In Düsseldorf schroeiden ze/Sky wel massaal in de regen.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ganna zit wel heel hoog op zijn fiets, dat is wel een nadeel in die natte bochten.
Ja, tenzij ze er dus bij gaan liggen..quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:26 schreef EinarBoe het volgende:
Pogacar en Roglic gaan toch amper tijd op elkaar verliezen, voor het eindklassement doet zo'n etappe als deze vrij weinig.
Dat sowieso jaquote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:27 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Of de Nederlands kampioen heeft gewoon een hele goede tijdrit gereden.
Erg dom dat ik die thuis heb gelaten.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:28 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Mollema heeft flink lopen schroeien.
Bissegger had je eruit moeten latenquote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Erg dom dat ik die thuis heb gelaten.
Dan speel je elke jaar dat spelletje en dan zie je de tijdritten in de Giro en dat ie NK is geworden en dan laat je hem thuis? Welke gedachtegang zit daar dan achter?quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Erg dom dat ik die thuis heb gelaten.
Die is z'n turbo al vrij lang kwijt.quote:
Dommigheid.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:30 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Dan speel je elke jaar dat spelletje en dan zie je de tijdritten in de Giro en dat ie NK is geworden en dan laat je hem thuis? Welke gedachtegang zit daar dan achter?
Ganna zit wel in n goed stukjequote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:31 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Blijft gewoon regenen hoor daar
Mooi, iedereen dus dezelfde omstandighedenquote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:31 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Blijft gewoon regenen hoor daar
In de Dauphiné wel goed onder de vleugels van drs. Pinotti.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Die is z'n turbo al vrij lang kwijt.
Als het dit weer blijft zal het wel meevallen, wordt het slechter dan wel denk ikquote:
quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:32 schreef Pedroso het volgende:
Camera is weer goed nat, mag nog wel wat natter worden.,
Als het blijft regenen niet natuurlijk. Steeds minder droge plekken.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:32 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Mooi, iedereen dus dezelfde omstandigheden
Ik moet dat soort dingen altijd nog maar zien. Oke het is wel de sekte, maar ik ben daar nog niet van overtuigd.quote:Op vrijdag 1 juli 2022 16:33 schreef Scorpion_17 het volgende:
Benieuwd naar Bardet. Had m in italie bij Sportpools maar aangezien ie geen klassement gaat rijden nu niet meegenomen bij Scorito
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |