Formigalquote:Op woensdag 20 juli 2022 13:36 schreef OProg het volgende:
We vergeten nooit meer dat in zo een 'eenvoudige' aanloop Contador in de vuelta de koers vanaf het begin liet ontploffen terwij; Froome en Sky nog zaten te slapen.
Denk dat met een minuutje het zaterdag weer spannend kan worden. Vandaag 20 seconden en morgen 40 seconden moet mogelijk zijn.quote:Op woensdag 20 juli 2022 13:34 schreef Dale__Cooper het volgende:
Jammer van Majka. Anderhalve minuut inlopen op twee keer een slotklim lijkt op dit moment niet realistisch gezien de vorm van Vingegaard.
Haha, qua leegloop valt het mee toch? Voor mn gevoel is het niet heel rustig hier. Maar heb geen vergelijking met voorgaande jaren.quote:Op woensdag 20 juli 2022 13:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Met andere woorden, je bent blij met de leegloop van het forum en dat er alleen een kliekje overblijft?
Gelukkig hebben we TRIPLE D nog.
Denk dat 1.22 net wat teveel is voor Pogacar op dit moment, tenzij Vingegaard zelf de druk gaat voelen.. maar dan wordt het wel weer spannend inderdaad, met de huidige voorsprong niet echtquote:Op woensdag 20 juli 2022 13:37 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Denk dat met een minuutje het zaterdag weer spannend kan worden. Vandaag 20 seconden en morgen 40 seconden moet mogelijk zijn.
Of anticiperenquote:Op woensdag 20 juli 2022 13:38 schreef Koffieplanter het volgende:
Meesterklimmer Groenewegen ziet kansen op Peyragudes.
Kansen om te vroeg bij de bushalte te zijn.quote:Op woensdag 20 juli 2022 13:38 schreef Koffieplanter het volgende:
Meesterklimmer Groenewegen ziet kansen op Peyragudes.
Ik snap vooral niet waarom Jakobsen dat niet gewoon doet. Zeker als er een groep van 30 wegrijdt waarin je je prima kan verstoppen.quote:Op woensdag 20 juli 2022 13:38 schreef Sked het volgende:
Joris en Maarten snappen niet waarom Groenewegen het probeert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |