Denk dat heel veel mensen niet zo op tv willen dan.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:46 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Waarom is het apart dat ze niet op de landelijke tv wil laten zien hoeveel verdriet ze heeft omdat haar zoontje vermist is?
Ga eens met een basisschoolkind naar de supermarkt onder schooltijd. Wedden om ¤100 dat er tenminste 1 bejaarde zegt; moet jij niet op school zitten meissie/jochie?quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:46 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Als vreemde een kind aanspreken waarom die niet op school is…
Lijkt mij verstandig met die verdachtmakingen. Het is geen fucking soap.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:50 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Ik ben wel klaar met het onderwerp. Geen zin in dit gezuig. Doei.
Ja, mensen als die oude graftak houden beter hun bek in de media.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:50 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Trouwens, het verhaal van mevrouw zou impliceren dat Gino dus niet ontvoerd is oid, maar minimaal tot donderdagochtend en waarschijnlijk dan dus ook daarna zelf heeft rondgezworven.
Een jochie van negen, dat inmiddels meerdere dagen en nachten helemaal alleen rondwandelt/stept, zonder eten of drinken, en zonder dat iemand hem behalve deze mevrouw heeft gezien ondanks dat er in de omgeving een zoektocht op gang is gezet. Tuurlijk joh.
Dat is een hele goeie inderdaad! Ik zie Jinek die moeder al doorzagen:quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:55 schreef Starhopper het volgende:
Lijkt mij verstandig met die verdachtmakingen. Het is geen fucking soap.
De zus van de familie(?) doet het woord. Daar is verder niets verdachts of geks aan.
Klopt, maar dat maakt het nog welquote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:52 schreef Donna het volgende:
[..]
Ga eens met een basisschoolkind naar de supermarkt onder schooltijd. Wedden om ¤100 dat er tenminste 1 bejaarde zegt; moet jij niet op school zitten meissie/jochie?
Beetje sociale controle.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:01 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Klopt, maar dat maakt het nog wel
Beter reageer jij gewoon niet op mij. Wij liggen elkaar niet, op zn zachts gezegd. Accepteer dat en scroll verder! Daag mij niet uit. Dank u!quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:55 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Lijkt mij verstandig met die verdachtmakingen. Het is geen fucking soap.
De zus van de familie(?) doet het woord. Daar is verder niets verdachts of geks aan.
Haha ja dat wel, maar bejaarden bemoeien zich echt overal mee.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:01 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Klopt, maar dat maakt het nog wel
Hoe lang duurt het voordat ze een DNA match hebben vastgesteld van Gino en zijn step. Weet jij dat? Ze zijn gisteravond begonnen. Heb het al opgezocht...quote:
Google:quote:In Landgraaf is donderdagavond een step gevonden die veel lijkt op die van het sinds woensdagavond vermiste 9-jarige jongetje Gino. Dat heeft een woordvoerster van de politie donderdagavond gezegd.
quote:Dergelijke onderzoeken duurden tot voor kort minimaal 48 uur. Voor dna-onderzoek is een dna-profiel, een vergelijking met de dna-databank voor Strafzaken en een rapport aan politie en justitie nodig. Het hele traject kan nu binnen zes uur worden doorlopen, zegt het NFI.
Da's een raar verhaal inderdaad. Je zou denken dat in elk geval één van die kinderen die man kent.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:06 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Zoals een vreemde man die gaat voetballen met onbekende kinderen?
Dat ligt toch echt aan jou en je geïndoctrineerde brein door de media dat alles tegenwoordig maar ongewenst moet zijn. Die gozer groet een kind terug. Niks meer niks minder.quote:Op donderdag 2 juni 2022 23:36 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Iemand die open en enthousiast contact maakt met kleine meisjes, dat vind ik nogal creepy.
Maar laten we weer ontopic gaan
Precies. Goede kans dat het gewoon een babbeltje is van een wat verwarde oude vrouw, die dit op TV heeft gezien of bij de buren heeft gehoord of iets. Wellicht zag ze hem eerder in de week, en is ze daar wat mee in de war, dat zou je haar natuurlijk niet per se kwalijk kunnen nemen.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:44 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Tal van bejaardenverzorgers die maar gewoon een beetje meebabbelen met de hersenspinsels van een ietswat dummelende oudere. Tenzij de verzorgster het een op een ook bevestigd heeft zou ik aan dat soort statements geen waarde hechten.
Op de berichtgeving afgaand denk ik dat de politie dit verhaal ook niet gelooft. Als dat wel zo was zou dat in het signalement ("en is in de ochtend van donderdag nog gezien in de blablastraat", zou het dan zijn) wel geupdate zijn.
Waarom like je het danquote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:20 schreef Tengano het volgende:
Wis die posts svp, want dit is alleen maar verwarrend.
Studiedag voor de leraren bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:03 schreef CherryLips het volgende:
Ik ga vaak overdag naar de bioscoop en dan vraag ik me af welke schoolgaande kinderen er in vredesnaam om elf uur naar de film gaan met hun ouders.
In 2019 en 2020 de ene staking van leraren na de andere.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:25 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Studiedag voor de leraren bijvoorbeeld.
Is eigenlijk wel triest.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 11:03 schreef Donna het volgende:
[..]
Haha ja dat wel, maar bejaarden bemoeien zich echt overal mee.
Jah!quote:Op vrijdag 3 juni 2022 10:59 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dat is een hele goeie inderdaad! Ik zie Jinek die moeder al doorzagen:
"Heb je dan echt helemaal geen idee wie hem meegenomen zou kunnen hebben. Iemand uit je familie of naaste omgeving oid."
"En dat weet je echt zeker?"
"Waren er wel spanningen in het gezin met Gino?"
Goeie keus van die familie wat mij betreft. Laat het maar over aan de politie, het is hun werk ten slotte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |