Jawel, dan offeren we gewoon wat sectoren op. Net zoals de boeren die nu vogelvrij verklaard zijn.quote:Op maandag 20 juni 2022 10:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vraag me wel eens af of we ons nog wel een lockdown kunnen veroorloven financieel gezien.
Ja maar minder boeren helpt zooonose tegen te gaan!quote:Op maandag 20 juni 2022 13:00 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Jawel, dan offeren we gewoon wat sectoren op. Net zoals de boeren die nu vogelvrij verklaard zijn.
Oh jee, een snotneus en een hoestje hier en daar. Ik maak mij vooral zorgen om de mogelijke beleidskeuzes van onze vrienden in Den Haag die natuurlijk weer "iets" moeten doen om dit doemscenario de kop in te drukken.quote:Op maandag 20 juni 2022 12:59 schreef THEFXR het volgende:
ik denk dat we een pittige zomer tegemoet gaan, omikron BA.5 trekt zich nergens van aan en knalt gewoon door.
Hangt er maar net vanaf naar wie je de rekening stuurt. Als je die neerlegt bij een groep die nu nog geen stemrecht heeft, dan is een lockdown nog wel door te drukken.quote:Op maandag 20 juni 2022 10:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vraag me wel eens af of we ons nog wel een lockdown kunnen veroorloven financieel gezien.
Als je dat interessant vindt, dan is her hier een artikel over-----> https://www.nemokennislin(...)rheid-voor-covid-19/quote:Op maandag 20 juni 2022 08:52 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds mensen die het helemaal niet krijgen. Schijnt een genetisch ding te zijn.
En diezelfde groep onthoud je dan van onderwijs, spel en plezier, en sociaal contact.quote:Op maandag 20 juni 2022 14:36 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Hangt er maar net vanaf naar wie je de rekening stuurt. Als je die neerlegt bij een groep die nu nog geen stemrecht heeft, dan is een lockdown nog wel door te drukken.
Artikel gelezen. Voor diegenen die nog niet gelezen hebben:quote:Op maandag 20 juni 2022 14:45 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Als je dat interessant vindt, dan is her hier een artikel over-----> https://www.nemokennislin(...)rheid-voor-covid-19/
Ik heb het ook nog niet gehad.
( als je het niet interessant vindt, kan je het ook gewoon niet lezen)
Gaan we eerst nog een keer evalueren wat er tussen maart 2020 en maart 2022 wel en niet heeft gewerkt aan maatregelen, of gaan we weer gewoon de buks pakken en wat schoten hagel lossen?quote:Op maandag 20 juni 2022 15:10 schreef _serial_ het volgende:
Nou mensen het bedrijfsleven ook alweer te roepen:
Oproep bedrijfsleven: Neem basisregels weer in acht tegen corona
Op naar de schuilkelders maar weer, trek de mondkapjes maar vast uit de noodvoorraad.
[ afbeelding ]
Mijn advies: zet zoveel mogelijk de bloementjes buiten, ga op vakantie nu het nog kan, pak een festival of optreden mee, etc. Over 2 weken zal het OMT wel weer terug moeten komen van vakantie.
Nee, want die evaluatie is afgeknald door de kamer.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:15 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Gaan we eerst nog een keer evalueren wat er tussen maart 2020 en maart 2022 wel en niet heeft gewerkt aan maatregelen, of gaan we weer gewoon de buks pakken en wat schoten hagel lossen?
Ik zie ook nog geen reden om me zorgen te maken. Misschien komt dat nog, maar ik vind het een beetje zonde van mijn tijd om nou al zuur te gaan lopen doen.quote:Op maandag 20 juni 2022 14:32 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik maak me helemaal nergens zorgen om, veel leuker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.welt.de/polit(...)cialmedia.socialflow....socialflow_twitter
Het dragen van een mondkapje wordt nu ook al in binnenruimtes aanbevolen. Omdat het aantal besmettingen weer aan het toenemen is."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
Dan schrappen we Duitsland maar gewoon van het lijstje.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:27 schreef capricia het volgende:
Ondertussen in Duitsland... Wil men een verplichting tot het dragen van een mondkapje van oktober tot Pasen in de wet opnemen.
Aanbevelen is gelukkig nog iets anders dan verplichten.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:27 schreef capricia het volgende:
Het dragen van een mondkapje wordt nu ook al in binnenruimtes aanbevolen. Omdat het aantal besmettingen weer aan het toenemen is.
[ twitter ]
Echt hè. En dat mensen het dan ook gewoon doen..omdat het ze bevolen is.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:28 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dan schrappen we Duitsland maar gewoon van het lijstje.
*next*
Walgelijk.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nee, want die evaluatie is afgeknald door de kamer.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 20 juni 2022 15:27 schreef capricia het volgende:
Ondertussen in Duitsland... Wil men een verplichting tot het dragen van een mondkapje van oktober tot Pasen in de wet opnemen.
[ twitter ]Aanbevelen is natuurlijk niets mis mee. Kan iedereen mee doen wat ie wil.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.welt.de/polit(...)cialmedia.socialflow....socialflow_twitter
Het dragen van een mondkapje wordt nu ook al in binnenruimtes aanbevolen. Omdat het aantal besmettingen weer aan het toenemen is.
[ twitter ]
Maar tussen oktober en pasen zal ik dan niet meer naar Duitsland gaan.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Ze hebben in elk geval iets van een plan. Mondkapjes-verplichting om de besmettingen in toom te houden.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:33 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Aanbevelen is natuurlijk niets mis mee. Kan iedereen mee doen wat ie wil.
Maar tussen oktober en pasen zal ik dan niet meer naar Duitsland gaan.
Beetje deugen voor de buhne.quote:Op maandag 20 juni 2022 15:10 schreef _serial_ het volgende:
Nou mensen het bedrijfsleven ook alweer te roepen:
Oproep bedrijfsleven: Neem basisregels weer in acht tegen corona
Op naar de schuilkelders maar weer, trek de mondkapjes maar vast uit de noodvoorraad.
[ afbeelding ]
Mijn advies: zet zoveel mogelijk de bloementjes buiten, ga op vakantie nu het nog kan, pak een festival of optreden mee, etc. Over 2 weken zal het OMT wel weer terug moeten komen van vakantie.
Haha en dan ook voor onbepaalde tijdquote:Op maandag 20 juni 2022 15:28 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dan schrappen we Duitsland maar gewoon van het lijstje.
*next*
[..]
Aanbevelen is gelukkig nog iets anders dan verplichten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |