Of curling.quote:Op donderdag 14 juli 2022 13:03 schreef herverwijderd het volgende:
Ik pleit voor alleen nog kunstschaatsen als sport op tv.
Extra lagge omdat ik nooit tv kijk.
Nee joh, dat is toch allemaal voor het plebs volgens @laforestquote:Op donderdag 14 juli 2022 14:10 schreef knoopie het volgende:
Of curling.
Of een combinatiesport van kunstschaatsen en curling!
Maar dit zou ik zeker kijken. Dus doe maar niet, moet ik nog een tv kopen ook.quote:Op donderdag 14 juli 2022 14:10 schreef knoopie het volgende:
Of een combinatiesport van kunstschaatsen en curling!
quote:Op donderdag 14 juli 2022 14:34 schreef HSG het volgende:
Gezien de mannen niet kunnen voetballen doen zij het wel.
Daarom heeft Saudi-Arabië zoveel interesse in hem.quote:Op donderdag 14 juli 2022 14:37 schreef Nine. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die houden zich liever met heul andere dingen bezig idd
Twee miljoen mensen die daar naar kijken?quote:Op donderdag 14 juli 2022 11:55 schreef Remco het volgende:
2 miljoen kijkers voor Nederland - Portugal, 600.000 voor de andere wedstrijd onterechte klacht derhalve.
Leg eens uit.quote:Op donderdag 14 juli 2022 14:34 schreef HSG het volgende:
Gezien de mannen niet kunnen voetballen doen zij het wel.
HALLO SNAP JE NIET DAT DIT LAND NAAR DE TERING GAAT ALLES GAAT KAPTO DOOR TURRE EN CO IK ZEG JE UITKERING OMLAAG STIKSTOF KRISIS ALLES IS KAPOT EN GA ZO MAAR DOOR EN DIE RUTE EN CO DIE ZIt maar te zeike alles wordt duurder mega inflatie lonen niet omhogo en jij wilt dat we beereen kope shcaam je kapot jijquote:Op donderdag 14 juli 2022 12:20 schreef Kalgoorlie het volgende:
Nu staan hier bij de 3 AH's in de omgeving hele stellingen met oranje ''hup holland hup'' beertjes. Stellingen zaten nog helemaal vol beertjes. Misschien waren ze alledrie steeds aangevuld toen ik er was, maar ik kreeg de indruk dat niemand die beertjes koopt. Moest eerlijk zeggen dat ik mezelf de eerste keer ook even afvroeg of het niet nog een overblijfsel van koningsdag was ofzo
Deze plaatjse deel je wel vaak, die heb je standaard op je PC staan?quote:Op donderdag 14 juli 2022 14:37 schreef Nine. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die houden zich liever met heul andere dingen bezig idd
Zit je nu te vissen naar meer?quote:Op donderdag 14 juli 2022 16:48 schreef C.L.Werner het volgende:
Deze plaatjse deel je wel vaak, die heb je standaard op je PC staan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |