Gymtasjes maak ik van de stoffen van de Kwantum!quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 23:54 schreef FlyingFish het volgende:
Waar halen jullie je stoffen vandaan tegenwoordig? De stoffenkraam is hier van de lokale markt verdwenen. Bestellen jullie online? Zo ja waar, en waar let je dan op? Ik heb 0 verstand van stof, ik voel liever de stof, maar veel opties zijn er daarvoor helaas niet meer.
Ik wil gymtassen gaan maken. Dat lijkt me een mooi beginnersproject. Daar zou ik normaal de goedkoopste egale stof op de markt voor zoeken, en dan een zakje met een leuke print er op.
Gefeliciteerd met je aankoop. Hier ga je geen spijt van krijgen!quote:Op donderdag 24 augustus 2023 11:11 schreef loveli het volgende:
Ik heb er een gekocht, het is een oude 4-draads Pfaff geworden. Het inrijgen duurde een kwartier, best aardig voor iemand die nog nooit een lockmachine in handen heeft gehad. Het eerste proeflapje zag er prima uit. Er ligt een lap stretchstof voor een jurkje klaar, dat lijkt me een prima testcase.
Bij het zoeken naar alle opties van (cover)lockmachines zou ik misschien liever een machine hebben die meer opties heeft, maar voor de prijs kon ik me er geen buil aan vallen en het voldoet meer dan prima voor een eerste lockmachine.
Ik maak labels met de plotter. Als je iemand kent die een plotter heeft, zou je eens kunnen vragen om wat labels te maken, zodat je ze kunt instrijken.quote:Op donderdag 14 september 2023 13:49 schreef Ynske het volgende:
Goed idee met die labels. Ikzelf gebruikte ze tot nu toe nog niet. Aangezien vriend en zoon niet tegen labeltjes in de nek kunnen (kriebel!!!!). Maar nu zoon naar school gaat, en zich natuurlijk met gymmen moet omkleden is het wel handig als hij weet wat de achterkant is.
Ik was dus nu aan het kijken naar van die labels die je om de zoom aan de onderkant kunt bevestigen.
Hoi en welkom.quote:Op donderdag 14 september 2023 19:11 schreef Brokkel het volgende:
Oh en hi!![]()
Ik kom overgevlogen van Viva. Mijn favo hobby is naaien. Kleding en tasjes. Ik maak zo goed als alle kleding voor mezelf (muv onderkleding). Ik heb een hele mooie naaimachine, lockmachine en ik heb een plotter. Met een plotter maak ik stickers, bedrukkingen en doosjes.
Die heb ik staan, maar ik vind dat toch niet zo mooi als van die "echte" labeltjesquote:Op donderdag 14 september 2023 19:08 schreef Brokkel het volgende:
[..]
Ik maak labels met de plotter. Als je iemand kent die een plotter heeft, zou je eens kunnen vragen om wat labels te maken, zodat je ze kunt instrijken.
Of je koopt zelf een plotter
Welkom Brokkel, hopelijk laat je ons je mooie creaties zien.quote:Op donderdag 14 september 2023 19:11 schreef Brokkel het volgende:
Oh en hi!![]()
Ik kom overgevlogen van Viva. Mijn favo hobby is naaien. Kleding en tasjes. Ik maak zo goed als alle kleding voor mezelf (muv onderkleding). Ik heb een hele mooie naaimachine, lockmachine en ik heb een plotter. Met een plotter maak ik stickers, bedrukkingen en doosjes.
volgens mij zijn spoilers niet zichtbaar zonder ingelogd te zijn, dus je zou je foto's in een spoiler kunnen plaatsenquote:Op vrijdag 15 september 2023 09:46 schreef Brokkel het volgende:
Is dit topic ook te zien als je niet ingelogd bent? Ik show mijn foto's vaak ook in facebookgroepen en op mijn insta. Ik wil niet al te herkenbaar zijn ;-)
Klopt. Spoilers zijn niet zichtbaar als je niet ingelogd bent.quote:Op vrijdag 15 september 2023 12:16 schreef Ynske het volgende:
[..]
volgens mij zijn spoilers niet zichtbaar zonder ingelogd te zijn, dus je zou je foto's in een spoiler kunnen plaatsen
Dan kan je ze onder een spoiler zetten dan zien alleen lusers van Fok! hetquote:Op vrijdag 15 september 2023 09:46 schreef Brokkel het volgende:
Is dit topic ook te zien als je niet ingelogd bent? Ik show mijn foto's vaak ook in facebookgroepen en op mijn insta. Ik wil niet al te herkenbaar zijn ;-)
Is heel mooi geworden Ieniminmuisquote:Op vrijdag 22 september 2023 15:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb van mijn favoriete merk Son de Flor 2 heerlijke rokken, alleen prijzig 150 euro. Het zijn simpele cirkel rokken opgedeeld in 7 rokdelen met rits middenachter, zakken in de zijnaad en stevig elastiek in de tailleband (dat is echt een game changer: gelijk versteviging en het past altijd). En de zoom is gemaakt met belegdelen.
Ik houd van aardse roze tinten dus ik heb mooi linnen besteld en de rok nagemaakt, ik wacht nog op elastiek.
[ afbeelding ]
plus photobomb van mijn niet afgemaakte projecten erachter
Nee, had ik niet. Ik ben bezig met de opleiding van Ensaid patroontekenen en dit is een van de onderdelen.quote:Op woensdag 27 september 2023 18:36 schreef loveli het volgende:
Wil ik ook nog een keer doen, maar voorlopig ben ik er te lui voor geweest.
Had je het al eens eerder gedaan?
Ik vind 'm heel erg fijn. Vergeet alleen steeds dat ding op te ladenquote:Op zondag 8 oktober 2023 18:43 schreef Brokkel het volgende:
Net voor het eten heb ik nog even een patroon uitgetekend en geknipt. Wel direct 2 maten uit 1 patroon: 1 voor mezelf, 1 voor de puber. Straks ga ik de stoffen knippen. Ik heb voor mezelf een hele mooie, warme stof met vosjesPuber krijgt een met katten. Allebei voor thuis.
Oh en ik ga voor het eerst met een elektrische schaar werken! Ik ben heel benieuwd wat ik daarvan vind!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |