de bitterballen die je niet opkunt zijn geen hamsters hoor.quote:Op maandag 30 mei 2022 20:12 schreef bitterbal het volgende:
ik zou echt intens verdrietig zijn als ik een huisdier zou verliezen
Dit jaar gaat het wel vlotquote:Op maandag 30 mei 2022 20:13 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tja cavia’s komen en gaan natuurlijk, elke 2-3jaar gaan ze wel dood
waar val je op?quote:Op maandag 30 mei 2022 20:13 schreef CherryLips het volgende:
Heb een beetje gekeken naar een nieuw maatje voor Muis maar heb geen caaf gezien waar ik meteen verliefd op was.
Heb ooit een wandelende tak verloren. Klinkt stom maar dat vond ik echt heel ergquote:Op maandag 30 mei 2022 20:14 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
de bitterballen die je niet opkunt zijn geen hamsters hoor.
Heb nog steeds een cavia voor je in de aanbieding.quote:Op maandag 30 mei 2022 20:13 schreef CherryLips het volgende:
Heb een beetje gekeken naar een nieuw maatje voor Muis maar heb geen caaf gezien waar ik meteen verliefd op was.
Kun je echt een wandelende tak verliezen? deze wandelt bij jou weg, of jij wandelt bij deze weg, erg is het niet, zo werken relaties nou eenmaal.quote:Op maandag 30 mei 2022 20:15 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Heb ooit een wandelende tak verloren. Klinkt stom maar dat vond ik echt heel erg
met de nodige verloren huisdieren kan ik je uit ervaring vertellen dat dat wel gebeurd ja.. al verschilt het gek genorg per huisdier, ik had duidelijke favorieten, en dan niet dat ik niet verdrietig om die andere was hoor.. maar de een heeft wat meer impact dan de anderquote:Op maandag 30 mei 2022 20:12 schreef bitterbal het volgende:
ik zou echt intens verdrietig zijn als ik een huisdier zou verliezen
nee heb em vermoord. Perongelukquote:Op maandag 30 mei 2022 20:18 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Kun je echt een wandelende tak verliezen? deze wandelt bij jou weg, of jij wandelt bij deze weg, erg is het niet, zo werken relaties nou eenmaal.
wat was je favoriete huisdier?quote:Op maandag 30 mei 2022 20:18 schreef mschol het volgende:
[..]
met de nodige verloren huisdieren kan ik je uit ervaring vertellen dat dat wel gebeurd ja.. al verschilt het gek genorg per huisdier, ik had duidelijke favorieten, en dan niet dat ik niet verdrietig om die andere was hoor.. maar de een heeft wat meer impact dan de ander
cavia doner, zou dat smaken eilk?quote:Op maandag 30 mei 2022 20:17 schreef bitterbal het volgende:
jammer dat pita en de caaf niet samen kunnen
wat heb je dan?quote:Op maandag 30 mei 2022 20:16 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh nee dat niet
10 dagen antibiotica en dan naar de vaatchirurgie
Heb het over de caafsquote:Op maandag 30 mei 2022 20:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Krullen, een mooie lach, mooie ogen, zwarte humor...
O wacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |