quote:
Dit. Plus shaslick.quote:
Ik vind het idee van gepureerd varkensafval zo ranzigquote:Op vrijdag 20 mei 2022 11:25 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Oud-Nederlandsche cultuur! Als ik bij de friettent kom, zit er altijd een frikandel bij, en nog wat anders, maar dat varieert.
Dan kan je beter vegan gaan bij een snackbar...quote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:00 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik vind het idee van gepureerd varkensafval zo ranzig.
Gelukkig maar dat het paard isquote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:00 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik vind het idee van gepureerd varkensafval zo ranzig.
Doe ik ookquote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:02 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dan kan je beter vegan gaan bij een snackbar...
Ja ergens begrijpelijk, maar je kan naar mijn idee wanneer je een dier dood, deze beter helemaal opeten ipv de helft weggooien.quote:
Beetje als een broodje hamburger. Als je een goede snackbar hebt kun je echt een meer dan prima broodje gezond krijgen. Bij een mindere snackbar is het dan wel gelijk ook echt kut.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 11:17 schreef Mutsaers__78 het volgende:
In principe is alles lekker vanuit de snackbar (ik ben dan ook een vetliefhebber), maar:
- alles waar vis in zit. Kibbeling, garnalenkroket, lekkerbek: nee dank je.
- Een broodje gezond vanuit de snackbar. Nee, gewoon nee.
Maar als het echt om een snack moet gaan:
- niet vies, maar een (krokante) berenklauw zou ik nooit bestellen. Een gefrituurde gehaktbal is niet echt mijn ding.
Nou ja, als je zonder af te wachten een hap neemt en je voelt hoe die lava je derdegraads brandwonden geeft voelt het ook wel als de helquote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:23 schreef Maharski het volgende:
Wollah mensen die kaassouflé noemen, tfffooeeee jullie gaan echt naar de hel!
Da moede dus ook nooit zo doenquote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:40 schreef Fok-it het volgende:
Nou ja, als je zonder af te wachten een hap neemt en je voelt hoe die lava je derdegraads brandwonden geeft voelt het ook wel als de hel
Met nasibal op nummer 1, bamischijf is net iets minder vies.quote:
Nasibal: akkoord. Maar een bamischijf vies vinden, vind ik echt zeer discutabel. Zeker met, daar is die weer, mayo, heerlijk!quote:Op vrijdag 20 mei 2022 13:25 schreef Ama het volgende:
Met nasibal op nummer 1, bamischijf is net iets minder vies.
(En in bittergarnituur vind ik mini bamischijfjes best oke)
TR gezet!quote:
Die mensen doen er waarschijnlijk geen hela curry op.quote:
Daar is de poelier voor.quote:De halve kip zou ik niet snel bestellen in de snackbar.
Wel eens op?quote:
Nee met pindasaus!quote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:59 schreef Maharski het volgende:
[..]
Da moede dus ook nooit zo doen
Soberso, je moet het ook altijd met mayonaise eten
Ja, in Schotland... moest het gewoon proberen. Wel apart, Glazuur springt van je tanden door de suikers in de Mars en vervolgens voel je je aderen gewoon dichtslibben door de combi van frituurvet en cacaoboterquote:
Inderdaad, is juist heerlijk met pindasausquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |