abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_208373195
Dus Marco Borsato is voor niets gecancelled?
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  dinsdag 14 maart 2023 @ 16:34:16 #102
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_208373350
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 maart 2023 16:19 schreef superniger het volgende:
Dus Marco Borsato is voor niets gecancelled?
Hoofdzaak bij Marco was die andere zaak met het in het begin minderjarige meisje.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
  Moderator dinsdag 14 maart 2023 @ 16:42:40 #103
184769 crew  Deisyy
pi_208373433
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 maart 2023 15:20 schreef Andromache het volgende:
WTF. Jeroen Rietbergen vervolgd voor verkrachting. Het ging toch om een aanranding? En Ali B ook voor verkrachting plus aanranding vervolgd. Godverredomme, het raakt me opnieuw.
[..]
https://www.ad.nl/show/op(...)endelicten~abcbc08f/
Zo dan! :o
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_208375059
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 maart 2023 16:19 schreef superniger het volgende:
Dus Marco Borsato is voor niets gecancelled?
Omtrent The Voice misschien. Maar er speelt nog een andere zaak daarnaast.

Plus dat het is geseponeerd vanwege onvoldoende belastend bewijs. Dus dat maakt hem nog niet onschuldig (of schuldig).
pi_208375102
Jeroen Rietbergen geschokt door vervolging: ‘Onbegrijpelijk’

Jeroen Rietbergen is geschokt dat hij wordt vervolgd voor verkrachting of aanranding in de zedenzaak rond talentenshow The Voice of Holland. Dat laat hij via zijn advocaat Peter Plasman weten. ‘Ik heb altijd gezegd dat ik me niet schuldig heb gemaakt aan strafbare feiten. Er is nooit sprake geweest van dwang, aanranding of verkrachting.’

Dinsdagmiddag werd bekend dat het Openbaar Ministerie Jeroen Rietbergen en Ali B gaat vervolgen voor verkrachting of aanranding in de zedenzaak rond talentenshow The Voice of Holland. Voor Rietbergen gaat het om de aangifte van verkrachting die ex-deelneemster Nienke Wijnhoven deed tegen hem. Bij Ali B gaat het om twee gevallen van verkrachting en één van aanranding.

Rietbergen zegt geschokt te zijn dat het OM heeft besloten de zaak bij de rechter neer te leggen. ‘Ik heb direct toegegeven me schuldig te hebben gemaakt aan seksueel grensoverschrijdend gedrag, daarvoor oprechte spijt betuigd, alle consequenties genomen en het afgelopen jaar hard aan mezelf gewerkt. Maar ik heb altijd gezegd dat ik me niet schuldig heb gemaakt aan strafbare feiten. Er is nooit sprake geweest van dwang, aanranding of verkrachting.’

De bandleider noemt het een 'zware klap’ en ‘onbegrijpelijk’ dat het OM hem wil vervolgen. ‘Terwijl er diverse zaken in het onderzoek naar boven zijn gekomen waaruit blijkt dat van dwang geen sprake is geweest is een hele zware klap en vind ik onbegrijpelijk. Ik hoop dat de media zich onthouden van oordelen tot er, na wederom heel lang wachten, een rechter over deze zaak uitspraak doet.’
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_208375124
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 maart 2023 16:19 schreef superniger het volgende:
Dus Marco Borsato is voor niets gecancelled?
Nee, hij heeft er alleen voor gezorgd dat er niet genoeg bewijs was.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  dinsdag 14 maart 2023 @ 19:25:24 #107
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208375543
Straks bij half8 lekker alles ontwijken door Helene :') :r
pi_208375981
quote:
6s.gif Op dinsdag 14 maart 2023 15:56 schreef ikweethetookniet het volgende:
En Linda maar uitzoeken of ze nog verder met hem wil :') :|W
Dat mens is gek. Ik hoop dat zij ook definitief gecanceld wordt.
Handboek voor klimaat ontkenners
Complothuilers voelen zich voortdurend in hun megalomane kuif gepikt. ^(;,;)^
pi_208379075
Snap niet dat ze bij zo’n kerel wil blijven.
pi_208382705
quote:
6s.gif Op dinsdag 14 maart 2023 15:56 schreef ikweethetookniet het volgende:
En Linda maar uitzoeken of ze nog verder met hem wil :') :|W
Even aftasten.
  woensdag 15 maart 2023 @ 11:29:37 #111
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_208383043
Geen statement van Linda de Mol.

https://www.rtl.nl/rtl-bo(...)an-jeroen-rietbergen
2025-jaarlijst
  woensdag 15 maart 2023 @ 13:24:37 #112
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_208385006
quote:
0s.gif Op woensdag 15 maart 2023 11:29 schreef Eightyone het volgende:
Geen statement van Linda de Mol.

https://www.rtl.nl/rtl-bo(...)an-jeroen-rietbergen
Dom. Het gaat afbreuk doen aan haar imago als ze in een relatie met hem blijft.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  woensdag 15 maart 2023 @ 13:27:21 #113
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_208385051
quote:
Ali B ook vervolgd in zaak Ellen ten Damme: ‘Voor verkrachting’
Ali B wordt ook vervolgd voor het zedenfeit waar Ellen ten Damme melding van heeft gemaakt, ondanks dat ze daar geen aangifte van heeft gedaan. “Het zou gaan om verkrachting.”

Ellen ten Damme legde begin vorig jaar een verklaring af bij de politie over een nare ervaring met Ali B. “Om die vrouwen van The Voice te steunen. Er is nu een momentum om het fenomeen van mensen die denken dat ze maar alles kunnen maken door status of geld… Dat is wel goed om dat een halt toe te roepen een keer.”

Popiejopie
De nare ervaring zou hebben plaatsgevonden tijdens de opnames van het tv-programma Ali B en de Muziekcaravaan. Ze zegt niet wat er precies gebeurd is, maar was daarna ‘wel in de war’. “Ik ben weken bezig geweest met: wat zal ik ermee doen? Ik was kwaad, als iemand vlak daarna doet alsof zijn neus bloedt, alsof het heel normaal is.”

Na het incident volgde er een zware tijd voor Ellen, vertelde ze eerder. “Jij bent in de war en vraagt je af: wat moet ik hiermee? En hij doet alsof er niets aan de hand is. Hangt de popiejopie uit. Ik dacht: wat ben jij een… Je hebt totaal niet in de gaten waar je mee bezig bent. Ik heb er ook wel iets van gezegd.”

Verkrachting
Ali wordt in deze kwestie vervolgd voor verkrachting, meldt het AD nu. Ellen heeft geen aangifte gedaan, dus het OM heeft op eigen houtje besloten om deze zaak op te pakken. “Ten Damme werd enkele weken geleden wel op de hoogte gebracht van het besluit van het Openbaar Ministerie.”

Ene Matt twittert het toe te juichen dat Ali hiervoor alsnog wordt gepakt. “Godzijdank zijn we voor dit soort zaken niet afhankelijk van een slachtoffer dat eerst aangifte moet doen. Pak die hufter maar aan en gooi de sleutel weg.”

Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  woensdag 15 maart 2023 @ 13:30:41 #114
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_208385110
quote:
13s.gif Op woensdag 15 maart 2023 13:24 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Dom. Het gaat afbreuk doen aan haar imago als ze in een relatie met hem blijft.
Als ze niks zegt is ze niet open genoeg, als ze wel iets zegt blijkt het er het laatste jaar nog weleens bitter uit te komen. Wat dat betreft doet ze het toch nooit goed.

Of ze na het nieuws van gisteren wel of niet bij Jeroen blijft is btw nog niet duidelijk.
2025-jaarlijst
  Trouwste user 2022 woensdag 15 maart 2023 @ 14:32:44 #115
7889 tong80
Spleenheup
pi_208386167
Een van de drie zaken waarvoor rapper Ali B wordt vervolgd, draait om zangeres Ellen ten Damme. Zij deed géén aangifte, maar maakte wel melding van seksueel ongewenst gedrag van Ali B. Justitie heeft nu toch besloten Ali ook voor haar zaak te vervolgen.

Ellen ten Damme zelf en haar management willen er geen reactie op geven. Maar duidelijk is wel dat de 55-jarige zangeres gemengde gevoelens heeft bij de situatie. Aan de ene kant ondersteunt ze de zaak tegen Ali, aan de andere kant zit ze niet te wachten op de publiciteit rond de rechtszaak, waarvoor nog geen datum is. Mede omdat daar tot in detail de onaangename ervaring zal worden besproken die zij had met Ali B in 2014.

Ten Damme werd enkele weken geleden wel op de hoogte gebracht van het besluit van het Openbaar Ministerie. Gisteren maakte justitie bekend Ali B en bandleider Jeroen Rietbergen te vervolgen in het kader van de zedenzaak rond talentenjacht The Voice of Holland. Ali B wordt voor drie zaken vervolgd, waarvan er één dus die van Ellen ten Damme is.

‘Ik heb er niks aan’
De zangeres maakte vorig jaar april melding bij de politie van de nare ervaring die ze had met Ali B. Ze deed welbewust geen aangifte, maar wilde de slachtoffers die dat wel hadden gedaan een hart onder de riem steken, zo verklaarde ze. ,,Ik zelf heb er helemaal niks aan om dat te doen. Maar in het kader van het algemeen belang, denk ik wel dat ik iets moet doen.”

Hoewel er dus geen aangifte ligt, besloot het Openbaar Ministerie toch de melding mee te nemen in het onderzoek en Ali B daar nu ook voor te vervolgen. Het zou gaan om verkrachting, al houdt justitie het op ‘een zedenfeit’.

‘Hij spoort voor geen meter’
Ten Damme vertelde vorig jaar april dat het ging om een incident uit 2014. Het gebeurde rond de opnames van Ali B en de Muziekkaravaan. Ze praatte er voor het eerst over in een podcast met Sietse Huisman. ,,Er is een verhaal van mij dat helemaal geen geheim was en dat ik destijds ook heb verteld in mijn omgeving. Dat gaat over Ali B. Ik vind hem echt een lul. Hij spoort echt voor geen meter en daar heb ik dus ook een verhaal over”, zei ze. Later sprak ze er ook over een tv-uitzending van De Geknipte Gast, maar daar zonder zijn naam te noemen.

Wat er precies is gebeurd, zegt Ten Damme niet, maar volgens haar was ze na het voorval wel in de war. Weken was ze bezig met wat ze ermee moest doen. Ze was kwaad, vooral omdat Ali B erna deed alsof zijn neus bloedde en alsof het heel normaal was.

Opnames gaan door
Nadat het verhaal van Ten Damme naar buiten kwam, reageerde Ali B zelf ook uitgebreid op de beschuldigingen. Volgens hem is er niets van waar en ‘wordt iets wat een vrolijke, onschuldige flirt was nu lelijk gemaakt en verdraaid.’ Volgens B heeft hij met Ten Damme ‘wat geflirt en gezoend, zoals ze dat eerder ook al eens deden, vrijwillig en als twee volwassen mensen.’ ,,Als ze mij zo’n lul vindt, waarom vraagt ze mij in 2018 dan persoonlijk om naar haar show in Carré te komen, en waarom nodig ze mij in 2020 uit in haar kleedkamer in Apeldoorn waar we vervolgens een uur lang met elkaar lachen, knuffelen en goede gesprekken hebben? Ik snap er echt niks van.”

In het kamp van Ali B houdt men ook de kaken op elkaar over de zaak Ellen ten Damme. De dag na de genoemde ‘nare ervaring’ gingen de opnames van het programma destijds gewoon door.

Ali B zei dinsdag na het besluit van het OM om hem te vervolgen, dat er met de slachtoffers een mediationtraject is ingezet. Daar zou ook Ellen ten Damme bij betrokken zijn, al heeft er voor zover bekend nog geen gesprek tussen beiden plaatsgevonden.

https://www.ad.nl/show/al(...)n-aangifte~a019ffcb/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_208390294
Dat het OM zelfs zonder aangifte maar ivm een melding dit ook gaat meenemen..... dan ben je wel de sjaak lijkt mij.......


En wat een loserts ook die jeroen en Ali B, denken dat ze het door hun inzet kunnen wegwuiven...... zo werkt het niet natuurlijk |:( 8)7
pi_208397547
Die lui denken gewoon idd overal mee weg te komen vanwege hun bekendheid en eventuele macht.
  Trouwste user 2022 donderdag 16 maart 2023 @ 10:59:18 #118
7889 tong80
Spleenheup
pi_208403942
quote:
0s.gif Op woensdag 15 maart 2023 22:20 schreef quirina het volgende:
Die lui denken gewoon idd overal mee weg te komen vanwege hun bekendheid en eventuele macht.
Leg eens uit.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 29 maart 2023 @ 12:21:41 #119
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208578374
Extern onderzoek naar The Voice of Holland afgerond

Ook concludeert Van Doorne dat de producent voor de uitzending van het BnnVara-programma Boos, over vermeend seksueel grensoverschrijdend gedrag en machtsmisbruik bij The Voice, in januari 2022 niet op de hoogte was. Er zouden geen meldingen van ’grensoverschrijdend gedrag’ bij ITV zijn binnengekomen.

Wat wel wordt benoemd in het rapport is dat ’de sfeer rond de productie van The Voice als flirterig, fysiek en ’knuffelig’ werd beschreven. „Sommigen merkten op dat dit niet in het bijzonder voor The Voice gold, maar dat zij dit ook herkenden van andere TV producties”, valt te lezen.

Van Doorne werd vorig jaar januari door ITV gevraagd onafhankelijk onderzoek te doen na de aflevering van Boos. Twee weken geleden konden ITV en Van Doorne nog niet zeggen hoelang het onderzoek nog zou duren en hoe ver ze ermee waren.

Het Openbaar Ministerie (OM) deed na Boos ook onderzoek naar de beschuldigingen. Eerder deze maand maakte het OM bekend dat oud-coach Ali B en voormalig bandleider Jeroen Rietbergen worden vervolgd voor zedenzaken rond het tv-programma. Het onderzoek tegen ex-coach Marco Borsato rond The Voice wordt geseponeerd vanwege gebrek aan bewijs. Wel loopt er tegen hem nog een ander zedenonderzoek dat niet is gerelateerd aan de talentenjacht.

https://www.telegraaf.nl/(...)-of-holland-afgerond

:') x miljoen
Kan je je reet mee afvegen en kost een vermogen :r :(
  Trouwste user 2022 woensdag 29 maart 2023 @ 12:52:44 #120
7889 tong80
Spleenheup
pi_208578781
In die wereld is het toch altijd flirterig en klef :?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 29 maart 2023 @ 13:24:55 #121
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208579154
quote:
0s.gif Op woensdag 29 maart 2023 12:52 schreef tong80 het volgende:
In die wereld is het toch altijd flirterig en klef :?

:T
Dat is nu bevestigd voor een paar miljoen :')
  Trouwste user 2022 woensdag 29 maart 2023 @ 16:33:47 #122
7889 tong80
Spleenheup
pi_208582294
Verschillende kandidaten en medewerkers bij The Voice of Holland hebben zich tussen 2015 en 2022 beklaagd over seksueel ongepast gedrag. Dat constateert advocatenkantoor Van Doorne in het externe onderzoek naar de misstanden bij de talentenjacht. Het wangedrag werd intern gemeld, maar er werden te weinig maatregelen genomen.



Er is geen bewijs dat de Nederlandse en Britse top van Voice-producent ITV vóór 2022 op de hoogte is gebracht. In een persbericht suggereert manager Lisa Perrin van ITV Studios dat het anders had kunnen gaan: ‘Als de klachten over ongepast gedrag waren doorverwezen naar het ITV management in Londen, zou de reactie anders zijn geweest.’ ITV zelf heeft bevindingen uit het onderzoeksrapport dinsdag geanonimiseerd online gezet.

Het ongepaste gedrag blijkt al ver voor 2022 te zijn begonnen. Precieze jaartallen worden niet genoemd, maar de onderzoekers spreken over een vrouwelijke Voice-kandidate die maandenlang WhatsAppberichten en seksueel getinte opmerkingen kreeg. Dat leidde vervolgens tot een excuus van de beschuldigde persoon en de toezegging dat de kandidaat niet alleen met hem in één ruimte zou zijn. Onduidelijk blijft welke leidinggevenden hiervan wisten.

‘Gedrag ging maandenlang door’
Na dit voorval kwamen er meer recente meldingen over dezelfde medewerker. Een kandidaat gaf aan dat het gedrag zich maandenlang heeft voorgedaan en dat ‘zij het gevoel had er niet onderuit te kunnen omdat zij meedeed met een talentenjacht die belangrijk was voor haar carrière’. Zij beschouwde de medewerker als machtig. Hij kreeg een mondelinge waarschuwing. Daarna meldden zich nog vier personen met klachten over diezelfde Voice-medewerker. Ze zeggen dat die informatie ook bij creatief leider John de Mol of diens opvolger terecht is gekomen, maar drie van hen klaagden daarna dat er met hun verhaal te weinig werd gedaan. Veel klachten werden mondeling afgedaan, weinig werd vastgelegd. De creatieve leider ontkent de aantijging in het rapport.

Van Doorne heeft in totaal 62 mensen geïnterviewd over de zaak en een groot aantal documenten bekeken, waaronder e-mails en WhatsApp-berichten. Veel geïnterviewden beschreven de sfeer rond de productie van The Voice als ‘flirterig, fysiek en knuffelig’.

‘Men werd niet geacht te klagen’
Sommige geïnterviewden gaven aan dat zij de cultuur rond het melden van ongepast gedrag als veilig beschouwden, maar anderen zeiden dat zij zich niet veilig hebben gevoeld om wangedrag te melden. De redenen om geen melding te doen, hielden verband met de machtige positie van bepaalde personen en met het idee dat ‘bepaald gedrag normaal leek te zijn’, dat men ‘niet geacht werd te klagen’ en ‘dat er een cultuur leek te zijn waarin mensen elkaar dekten’.

Volgens Van Doorne was er ‘alleen’ sprake van ongewenst gedrag bij The Voice of Holland, niet bij The Voice Kids of The Voice Senior.

Het onderzoek onthult ongepast gedrag door meerdere personen in vele vormen. Soms gebeurde het verbaal, soms met berichtjes op de telefoon en ook was er fysiek contact. De onderzoekers constateren ‘een duidelijk verschil in perceptie’ van bepaald gedrag. Gedrag dat door sommigen werd beschreven als ‘normaal’ of ‘deel van de entertainmentsector’, werd door anderen omschreven als ‘grensoverschrijdend’ en ‘beschadigend’.



Vanwege de afspraken tussen Van Doorne en het Openbaar Ministerie waren mogelijke strafbare feiten geen onderwerp van het onderzoek van het advocatenkantoor. Iedereen die bij Van Doorne melding maakte van gedrag dat als strafbaar zou kunnen worden gekwalificeerd, kreeg het advies naar de politie te stappen.

Onderzoek duurde 14 maanden
The Voice-producent ITV schakelde in januari 2022 advocatenkantoor Van Doorne in om een onderzoek in te stellen naar de beschuldigingen van ongepast gedrag rond The Voice of Holland, The Voice Kids en The Voice Senior in de periode 30 april 2015 (toen Talpa Media werd overgenomen door ITV) tot en met 12 januari 2022.

Het onderzoek van Van Doorne duurde meer dan veertien maanden en werd ingesteld na een geruchtmakende uitzending van Youtube-programma Boos waarin tientallen slachtoffers hun verhaal deden over grensoverschrijdend gedrag bij de roemruchte talentenjacht.



Op 15 juni vorig jaar werd de Van Doorne SpeakUp-line, het kanaal waar mensen melding konden doen van grensoverschrijdend gedrag bij The Voice of Holland, gesloten. Via de Van Doorne SpeakUp-line zijn 58 meldingen ingediend. In twaalf gevallen werd het advies gegeven om aangifte te doen bij de politie.

Slactoffers: Directie ITV moet weg
Advocaat Sébas Diekstra, die meerdere slachtoffers bijstaat, vindt het zeer teleurstellend dat in het rapport geen namen worden genoemd van mensen die al jaren geleden wisten van de misstanden. ,,De gepubliceerde onderzoeksbevindingen zijn niets minder dan teleurstellend te noemen. Het valt vooral op dat de waarheid over wie wat wist op welk moment, in dichte mist wordt geduwd. Het is wel duidelijk wier belangen daarmee worden gediend. De slachtoffers zijn niet benaderd met de vraag of zij hulp wensten. Zij zijn volledig in de steek gelaten. Ook dat alleen al rechtvaardigt volgens cliënten het aftreden van de verantwoordelijke directie”, aldus Diekstra.

Gevallen van verkrachting en aanranding
Het onderzoek van Van Doorne staat los van het onderzoek dat het Openbaar Ministerie doet naar strafbare feiten. Half maart maakte justitie bekend dat het ex-jurylid Ali B en bandleider Jeroen Rietbergen gaat vervolgen voor diverse zedenfeiten. Voor Ali B gaat het om tweemaal verkrachting en eenmaal aanranding, voor Rietbergen om verkrachting van ex-deelneemster Nienke Wijnhoven, een van de weinige slachtoffers die zich in het openbaar uitsprak over de zaak.

https://www.ad.nl/show/ra(...)-wangedrag~ae830ca3/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 29 maart 2023 @ 16:57:55 #123
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208582628
Kritiek op Voice-onderzoek: ’Waarheid de dichte mist in geduwd’

Belangrijkste vragen blijven in rapport onbeantwoord :o _O-

https://www.telegraaf.nl/(...)ichte-mist-in-geduwd

14 maanden en een paar miljoen voor nodig gehad :') |:( |:(
  woensdag 29 maart 2023 @ 17:00:30 #124
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208582658
De slachtoffers van het wangedrag achter de schermen bij The voice of Holland willen dat het verantwoordelijke Nederlandse managementteam van producent ITV aftreedt na het woensdag verschenen rapport over de misstanden bij het programma. Dat laat advocaat Sébas Diekstra namens zijn cliënten weten aan persbureau ANP

https://www.nu.nl/media/6(...)rectie-aftreedt.html

^O^ _O_ _O_
  woensdag 29 maart 2023 @ 17:01:36 #125
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208583388
quote:
6s.gif Op woensdag 29 maart 2023 17:00 schreef ikweethetookniet het volgende:
De slachtoffers van het wangedrag achter de schermen bij The voice of Holland willen dat het verantwoordelijke Nederlandse managementteam van producent ITV aftreedt na het woensdag verschenen rapport over de misstanden bij het programma. Dat laat advocaat Sébas Diekstra namens zijn cliënten weten aan persbureau ANP

https://www.nu.nl/media/6(...)rectie-aftreedt.html

^O^ _O_ _O_
Domme eis, het bedrijf is inmiddels overgenomen en bijna alle hoge heren zijn met John meegegaan naar talpa, heeft dus geen enkele zin.


quote:
Britse top van Voice-producent ITV vóór 2022
Zucht het onderzoek richt zich voornamelijk op de tijd dat john nog aandeelhouder en directeur was.
speak only if it improves the silence.
  Trouwste user 2022 woensdag 29 maart 2023 @ 18:09:04 #127
7889 tong80
Spleenheup
pi_208583482
RTL wil een ‘stevig gesprek’ met Voice-producent ITV. Aanleiding is het rapport dat vandaag naar buiten kwam, waaruit blijkt dat kandidaten en medewerkers zich al ver voor 2022 hadden beklaagd over grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer. ,,Het is duidelijk dat er geen veilige werkomgeving was en dat er niet adequaat is gehandeld op meldingen. Dat vinden we verschrikkelijk.’’



De zender noemt het ‘heel dapper’ dat de vrouwen hun verhaal hebben gedaan. ,,Die verhalen leggen onomstotelijk bloot waar de pijnpunten liggen. Over de uitkomsten moeten we met ITV een heel stevig gesprek voeren,” aldus een woordvoerder van RTL.

Het afgelopen jaar heeft volgens de zender duidelijk gemaakt dat er een verandering binnen de media moet plaatsvinden. Een maand geleden sloot RTL een pact met andere media dat moet zorgen voor een veiliger werkklimaat binnen de tv-sector. ,,Zodat mensen zich niet alleen veilig voelen, maar ook veilig zijn.’’

RTL kreeg vandaag herhaaldelijk de vraag waarom de zender geen contact had met de melders, met uitzondering van Nienke Wijnhoven die aangifte deed tegen Voice-bandleider Jeroen Rietbergen. ,, Allereerst is de identiteit van de melders bij ons niet bekend . Onze terughoudendheid had te maken met de lopende onderzoeken. Nu die zijn afgerond staan wij open voor een gesprek met de melders, als zij daar behoefte aan hebben.’’

https://www.ad.nl/show/rt(...)hrikkelijk~a6eb3011/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 30 maart 2023 @ 10:36:12 #128
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208589195
Mariëtte Hamer haalt uit naar De Mol: John, het was niet op orde

Mariëtte Hamer, de regeringscommissaris seksueel grensoverschrijdend gedrag, heeft woensdagavond in Op1 hard uitgehaald naar John de Mol. De mediatycoon riep in de uitzending van Boos, ruim een jaar geleden, vrouwen op zich te melden omdat dat veilig zou zijn. Het rapport van producent ITV, dat woensdag werd gepresenteerd, bewijst volgens Hamer dat De Mol toen niet de waarheid sprak.

,,Je deed een oproep aan de vrouwen: ga je melden, want het is op orde”, vatte Hamer samen tijdens de talkshow. ,,Maar het wás niet op orde.” Zij snapt dat veel vrouwen die zich in eerste instantie meldden bij Van Doorne, het advocatenkantoor dat voor ITV het onderzoek deed, zich toch niet wilden laten interviewen. ,,Zij zeiden: we vertrouwen het niet”, aldus Hamer.

De regeringscommissaris seksueel wangedrag weet niet goed wat ze met de samenvatting van het onderzoek van ITV aan moet. ,,Het is geen cultuuronderzoek, want de cultuur bij het bedrijf wordt niet onderzocht”, stelt ze. ,,Het is geen integriteitsonderzoek, het wordt niet duidelijk wie er verantwoordelijk was. Het zweeft er allemaal een beetje tussen.” Hamer zet ook haar vraagtekens bij de claim van het bedrijf dat alles bij ITV nu wel op orde is.

Advocatenkantoor Van Doorne concludeerde dat er meerdere gevallen van ‘ongepast gedrag’ hebben plaatsgevonden bij de talentenjacht, maar dat er niks met de meldingen bij leidinggevenden lijkt te zijn gedaan. RTL wil een ‘stevig gesprek’ met het bedrijf gaan voeren, maar wil niet zeggen wat de inzet van dat gesprek moet zijn. De slachtoffers van The Voice of Holland willen dat het verantwoordelijke Nederlandse managementteam van ITV aftreedt na het woensdag verschenen rapport.

ITV wil niet zeggen of het managementteam dit overweegt. :')

https://www.ad.nl/show/ma(...)et-op-orde~a20df6b4/

_O_
  vrijdag 7 april 2023 @ 13:08:59 #129
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_208692376
The Voice keert terug, maar dan in blauw jasje en het heet nu The Talent Scouts: ‘Welkom bij Voice 2.0’

The Voice of Holland lijkt in andere vorm terug te keren op tv. De nieuwe show The Talent Scouts die inmiddels grotendeels is opgenomen, is eigenlijk The Voice ‘in het blauw’: met stoelen, knoppen, coaches (maar dan scouts genoemd), jonge zangtalenten en een finale waarbij de kijkers thuis kunnen stemmen. ,,In de studio riepen ze tegen het publiek: welkom bij The Voice 2.0.”

https://www.ad.nl/binnenl(...)-voice-2-0~a4eb4a2e/

:o :') :|W
pi_211707387
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  vrijdag 22 december 2023 @ 17:27:40 #131
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_211707442
*O* *O* *O*
pi_211707459
Knuffel Marokkaan krijgt zo wel een andere dimensie.
pi_211707493
Lekker voor hem, hoop dat het brommen wordt.
Koel en donker bewaren
pi_211707990
quote:
Kun je vervolgd worden voor iets waarvan het vermeende slachtoffer geen aangifte van heeft gedaan maar 'slechts' een melding van heeft gemaakt?
  vrijdag 22 december 2023 @ 18:41:39 #135
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_211708038
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 december 2023 18:35 schreef -Spring het volgende:

[..]
Kun je vervolgd worden voor iets waarvan het vermeende slachtoffer geen aangifte van heeft gedaan maar 'slechts' een melding van heeft gemaakt?
Ik mag het hopen
Laffe huichelaar
  vrijdag 22 december 2023 @ 18:55:18 #136
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_211708163
Ook leuk voor Marco B. :o
Goed voorbeeld doet goed volgen ^O^
  vrijdag 22 december 2023 @ 18:56:20 #137
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_211708177
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 december 2023 17:37 schreef Guanabana het volgende:
Lekker voor hem, hoop dat het brommen wordt.
Jailhouse rock met Ali B. lil kleine en Marco B. :B
  donderdag 4 januari 2024 @ 17:34:18 #139
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_211917758
'Het gaat niet goed met Marco Borsato'

https://www.shownieuws.nl(...)ed-met-marco-borsato

Goh nou kan hij zich eindelijk eens invoelen hoe zijn slachtoffers zich gevoeld hebben en nog steeds last van hebben
pi_213688395
https://www.ad.nl/show/al(...)rechtszaak~a778597a/

twitter


SCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP @Zipportal

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 26-05-2024 10:57:36 ]
  zondag 26 mei 2024 @ 11:11:28 #141
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213688535
Ali B staat terecht voor verkrachting Ellen ten Damme, ander slachtoffer spreekt rapper toe in rechtszaak
Voormalig tv-persoonlijkheid en rapper Ali B gaat vol zelfvertrouwen de rechtszaak tegemoet voor drie ernstige zedenfeiten. Of is dat maar schijn? Ellen ten Damme zegt immers verkracht te zijn en zangeres Jill Helena komt naar de rechtszaak om Ali toe te spreken.


Twee dagen zelfs voor Ali 12 en 13 juni *O* *O*
popcorn :9

[ Bericht 79% gewijzigd door Deisyy op 26-05-2024 14:34:22 ]
  zondag 26 mei 2024 @ 11:13:53 #142
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213688556
Ali B in juni voor de rechter, ook verdacht van verkrachting in Marokko

Dat Ali B (42) vervolgd wordt voor zedenfeiten, was al bekend. Nu is duidelijk wanneer Ali precies voor moet komen en dat hij ook van een verkrachting in Marokko wordt verdacht.
De inhoudelijke behandeling van de zaak vindt naar verwachting plaats op 12 en 13 juni 2024 bij de rechtbank in Haarlem, zo maakt het Openbaar Ministerie zojuist bekend.

Ook wordt meer duidelijk over de verdenkingen. Zo betreft het een beschuldiging van verkrachting in augustus 2018 in Heiloo, aanranding gerelateerd aan The voice of Holland in mei 2018 in Amsterdam en verkrachting in april 2014 in Marokko. Het laatstgenoemde zedenfeit betreft Ellen ten Damme, zo kan RTL Boulevard melden op basis van bronnen rondom het onderzoek.

Ali B reageert op vervolging: 'Verbaast mij enorm'
Een aangifte van een vierde vrouw, tegen dezelfde verdachte, zal worden geseponeerd. Deze aangifte is ook gerelateerd aan TVOH, maar uit de onderzoeksbevindingen is niet gebleken dat er sprake is van een strafbaar feit.

https://www.rtl.nl/boulev(...)um-juni-2024-marokko

^O^ ^O^
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie zondag 26 mei 2024 @ 11:16:02 #143
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_213688569
quote:
6s.gif Op zondag 26 mei 2024 11:11 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B staat terecht voor verkrachting Ellen ten Damme, ander slachtoffer spreekt rapper toe in rechtszaak
Voormalig tv-persoonlijkheid en rapper Ali B gaat vol zelfvertrouwen de rechtszaak tegemoet voor drie ernstige zedenfeiten. Of is dat maar schijn? Ellen ten Damme zegt immers verkracht te zijn en zangeres Jill Helena komt naar de rechtszaak om Ali toe te spreken.


Twee dagen zelfs voor Ali 12 en 13 juni *O* *O*
popcorn :9
Waar komt dit artikel vandaan?

[ Bericht 70% gewijzigd door Deisyy op 26-05-2024 14:34:47 ]
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Moderator zondag 26 mei 2024 @ 14:24:21 #144
446930 crew  ESF1Gamer
pi_213690107
quote:
17s.gif Op zondag 26 mei 2024 11:16 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]
Waar komt dit artikel vandaan?
https://www.ad.nl/show/al(...)rechtszaak~a778597a/

Wel premium artikel
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zondag 26 mei 2024 @ 14:35:02 #145
184769 crew  Deisyy
pi_213690227
quote:
Yep, daarom heb ik het verwijderd.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  zondag 26 mei 2024 @ 16:24:22 #146
434029 KillemWieft
Zie signature
pi_213692273
quote:
6s.gif Op zondag 26 mei 2024 11:11 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B staat terecht voor verkrachting Ellen ten Damme, ander slachtoffer spreekt rapper toe in rechtszaak
Voormalig tv-persoonlijkheid en rapper Ali B gaat vol zelfvertrouwen de rechtszaak tegemoet voor drie ernstige zedenfeiten. Of is dat maar schijn? Ellen ten Damme zegt immers verkracht te zijn en zangeres Jill Helena komt naar de rechtszaak om Ali toe te spreken.


Twee dagen zelfs voor Ali 12 en 13 juni *O* *O*
popcorn :9
quote:
Ellen ten Damme heeft geen spijt dat ze ooit heeft verteld over haar nare ervaring met Ali B. Maar de zangeres wil eigenlijk helemaal niks met de rechtszaak tegen de rapper te maken hebben en zal er 12 en 13 juni ook niet bij zijn.
:')
Proud member of the IDGAF+FU2 community
  dinsdag 28 mei 2024 @ 14:56:40 #147
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213712480
Wat is er gebeurd tijdens opnames Ali B. en de Muziekkaravaan?

https://www.telegraaf.nl/(...)en-de-muziekkaravaan
  dinsdag 28 mei 2024 @ 15:02:42 #148
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213712537
Ali B zei dat hij wilde weten of hij een verkrachter is: volgende maand weet hij het :+

Voormalig tv-persoonlijkheid en rapper Ali B gaat vol zelfvertrouwen de rechtszaak tegemoet voor drie ernstige zedenfeiten, zegt hij. Half juni is het zover.
De rechtszaak tegen heeft brede aandacht gekregen, zowel vanwege de ernst van de beschuldigingen als de bekendheid van de betrokkenen. Ali B wordt beschuldigd van seksueel misbruik, waaronder een specifiek geval met zangeres Ellen ten Damme.

Achtergrond van de Zaak
Ellen ten Damme beschuldigt Ali B van verkrachting tijdens een gezamenlijke reis in Marokko in 2014, voor het programma de Muziekkaravaan. Volgens Ten Damme kwam Ali B midden in de nacht haar kamer binnen en pleegde hij de daad ondanks haar verzet. De volgende dag ging Ali B verder alsof er niets was gebeurd, een gedrag dat vaak voorkomt bij dergelijke aantijgingen.

Ellen ten Damme heeft bij de politie een verklaring afgelegd ter ondersteuning van andere mogelijke slachtoffers, hoewel ze zelf nooit formeel aangifte heeft gedaan. Het Openbaar Ministerie heeft echter besloten om Ali B ook voor deze zaak te vervolgen, gezien de ernst van de beschuldigingen.

https://www.welingelichte(...)de-maan-weet-hij-het
  dinsdag 28 mei 2024 @ 21:01:05 #149
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213716519
AvroTros haalde muziekshow Ali B offline na overleg met Ellen ten Damme

AvroTros heeft de afleveringen van het programma Ali B en de Muziekkaravaan offline gehaald. Dit gebeurde al enige tijd geleden, nadat de omroep overleg had gepleegd met Ellen ten Damme. Een woordvoerder van de omroep heeft dinsdag een bericht hierover in RTL Boulevard bevestigd.

https://www.telegraaf.nl/(...)-met-ellen-ten-damme
pi_213722778
De zaak tegen Jeroen R is alsnog geseponeerd, volgens de T omdat gebleken is dat aangever op cruciale punten niet conform de waarheid verklaard heeft.
zie email 27 oktober
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')