Wat heeft een furry met non-binair te maken?quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:48 schreef theguyver het volgende:
[..]
Kijk het it so je hebt non-binary mensen en dan word zaakje helemaal lastig lijkt me.
En is gewoon serieuse vraag hoe zou zoiets lopen in een rechtzaak.
Simpel beide zijn personen met mentale issues die ze moeten en zullen delen met de buiten wereld.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:50 schreef Jippie het volgende:
[..]
Wat heeft een furry met non-binair te maken?
Mijn vader noemde mij altijd 'vossie' (heb rood haar en hij vond me erg slim) , ik luisterde daar gewoon naar.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 12:43 schreef theguyver het volgende:
[..]
Simpel beide zijn personen met mentale issues die ze moeten en zullen delen met de buiten wereld.
En de rest moet er mee betrokken worden.
En ja ik ken een furry en die wou ook aangesproken worden als een vos niet een man nee eenn vos.
Lastig maar er zit natuurlijk wel een BNW kern in dit hele verhaal, de elites die zich groter/beter voelen dan Goden en de mensheid naar hun wens willen kneden. Dit is een punt waar velen in geloven en dan ook de woke/lgbtq+ normalisering in de media zien als propaganda om dit in het brein van mensen te projecteren. Dus er zit wel een BNW kern in dit hele topic, alleen lijkt het sinds het topic verder en verder gaat niet meer over dat idee te gaan. De TS had natuurlijk wel het juiste idee, sinds er bij Disney nogal wat big shots rondlopen die zich ook wel redelijk elite mogen noemen.quote:
Dit sluiten en in een nieuw topic on-topic blijven?quote:Op woensdag 26 oktober 2022 19:42 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Lastig maar er zit natuurlijk wel een BNW kern in dit hele verhaal, de elites die zich groter/beter voelen dan Goden en de mensheid naar hun wens willen kneden. Dit is een punt waar velen in geloven en dan ook de woke/lgbtq+ normalisering in de media zien als propaganda om dit in het brein van mensen te projecteren. Dus er zit wel een BNW kern in dit hele topic, alleen lijkt het sinds het topic verder en verder gaat niet meer over dat idee te gaan. De TS had natuurlijk wel het juiste idee, sinds er bij Disney nogal wat big shots rondlopen die zich ook wel redelijk elite mogen noemen.
Dat kan, als je dan ook deze laatste posts van jou en mij onder de OP zet zodat iedereen wel weet waarom het gesloten is en wat het doel van de OP was. Dan zal het hopelijk niet uitmonden in groeperingen bashen maar het over de intentie van de OP blijven gaan.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 19:45 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dit sluiten en in een nieuw topic on-topic blijven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |