Z'n eigen ondergang. United heeft geen ambities?quote:Op zondag 10 juli 2022 09:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ajax wil 125 miljoen voor package deal Martinez + Antony. United gaat tot 110 miljoen volgens The Times.
H2 moet hun poot stijf houden. Ten Hag is blijkbaar alleen maar gefixeerd op Ajacieden, dan gaat ie maar dokken ook.
Je moet je ook afvragen wat daadwerkelijk speelt en wat het product is van de volgas loeiende Engelse media transfergeruchtenmachine.quote:Op zondag 10 juli 2022 10:47 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Z'n eigen ondergang. United heeft geen ambities?
The Times is wat dat betreft toch redelijk conservatief.quote:Op zondag 10 juli 2022 10:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Je moet je ook afvragen wat daadwerkelijk speelt en wat het product is van de volgas loeiende Engelse media transfergeruchtenmachine.
Dat lijkt me ook, maar Ten Hag die de halve Ajax-selectie wil overnemen omdat hij denkt daarmee een gooi te kunnen doen naar een PL top-4-klassering vind ik ook tamelijk bizar klinken.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:02 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
The Times is wat dat betreft toch redelijk conservatief.
scouting daar is echt helemaal niets als je maar steeds bij Ajax uitkomtquote:Op zondag 10 juli 2022 10:47 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Z'n eigen ondergang. United heeft geen ambities?
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antonyquote:Op zondag 10 juli 2022 11:05 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook, maar Ten Hag die de halve Ajax-selectie wil overnemen omdat hij denkt daarmee een gooi te kunnen doen naar een PL top-4-classering vind ik ook tamelijk bizar klinken.
harry maguire was ook maar 87 miljoen, daar kan nog wel wat middelmaat bij voor te veel geld.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antony
Voor Antony zou het inderdaad ook wel een mooie stap zijn en ik denk dat hij dat wel aankan. Malacia is inderdaad bizar als eerste aankoop, zelfs als die op termijn een versterking zou blijken (wat ik ernstig betwijfel gezien zijn gebrek aan voetballende kwaliteiten) heeft die echt wel minstens 2 seizoenen nodig om te wennen terwijl Ten Hag komend seizoen moet proberen door te komen. Sowieso verteren eredivisiespelers een transfer richting PL altijd zeer slecht (Bundesligaspelers hebben overigens datzelfde). Hij kan beter proberen twee of drie echte versterkingen te halen ipv 7 Malacia's.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antony
Is het niet een Ten Hag ding? Hij neemt mee wat hij had.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
scouting daar is echt helemaal niets als je maar steeds bij Ajax uitkomt
Alleen Bruno Fernandes is een echt succesvolle aankoop geweest bij United de laatste jaren. Verder is het vooral simpele bord-op-schoot scouting geweest.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:13 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Is het niet een Ten Hag ding? Hij neemt mee wat hij had.
Kijk maar naar Labyad en Klaiber (en ook Haller nog wel, al pakte dat goed uit).
Ik begrijp ook niet dat je een LB gaat halen als Malacia wanneer je Shaw en Telles hebt op die positie.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antony
Klopt, de scouting daar is ook dramatisch.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:14 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Alleen Bruno Fernandes is een echt succesvolle aankoop geweest bij United de laatste jaren. Verder is het vooral simpele bord-op-schoot scouting geweest.
Hij weet wat ze kunnen dus in die zin begrijp ik dat wel, alleen zou hij nu wel beter moeten weten want de spelers die hij naar Ajax heeft gehaald uit zijn verleden zijn ook mislukt op Haller na dan.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:16 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Klopt, de scouting daar is ook dramatisch.
Daarnaast is Ten Hag wat mij betreft een naar mannetje zodra hij van club veranderd. Hij koopt zijn oude club leeg als hij de kans krijgt.
ik neem aan dat ze dat wel hebben overlegd bij zijn overgangquote:Op zondag 10 juli 2022 11:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Zag daar ook wat cynische reacties voorbij komen dat ze blijkbaar een ontzettend moeilijk systeem gaan spelen dat alleen door bekenden van Ten Hag gespeeld kan worden. Daar heeft ie toch wel een handje van en daarmee zet ie zichzelf enigszins op achterstand als het niet loopt.
Bij ManU zijn ze ontevreden over wat de backs brengen (eigenlijk zowel over Wan-Bissaka als over Shaw/Telles) maar Malacia is dan niet bepaald een upgrade.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:16 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik begrijp ook niet dat je een LB gaat halen als Malacia wanneer je Shaw en Telles hebt op die positie.
Shaw is kwalitatief wel goed maar ze vinden het intern geloof ik nogal een slappe lul.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zo'n Luke Shaw past prima in zijn systeem. Daar heb je Malacia niet voor nodig, vond het ook maar geldverspilling.
Dit is United-topic niet natuurlijk anders had ik wel een uitgebreidere post over willen maken.
Het is wel zo als je als trainer 4 "eigen spelers" meeneemt deze onder een vergrootglas liggen en hun falen je meteen hard wordt aangerekend, in die zin vind ik het ook echt onbegrijpelijk omdat het gewoon geen zekerheidjes zijn voor de PL op Antony na dan.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik neem aan dat ze dat wel hebben overlegd bij zijn overgang
Ook Antony is geen zekerheidje, maar hij heeft zeker de meeste potentie. Ik zou hem wel missen, maar een bedrag van 75+ miljoen is bijna niet te weigeren.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is wel zo als je als trainer 4 "eigen spelers" meeneemt deze onder een vergrootglas liggen en hun falen je meteen hard wordt aangerekend, in die zin vind ik het ook echt onbegrijpelijk omdat het gewoon geen zekerheidjes zijn voor de PL op Antony na dan.
als je 125 ontvangt voor die 2 dan is wel budget om wat aardigs te halenquote:Op zondag 10 juli 2022 11:49 schreef marcb1974 het volgende:
Vraag me vooral af in hoeverre Ajax de lijsten met vervangers klaar heeft. Komen er goede vervangers op kortere termijn?
Budget ja, maar zijn er ook namen die je wil gaan halen.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
als je 125 ontvangt voor die 2 dan is wel budget om wat aardigs te halen
vast wel maar het werkt meestal niet zo goed als ze er al mee beginnen te strooienquote:Op zondag 10 juli 2022 11:53 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Budget ja, maar zijn er ook namen die je wil gaan halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |