Bardiani reed wel een schitterende duosprint naast elkaar in eerste en tweede positie.quote:Op donderdag 16 juni 2022 15:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wat een rommelige sprint joh.
Ik erger me overigens kapot aan het feit dat ze bij de Baloise Belgium Tour er nog steeds niet in slagen binnen het uur na het einde van de wedstrijd een volledige uitslag te voorzien.quote:
Hollandse ziekte.quote:Op donderdag 16 juni 2022 18:09 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Ik erger me overigens kapot aan het feit dat ze bij de Baloise Belgium Tour er nog steeds niet in slagen binnen het uur na het einde van de wedstrijd een volledige uitslag te voorzien.
Vanwege hittegolf? Dan kunnen ze beter om 7 uur starten. Die ik ook.quote:Op donderdag 16 juni 2022 23:08 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Etappe van morgen ingekort.
Jij was aan het fietsen toen je dit typte?quote:Op vrijdag 17 juni 2022 07:42 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Vanwege hittegolf? Dan kunnen ze beter om 7 uur starten. Die ik ook.
Gister zat ik vroeg op de fiets. Morgen weer.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 10:14 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Jij was aan het fietsen toen je dit typte?
Ik zit ook in vlakbij het rondje op dit moment. 35 graden in de middag is niet heel relaxed.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 11:26 schreef Mykonos het volgende:
Gisteren 's middags een rondje stevig doorgefietst, dat was prima te doen. Morgen ga ik het wel bij de ochtend houden denk ik ja.
Idealere omstandigheden bestaan bijna niet.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 11:50 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik zit ook in vlakbij het rondje op dit moment. 35 graden in de middag is niet heel relaxed.
34 kilometer i.p.v. 155 kilometer. Daarvoor kom je je bed toch niet voor uit.quote:Op donderdag 16 juni 2022 23:08 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Etappe van morgen ingekort.
Dikke dijen verzamelen, op naar Recreatief Wielrennen!quote:
Ik liet in koers woensdag mijn bidon vallenquote:Op vrijdag 17 juni 2022 12:19 schreef Mani89 het volgende:
Gister 4 uur gefietst bij 22 graden en ik denk dat ik nog nooit zo dicht bij de dood ben geweest.
En is dit nou beter? Mega explosief in die hitte is ook niet optimaal lijkt mequote:Op vrijdag 17 juni 2022 13:20 schreef Fretwork het volgende:
Route d'Occitanie zou weleens interessant kunnen worden. Benieuwd wat de gemiddelde snelheid wordt
Conci op een hoop rijden, toe maar.quote:
Warm wordt het toch wel op die klimmen, en voor 45 minuten kan je wel voldoende hydrateren of koelen.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 13:50 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
En is dit nou beter? Mega explosief in die hitte is ook niet optimaal lijkt me
Bejaarden kunnen niet zo goed tegen hittequote:Op vrijdag 17 juni 2022 15:59 schreef Marcoss het volgende:
Nairo op 4 minuten binnen gekomen, ook een klap van de hitte gehad?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |