Als die maar niet uitdroogt zoals de printer.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 20:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Mijn marker of doom is voorlopig nog werkloos.
Kostenbesparingen horen we al jaren, ach en nu verplichten we gewoon een upgrade van 50k tot 100k euro.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 20:57 schreef Sabata het volgende:
Getver, de opvolger van GTE zou de GT3 Premiejum moeten heten
Definitief einde verhaal inderdaad!quote:Op zaterdag 11 juni 2022 21:07 schreef Nattekat het volgende:
Nou, de strijd om P3 in de LMP2 wordt ook even mooi kapot gemaakt zo. De één heeft een straf, de ander reparatiewerkzaamheden. Spijtig
De directe gevechten dan, het zit nog stees prachtig dicht op elkaar.
Hey, op dit moment was het meest interessante wat op de baan gebeurde dat treintje in de LMP2. Die is er nu niet meerquote:Op zaterdag 11 juni 2022 21:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Definitief einde verhaal inderdaad!
Maak jij je daar niet schuldig aan? Ik wel.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 21:09 schreef heywoodu het volgende:
Ook de RTL 7-commentator denkt dat het nog steeds 'V8 Supercars' heet in Australië.
Jij noemt het zeker ook nog GP2.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 21:11 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maak jij je daar niet schuldig aan? Ik wel.
Neuhquote:Op zaterdag 11 juni 2022 21:11 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maak jij je daar niet schuldig aan? Ik wel.
Dit was echt goud geweest als het lettertype niet zo afschuwelijk was.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 21:14 schreef THEFXR het volgende:
live timing?
https://www.lemans.org/en/page/live-timing/2380
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |