ja er is niet echt veel he op de tv.quote:
We gaan brunchenquote:Op zondag 24 juli 2022 13:37 schreef monkyyy het volgende:
[ twitter ]
Het wordt tijd dat wegmisbruikers gereboot wordt
Hey je bent er weer lieverdquote:Op zondag 24 juli 2022 17:39 schreef praadje het volgende:
De tv-gids van vandaag;
Diversen;
17.42; Deurwaarders UK RTL5
18.00; Werners garage VER https://www.tvgids.nl/informatief/werners-garage
18.30; Border security VER
19.30; Uitstel van executie (H) RTL5 https://www.tvgids.nl/informatief/uitstel-van-executie
20.30; Help mijn man is klusser (H) RTL5 https://www.tvgids.nl/informatief/help-mijn-man-is-klusser
21.30; Stegeman op de Bres (H) SBS6 https://www.tvgids.nl/amusement/stegeman-op-de-bres
Serie;
21.46; Jos NPO3 https://www.tvgids.nl/serie/jos
Docu, Reportage, Informatief;
20.15; Zomergasten NPO2 https://www.tvgids.nl/informatief/zomergasten
20.53; Reizen Waes NPO3 https://www.tvgids.nl/informatief/reizen-waes-wereldsteden
22.20; Bezorgd NPO3 https://www.tvgids.nl/informatief/bezorgd
23.45; Louis Theroux NPO3 https://www.tvgids.nl/informatief/louis-theroux
Sport;
20.22; De avondetappe NPO1
Liefs van jullie online omroepster;
@:WcPot
@:Ole
@:Tassendief
@:potjecreme
@:Oostblokkert
@:StephanL
@:monkyyy
Snowsquall![]()
@:Van_Poppel
@:Lavenderr
@:Dotteke
@:Drass
@:ChildoftheStars
Typefouten onder voorbehoud.
Ja, ach. Dankjewelquote:Op zondag 24 juli 2022 17:41 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Hey je bent er weer lieverdFijn je weer te zien
Succes... Na drie weken lijkt me dat erg zwaarquote:Op zondag 24 juli 2022 18:48 schreef Van_Poppel het volgende:
Avond allen
Ik slinger straks Zomergasten aan.
Morgen na drie weken vakantie weer naar kantoor; dat zal wel weer wennen zijn.
Dankjewel; het went gauw genoeg hoor.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:52 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Succes... Na drie weken lijkt me dat erg zwaar
Haha oke. Hier een uitkeringstrekker (Wajong) dus geen flauw idee om eerlijk te zijn. Al geef ik mezelf heel erg veel structuur.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:54 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dankjewel; het went gauw genoeg hoor.Beetje orde en regelmaat kan na drie weken sowieso geen kwaad.
Denk dat voor veel mensen een beetje structuur met vaste gewoonten belangrijk is.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:56 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Haha oke. Hier een uitkeringstrekker (Wajong) dus geen flauw idee om eerlijk te zijn. Al geef ik mezelf heel erg veel structuur.
Avond lieve Poppel_God. Dat zal zeker wennen zijn maar je zit vast zo weer in het ritme. Ik rij morgenochtend vroeg maar eens naar het keuringsstation.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:48 schreef Van_Poppel het volgende:
Avond allen
Ik slinger straks Zomergasten aan.
Morgen na drie weken vakantie weer naar kantoor; dat zal wel weer wennen zijn.
Avond praadjeGodinquote:Op zondag 24 juli 2022 19:10 schreef praadje het volgende:
[..]
Avond lieve Poppel_God. Dat zal zeker wennen zijn maar je zit vast zo weer in het ritme. Ik rij morgenochtend vroeg maar eens naar het keuringsstation.
Ik hoop het ook. Ben een beetje bang voor mijn ABS lampje. Dat brandt al een paar jaar maar dat is een foutje in de computer, dat hebben ze uitgelezen bij de garage. Maar ik hoorde dat tegenwoordig geen enkel lampje meer mag branden dus ik ben benieuwd. Voor de rest denk ik dat het wel goed komt, pas een beurtje gehad en nieuwe banden en wat roest bij de dorpels laten repareren.quote:Op zondag 24 juli 2022 19:13 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Avond praadjeGodinDat gaat helemaal goedkomen hoor
![]()
Ik zal duimen voor je GolfHopelijk rolt 'ie er zonder problemen doorheen.
Geen idee eigenlijk hoe dat zit; het lijkt me dat ze kunnen testen of het ABS het nog doet.quote:Op zondag 24 juli 2022 19:20 schreef praadje het volgende:
[..]
Ik hoop het ook. Ben een beetje bang voor mijn ABS lampje. Dat brandt al een paar jaar maar dat is een foutje in de computer, dat hebben ze uitgelezen bij de garage. Maar ik hoorde dat tegenwoordig geen enkel lampje meer mag branden dus ik ben benieuwd. Voor de rest denk ik dat het wel goed komt, pas een beurtje gehad en nieuwe banden en wat roest bij de dorpels laten repareren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |