Daar mag je Den Haag voor bedanken, de politie heeft daar helemaal de capaciteit niet voor, veel te veel zaken en veel te weinig mensen.quote:Op woensdag 30 november 2022 00:55 schreef Dutch_view het volgende:
Het blijft bizar dat oplichters hier in NL gewoon vrij spel hebben.
Er liggen aangiftes en als oplichter kun je zelf de politie bellen als je denkt dat je achtervolgt wordt maar vervolgens totaal geen actie van de politie richting die oplichter
Zie het nu ook, snap het niet. Nieuwe seizoen is net begonnen toch? Volgens mij was vorige week de 3e aflevering.quote:Op maandag 12 december 2022 15:32 schreef Mylene het volgende:
Morgen alweer een herhaling, van 27 juli geeft NLZIET aan.
Dat lijkt me onzin, de afgelopen 3 weken was er ook WK voetbal op de uitzendingstijd....quote:Op dinsdag 13 december 2022 20:35 schreef Dutch_view het volgende:
Herhaling idd, denk vanwege het WK voetbal
Dit was een nieuwe.quote:Op dinsdag 20 december 2022 21:33 schreef tong80 het volgende:
Leuke aflevering. Kijk voor het eerst. Geen idee of het een herhaling is. Wat een harteloze oplichtster. Totaal geen schuldgevoel.
Ongelooflijk hè ? Gewoon doorgegaan met haar praktijken. Het einde met de botsing tijdens de confrontatie was wel bizar. Dat verzin je niet.quote:Op dinsdag 20 december 2022 21:41 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dit was een nieuwe.
Ik hoop op een vervolg. Wat een kuthoer.
En ook nog staan te lachen ookquote:Op dinsdag 20 december 2022 22:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ongelooflijk hè ? Gewoon doorgegaan met haar praktijken. Het einde met de botsing tijdens de confrontatie was wel bizar. Dat verzin je niet.
En lekker bagataliserend lullen. Die is ziek.quote:
Zolang er geen gevolgen zijn is dat ook niet raar.quote:Op dinsdag 20 december 2022 22:31 schreef Dutch_view het volgende:
Voor de zoveelste keer wordt het weer duidelijk dat oplichters nooit, maar dan ook nooit stoppen![]()
Er zit echt een kronkel in hun kop en dat gaat niet weg.
Heel bijzonder psychologisch gezien zulk soort mensen
Makkelijk gezegd. Goeie uitzending weer.quote:Op dinsdag 27 december 2022 20:35 schreef StephanL het volgende:
Gewoon geen schulden maken en anders zelf oplossen
Ja... het zijn bijzondere dingen... ik snap het niet helemaal...quote:Op dinsdag 27 december 2022 21:04 schreef StephanL het volgende:
Vind het raar. Zij heeft schulden, maar had wel geld.
Ze laat de financiën van haar bedrijf aan hem over. Hij is toch geen accountant
Juist.quote:Op donderdag 22 december 2022 17:11 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Zolang er geen gevolgen zijn is dat ook niet raar.
Tja. Bult werk weer voor niks.quote:Op woensdag 4 januari 2023 08:28 schreef ThijsTH het volgende:
Ik wou eigenlijk nog wat zeggen over de aflevering van gisteren, maar bij nader inzien heb ik geen commentaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |