Hij rijdt er nu al meer dan 21 seconden voor. Dat moet goed komen, toch? Of zie ik iets over het hoofd?quote:
en? als hij er 21 seconden voor zit kan ie pitten en ervoor weer op de baan komenquote:
Vrije stop zo.quote:Op zondag 22 mei 2022 16:02 schreef Nattekat het volgende:
Russell lijkt gezien, die kan Verstappen niet bijhouden.
21 is nog te krapquote:Op zondag 22 mei 2022 16:02 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Hij rijdt er nu al meer dan 21 seconden voor. Dat moet goed komen, toch? Of zie ik iets over het hoofd?
Dat niet alleen: als hij voor Russell op de baan komt zal Perez gewoon aan de kant moeten gaan.quote:Op zondag 22 mei 2022 16:02 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
en? als hij er 21 seconden voor zit kan ie pitten en ervoor weer op de baan komen
Misschien een set gebruikte softs. Maar of die het halen tot het eind is maar de vraag. Mediums liggen meer voor de handquote:Op zondag 22 mei 2022 16:01 schreef Rianne84 het volgende:
Heeft VER nog een set rood die hij kan gebruiken?
Zeker als je voor Russel op de baan komt.quote:Op zondag 22 mei 2022 16:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Misschien een set gebruikte softs. Maar of die het halen tot het eind is maar de vraag. Mediums liggen meer voor de hand
Jaquote:Op zondag 22 mei 2022 16:05 schreef Fosive het volgende:
VER lijkt tijd te verliezen op RUS
Beter nu pitten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |