SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik had per ongeluk de Lapo in het vorige topic. Geen idee hoe de OP eruit moet zien, maar vond het zonde om dit in de archieven te laten verstoffen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Momo op 18-05-2022 18:25:35 ]'t Echte en 't ware!
Als de oorlog overslaat naar Polen is er geen Songfestival want dan zijn we allemaal in oorlogquote:Op woensdag 18 mei 2022 16:20 schreef Japepk het volgende:
Zou de EBU dat potenti螔e risico nemen? De kans dat de oorlog overslaat naar Polen is aanwezig. Het land heeft ook te maken met veel vluchtelingen enzo, plus misshien niet de meest profi organisatie. Ik kan me voorstellen dat ze dan liever naar Nederland met een uitstekend draaiboek kijken, Rotterdam heeft het feestje eigenlijk nog tegoed. Of naar Big 5 landen inderdaad.
Ik heb deze topic niet geopend.😊 Misschien kunnen ze nu nog worden samengevoegd? 😊quote:Op woensdag 18 mei 2022 18:09 schreef Momo het volgende:
ESF / [2023] Nieuwtjes en geruchten voor ESF 2023! #1
We hebben al een 2023 topic he
Prima om nog een topic te hebben om de organisatie van 2022 nog te kunnen bespreken. Maar speculeren over 2023 kan beter in dat topicquote:Op woensdag 18 mei 2022 18:14 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Ik heb deze topic niet geopend.😊 Misschien kunnen ze nu nog worden samengevoegd? 😊
Er werd in het vorige topic ook al veel gespeculeerd. En hier staat niet specifiek 2022 meer bij.quote:Op woensdag 18 mei 2022 18:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Prima om nog een topic te hebben om de organisatie van 2022 nog te kunnen bespreken. Maar speculeren over 2023 kan beter in dat topic
Hier staat gewoon 2022 in de TTquote:Op woensdag 18 mei 2022 18:16 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Er werd in het vorige topic ook al veel gespeculeerd. En hier staat niet specifiek 2022 meer bij.
😊 zie ik nu ook, maar niet in de naam. Ik wil niet lastig doen hoor, daar niet van. Maar, in de nasleep van 2022 werd er in het organisatie topic al veel over 2023 gespeculeerd. Dus het leefde daar wel 😊quote:
quote:It was announced that the most tourists from France, the United Kingdom (12 %) , Spain (9%) and the Netherlands (6%) came to Turin between 1-14 May. Eurovillage was visited by more than 220 thousand people.
Ze heeft natuurlijk volkomen gelijk, maar dit gaat wel wat haatreacties oproepenquote:
and she was right!quote:
De helft van onze groep is met covid thuisgekomen. De andere helft waarschijnlijk ook maar daar zegt de zelftest dat het geen covid maar gewoon koorts is. Het is flink rondgegaan.quote:Op woensdag 18 mei 2022 22:31 schreef Fred_B het volgende:
[ twitter ]
In de categorie dingen die wel goed gingen, kunnen we Corona dus ook niet meer zetten.
quote:Op vrijdag 20 mei 2022 12:20 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
De helft van onze groep is met covid thuisgekomen. De andere helft waarschijnlijk ook maar daar zegt de zelftest dat het geen covid maar gewoon koorts is. Het is flink rondgegaan.
Ook een beetje eigen schuld. Er waren wat restricties, mondkapjes op in de arena, op de dansvloer enzo, maar daar hield niemand zich aan.quote:
Bij ESC 2021 hadden we ook geen mondkapjes op, alleen bij verplaatsen. Maar daar zijn geloof ik 'maar' 50 mensen besmet geraakt van de 30.000quote:Op vrijdag 20 mei 2022 14:21 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
Ook een beetje eigen schuld. Er waren wat restricties, mondkapjes op in de arena, op de dansvloer enzo, maar daar hield niemand zich aan.
Ja dat was echt slecht. Ergens in het begin (na Portugal volgens mij) kwam er zelfs een (tuin)stoel in beeld. De Belgische commentator zei heel droog: Mooi beeld dit!quote:Op maandag 23 mei 2022 22:28 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb vanavond een deel van de finale teruggekeken en ook daar viel me weer op hoe slecht de cameravoering was dit jaar. Heel veel camerawisselingen van shots van pakweg 1/2 seconde waardoor je in een soort achtbaan beland, oa bij de tussenacts en Frankrijk en Zwitserland weet je niet wat je ziet soms. Ik vraag me ook echt af of de delegaties dat echt zelf hebben bedacht of dat de Italiaanse regie er een zootje van maakte. Los daarvan zijn echt heel veel shots wiebelig en schokkend. Tenenkrommend.
Snap daar ook nog steeds niets van, aangezien het als het goed is gewoon automatisch ingesteld is. Bij de juryoptredens die ik gezien heb was het wel nog erger, daar waren ze gewoon vaak een paar seconden te laat. In de finale wel wat beter, maar inderdaad alsnog dat ze soms te laat wisselden, ook vaste camera's waar ze niets meer bij hoefden te doen.quote:Op maandag 23 mei 2022 22:28 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb vanavond een deel van de finale teruggekeken en ook daar viel me weer op hoe slecht de cameravoering was dit jaar. Heel veel camerawisselingen van shots van pakweg 1/2 seconde waardoor je in een soort achtbaan beland, oa bij de tussenacts en Frankrijk en Zwitserland weet je niet wat je ziet soms. Ik vraag me ook echt af of de delegaties dat echt zelf hebben bedacht of dat de Italiaanse regie er een zootje van maakte. Los daarvan zijn echt heel veel shots wiebelig en schokkend. Tenenkrommend.
Ik denk dat het juist het probleem was, dat ze automatisch van shot wisselden (als ze dat systeem in Itali berhaupt al kennenquote:Op dinsdag 24 mei 2022 16:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Snap daar ook nog steeds niets van, aangezien het als het goed is gewoon automatisch ingesteld is. Bij de juryoptredens die ik gezien heb was het wel nog erger, daar waren ze gewoon vaak een paar seconden te laat. In de finale wel wat beter, maar inderdaad alsnog dat ze soms te laat wisselden, ook vaste camera's waar ze niets meer bij hoefden te doen.
Het was een bijzondere editie
Ja dat het in die situaties mis kan gaan is dan wel logisch, maar het was meer dat ze soms ook een paar seconden te laat schakelden. Bij het juryoptreden van S10 bijvoorbeeld een paar seconden te laat bij dat oeehoeee met het licht dat dan omhoog ging. Zoiets is gewoon een vaste camera, dan staat de tijd verkeerd ingesteld.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 17:26 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik denk dat het juist het probleem was, dat ze automatisch van shot wisselden (als ze dat systeem in Itali berhaupt al kennen). Dan wissel je dus ongeacht of er nog een cameraman in beeld staat. Daarnaast zei Marnix Kaart ook dat die cameramensen daar gewoon minder goed zijn, minder professioneel. Blijkbaar hebben we in Nederland goede cameramensen, en in Itali niet. Dat verbaast me wel nogal, een land met zo'n enorme traditie in cinema en tv.
Ja, de charme van Sanremo is wel de totale oubolligheid en de kitsch. Maar blijkbaar is dat de standaard in Italiquote:Op dinsdag 24 mei 2022 17:34 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja dat het in die situaties mis kan gaan is dan wel logisch, maar het was meer dat ze soms ook een paar seconden te laat schakelden. Bij het juryoptreden van S10 bijvoorbeeld een paar seconden te laat bij dat oeehoeee met het licht dat dan omhoog ging. Zoiets is gewoon een vaste camera, dan staat de tijd verkeerd ingesteld.
Het verbaast me dan weer niet als je bijvoorbeeld kijkt naar hoe Sanremo in beeld wordt gebracht, maar had het toch wat minder extreem verwacht.
quote:2022 saw the city of Turin host the Eurovision Song Contest at the PalaOlimpico, now the Chamber of Commerce of Turin has provided official data on the economic impact the event had on the city.
Overall the contest had a positive impact of 100 million Euros with 23 million Euros being the result of tourism and the remaining 66 million Euros being the equivalent of spending this amount on international advertising.
quote:These numbers, then, are only a part of the fallout that events such as Eurovision, but also the ATP, the Giro d’Italia, and the Tour de France, offer. Because alongside the immediate impact, there are also the results that manifest themselves over time, the result of word of mouth and the strength of a destination that enters the imagination of the international public.
quote:The media impact of the contest was also valuable for the city. 161 million viewers watched the contest live from Truin in total and over 9,000 articles in Italy alone were published in print and online press. This leads to an equivalent advertising value (AVE) estimated at 66 million euros, meaning the city would have needed to spend this amount to gain the same exposure in the public eye in ads. In total, it is estimated that 429 million people were reached by the contests in some form.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |