ziggyziggyziggy, houdt niet van treinen, wel van spoorwegen. Dr_Flash, Wereldreiziger. Bordjesknaller. Topografiespecialist. Reisgidsmeister. Vraagt zich af hoelang er nog Dieseltractie bij ACTS is. Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters. James1988, geilt op treinenbouwer Alstom, hogesnelheidstreinen, SNCF en Duitsland. En Brabant. Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk. greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal VIRM's rijden. bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen. Crientj, Ginger, Servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's. Darkwing_Duck, der Nahverkehrsprofi. Parijskenner. Heeft al het spoor van Monaco bereden. Luxemburg op wensenlijstje. Flodder450, Is een keer komen aanlopen en laat tegenwoordig zo nu en dan weten dat ie nog leeft. b2py, Alcoholist, weersonheilsprofeet en zeurpiet met een spoorhobby. Verliefd op PKP IC. Ireyon, de Baas van Roosendaal, achtbaanspecialist. (Is tenslotte ook rails) Peterselieman, PSM voor intimi, voor al uw kruidvatkaartjes over de grens. dennistd, Fantacolist, civiel vervoer. Zug-Chef, Arrivalover die alle badslipperexpressen hekelt JDude, voor overbodige feitjes over parttime-treinforensen in Brabant ( ) Prins_Pils, relnicht die het allemaal prachtig vindt maar er de ballen verstand van heeft. Lieft metro en S-Bahn. DeaDLocK2K, *Kutjoch* Koplopers fanboy derLudolf, vindt moderne tupperware-treinen maar niets en vindt dat een echte trein een locomotief moet hebben Goverman: houdt van staal en beton. Vooral als het veel en nieuw is. MTL, Sloopt wel eens echte treintjes Fred Eeuwig chagrijnige forens Maegrim Grote Pimpelwasser Salatrel Voor al uw LUD-insinuaties van zijn vriendin op zaal Socios Grootste treinliefhebber die niet met de trein durft te reizen.
• In dit topic vinden we vrijwel alles interessant wat met rails te maken heeft. Goederentreinen, trams en metro's zijn hier ook allemaal welkom, evenals informatie over vervoersbedrijven en materieelsoorten. Twijfel je of iets in dit topic thuishoort? Plaats het gerust en je merkt het vanzelf wel.
• Afkortingen en nummertjes om o.a. stations en treinen aan te duiden, zijn niet wenselijk. Zo heet station Gvc hier Den Haag Centraal en is trein 3626 gewoon de Intercity van Roosendaal naar Zwolle van 07:50 uur. Treinstelnummers mogen gewoon genoemd worden, maar dan wel graag met materieelsoort erbij vermeld.
• Als je hier komt zeiken op het verkeerde bedrijf, lachen we je uit. Een sein- of wisselstoring is vrijwel nooit de schuld van de Nederlandse Spoorwegen en het uitvallen van een IC Direct is niet de schuld van AnsaldoBreda. Terechte klachten kun je natuurlijk wel altijd hier kwijt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En hier verder! Vanaf nu elk nieuw topic beginnen met frontseinen!
[ Bericht 2% gewijzigd door DeaDLocK2K op 23-06-2022 15:38:01 ]
Op donderdag 23 juni 2022 10:11 schreef James1988 het volgende: Er staat in die post van DB niet geschreven dat je die dingen ook op dezelfde dag kunt doen
Dat klopt, maar goed dan zou je het ¤9 ticket op die manier ook kunnen aanprijzen. Dat is ook nog sneller ook dan desbetreffende ICE, 7:57 vertrek uit Hamburg, 20:16 aankomst in München
Mijn webhost is 1000% duurder geworden dus alle plaatjes uit de OP houden er na 12 jaar mee op, heb alvast alles op imgur gezet dus hier een OP met eeuwig werkende plaatjes:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet dat zo'n OP niemand iets interesseert maar toch
Mijn ervaring met Deutsche Bahn is wel dat de juistheid van hun actuele reisinformatie nogal te wensen over laat. Zou dus ook niet zonder meer uitgaan van een vertrek om 20u.
Most people keep their brains Between their legs (Don't you find ?)
Op zaterdag 25 juni 2022 11:53 schreef Wertha het volgende: Tot zover de vervanging van vluchten door middel van internationaal treinverkeer, als ik het zo een beetje meelees.
Nee het dondert allemaal een beetje in elkaar he. Niemand wil er meer werken. Personeelsgebrek is het nieuwe blaadjesopderails.
Omroep West had het gisteren over maar ook kleinere trajecten zoals tussen Utrecht Centraal en Amsterdam Centraal , volgens mij de dikste stroom in het spoornetwerk..
Op zondag 26 juni 2022 15:33 schreef derLudolf het volgende: Ik rij met Münster binnen, ze konden een IC naar Amersfoort aan. Is dat een ingekorte, omgeleide Pimpel ofzo?
Ingekort vanwege werkzaamheden tussen Amsterdam Centraal en Weesp
Op zondag 26 juni 2022 15:37 schreef Dr_Flash het volgende: gaaf. Hebben ze eindelijk personeel om een trein te rijden, zijn er andere poppetjes aan het spoor aan het klooien waardoor het weer niet kan
Personeel mag ook wel eens een dagje vrij hebben.
Het voor niets schrappen andere vervoerders nu ook ritten omdat ze de planning niet meer rond krijgen én er ook personeel recht heeft op vakantie.
In mijn ervaring rijdt-ie daar ook maar zelden op topsnelheid, eigenlijk alleen als er wat vertraging ingehaald moet worden. Het helpt ook niet dat er tegenwoordig ICE4 met een topsnelheid van 'maar' 265km/h op dat traject rijdt.
Op zondag 26 juni 2022 16:16 schreef derLudolf het volgende: Ik reed vrijdagochtend via de HSL van Köln naar Frankfurt a/M, beetje anticlimax dat we geen 300 reden.
Haha, balen, dan kan men nog beter via de ‘oude route’ langs de Rijn. Wat uitzicht erbij.
Op zondag 26 juni 2022 17:41 schreef Ireyon het volgende: In mijn ervaring rijdt-ie daar ook maar zelden op topsnelheid, eigenlijk alleen als er wat vertraging ingehaald moet worden. Het helpt ook niet dat er tegenwoordig ICE4 met een topsnelheid van 'maar' 265km/h op dat traject rijdt.
Om maar aan te sluiten op het reeds besproken thema: Ik zit momenteel op station Aschaffenburg Hbf te wachten op een trein naar Frankfurt, het blijkt dat ook hier het personeelstekort (aan verkeersleiders in dit geval) zich doet voelen:
quote:
RE 4628: Aschaffenburg Hbf->Hanau Hbf: Störung. Aufgrund von Personalengpässen beim Infrastrukturbetreiber werden am Sonntag, 26. Juni 2022 ab ca. 18 Uhr die RE-Züge der Linien 54 und 55 zwischen Aschaffenburg und Frankfurt über Darmstadt umgeleitet. Somit entfallen alle Unterwegshalte zwischen Aschaffenburg Hbf und Frankfurt (Main) Hbf.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 26-06-2022 19:06:37 ]
Ik ben vandaag onderweg van Östersund (Zweden) via Trondheim naar Oslo. Treinen zijn mooi op tijd, en ook het TVV op Enafors-Storlien en Storlien-Trondheim was goed geregeld. Alleen jammer dat de chauffeur van die tweede op een gegeven moment zijn voordeur niet meer dicht kreeg. Heb maar even wat collegiale hulp verleend, samen lukte het wel
Nu bijna in Hamar met een BM73 vanaf Trondheim, het weer is alleen wat minder (regen nu, eerder volop zon gelukkig).
PM mij! Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
Op zondag 26 juni 2022 19:35 schreef Dr_Flash het volgende: Ik "hoef" morgen alleen maar van Deventer naar Zwolle. Geen idee of dat gaat lukken eerlijk gezegd.
Op zondag 26 juni 2022 20:40 schreef dennistd het volgende: Ik ben vandaag onderweg van Östersund (Zweden) via Trondheim naar Oslo. Treinen zijn mooi op tijd, en ook het TVV op Enafors-Storlien en Storlien-Trondheim was goed geregeld. Alleen jammer dat de chauffeur van die tweede op een gegeven moment zijn voordeur niet meer dicht kreeg. Heb maar even wat collegiale hulp verleend, samen lukte het wel
Nu bijna in Hamar met een BM73 vanaf Trondheim, het weer is alleen wat minder (regen nu, eerder volop zon gelukkig).
Dat BM73 is nog in Haarlem gereviseerd. Best geinig
Als ik kon programmeren eah, dan maakt ik een website met een kaart van alle spoorlijnen op de wereld en als je dan op een spoorlijn klikt kan je kiezen uit welke cabride je wilt. Standaard wordt er een van de snelste categorie in de hoogste kwaliteit weergegeven. En dat je dan ook zelf een filmpje kan registeren/linken, community idee dus.
Maar ja. Veel verder dan Visual Basic 6 kom ik helaas niet.
Ben op vakantie in Denemarken en Zweden, maar wat zijn die Øresundtreinen toch druk zeg. Die treinen zitten op ieder moment van de dag overvol. Ik hoop dat als de huidige X31-treinen niet meer voldoen er dan gewoon Alstom Coradia Stream HC of Siemens Desiro HC wordt besteld, zodat de capaciteit uitgebreid wordt.
De paarse Pagatag-treinen die het regionaal treinnetwerk van Malmö verzorgen zijn goed te doen qua druktes. Ook afstand houden van andere reizigers (vierzits voor jezelf) is mogelijk in de paarse treinen. Vaak rijden de paarse treinen ook nog gekoppeld.
Rossíya, Rossíya - V étom slóve ogón' i síla, V étom slóve pobédy plámya! Podnimáem Rossí známya!
Op woensdag 29 juni 2022 12:27 schreef Erno-BE het volgende: Ben op vakantie in Denemarken en Zweden, maar wat zijn die Øresundtreinen toch druk zeg. Die treinen zitten op ieder moment van de dag overvol. Ik hoop dat als de huidige X31-treinen niet meer voldoen er dan gewoon Alstom Coradia Stream HC of Siemens Desiro HC wordt besteld, zodat de capaciteit uitgebreid wordt.
Een paar jaar geleden had Skånetrafiken, de opdrachtgever van de Öresundstågen, een opdracht gegund aan Stadler voor de levering van KISS-dubbeldekkers om zo extra capaciteit te kunnen bieden op deze relatie. Bombardier is daar toen tegen in beroep gegaan en werd in het gelijk gesteld...