SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door naatje_1 op 05-07-2022 17:01:34 ]
Froome is een soort slanderman.quote:
Ik eet geen kidneybonen dus nee.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vinden jullie het trouwens ook zo vervelend als je een vol blik kidneybonen ergens bij probeert te gooien en als die kidneybonen dan niet uit dat blik willen vallen?
Dit gebeurt mij ongeveer 50% van de keren dat ik kidneybonen gebruik.
Dit even ter info.
Dat was bizar. Jammer dat Bodnar niet mocht winnen toen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:56 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Waaier-etappe met Bodnar en Sagan was ook sterk.
In plaats van het er netjes uit te schrapen met een vork ram ik dan net zo hard op die pot totdat het eruit komt, wat altijd mislukt. Waarna ik te koppig ben om alsnog een vork te pakken en het gewoon in de vuilnisemmer pleur.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vinden jullie het trouwens ook zo vervelend als je een vol blik kidneybonen ergens bij probeert te gooien en als die kidneybonen dan niet uit dat blik willen vallen?
Dit gebeurt mij ongeveer 50% van de keren dat ik kidneybonen gebruik.
Dit even ter info.
Al twee maal gevallen he.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Froome lijkt mij gewoon topfavoriet om dit jaar de Tour te winnen.
Ik had "Froome oh Froome" klaar staan. Het heeft niet zo mogen zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef meneerfiets het volgende:
Waar is de tijd dat nieuwe topic's een leuke actuele naam kregen.
Zo?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef meneerfiets het volgende:
Waar is de tijd dat nieuwe topic's een leuke actuele naam kregen.
"Waar ,," topictitels vind ik altijd een beetje gay.quote:
Ik ben ook een beetje gay.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
"Waar ,," topictitels vind ik altijd een beetje gay.
Ik zat te denken aan iets met Alfredo Binda.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik had "Froome oh Froome" klaar staan. Het heeft niet zo mogen zijn.
Die vind ik dan weer een beetje gay.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik had "Froome oh Froome" klaar staan. Het heeft niet zo mogen zijn.
Die is al 90 jaar dood, lekker actueel!quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:01 schreef meneerfiets het volgende:
[..]
Ik zat te denken aan iets met Alfredo Binda.
Ik eet dat niet. K eet da nie. K-id-da-ney. Kidney.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik eet geen kidneybonen dus nee.
Ook zonder tijdritfiets.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:03 schreef Momo het volgende:
Jullie worden allemaal toch wel een beetje gay van Ganna op een tijdritfiets?
Volgens de Binda - Van Aert streak word ie 4e vandaag. Ben benieuwdquote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:02 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Die is al 90 jaar dood, lekker actueel!
Its topless Michael Rasmussen for me.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:03 schreef Momo het volgende:
Jullie worden allemaal toch wel een beetje gay van Ganna op een tijdritfiets?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |