 2022 14:21 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Vrij duidelijk in welke regio jij woont dan
[ afbeelding ]
Tegen die tijd ben ik wel weer een beetje over mijn vakantieheimwee heen, dan kan het wel.quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:20 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Rot op met weer eens een hittegolf.
Maar we moeten de eerste van 2022 nog registrerenquote:Op woensdag 20 juli 2022 14:20 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Rot op met weer eens een hittegolf.
We moeten helemaal niks.quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:37 schreef Haags het volgende:
[..]
Maar we moeten de eerste van 2022 nog registreren
Bijzonder, hier op de Veluwe (noorden) is het dan weer véél beter uit te houden dan gisteren. Het is niet lekker ofzo, want warm, maar zo gigantisch veel beter dan gisterenquote:Op woensdag 20 juli 2022 14:36 schreef Asschen_sukar het volgende:
Hier op de Veluwe is het vies benauwd,zeker als de wind gaat liggen.
In de wind is het net uit te houden.
Gisteren Veluwezuid smerig benauwd. Nu 30cquote:Op woensdag 20 juli 2022 14:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Bijzonder, hier op de Veluwe (noorden) is het dan weer véél beter uit te houden dan gisteren. Het is niet lekker ofzo, want warm, maar zo gigantisch veel beter dan gisteren
Snel schuilen bij de Korenbloemquote:Op woensdag 20 juli 2022 15:02 schreef essnhills het volgende:
Spatjes![]()
Nog geen 5 minuten geleden keek ik op buienradar en zag dat er misschien over 2 uur een buitje zou vallen. Maar de sliert vanuit Amsterdam zou hier (Zwaag) net langs gaan. Krijg net een melding van buienalarm dat het nu gaat regenen en het regent meteen
Niet heel hard, maar toch.
Woon ik wel vlakbij. Maar niet nodig, ben thuisquote:
Zag het ook ja, apart.quote:Op woensdag 20 juli 2022 15:15 schreef Bolasie het volgende:
Opeens geen buien boven Amsterdam meer volgens Buienradar. We worden beflikkerd.
Ah vandaar, begin het opeens weer bloedheet te krijgen en te plakkenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |