En nu zo'n compilatie van Mourinho en finales.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:36 schreef Nober het volgende:
Roma en Europese finales
1983-84 ❌️ 1-1, 2-4 pen. Liverpool (Europe Cup)
1990-91 ❌️ 0-2, 1-0 Internazionale (UEFA Cup)
Behoorlijk ja.quote:Op woensdag 18 mei 2022 10:44 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Pieter heeft een boekwerk geschreven.
quote:AS Roma is een bijzonder vervelend team om tegen te spelen. José Mourinho haalt alle trucs uit de kast om wedstrijden te winnen. Qua speelstijl en formatie doet Vitesse in de Eredivisie het meest denken aan de komende tegenstander in de finale. Daar verloor Feyenoord in de competitie twee keer van, ingeleid door knullige fouten achterin. Tegen Roma is het zaak om die niet te maken, plus goed te staan bij defensieve spelhervattingen. Slaagt Feyenoord daarin, dan bestaat de kans om de Conference League te winnen. In een scenario waarin Roma door het scorebord gedwongen wordt tot een open wedstrijd, is Feyenoord namelijk niet minder dan de subtopper uit de Serie A.
Ik vind zijn analyses wel top hoor en bij Pieter weet je gewoon dat hij ook daadwerkelijk de tegenstander (een keer of 40-45) heeft bekeken.quote:
Ga je gang.quote:Op woensdag 18 mei 2022 09:21 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
En nu zo'n compilatie van Mourinho en finales.
Te veel Bush hoef ik in een palendansclubje niet te zien, maar wel grappig dat ze een Amerikaanse straat hebben.quote:Op woensdag 18 mei 2022 10:00 schreef Caland het volgende:
Ik ben er vandaag achtergekomen dat er een palendansvereniging zit in de George W. Bush street in Tirana @:gurneyisbestoke
Uitstekende straatnaam, mooi standbeeld.
[ afbeelding ]
Waren ze niet tevreden met de fonteinrenovatiequote:Op woensdag 18 mei 2022 10:58 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Ondertussen in Rome.
[ afbeelding ]
Al heeft Feyenoord natuurlijk geen EC II gewonnen. Dat toernooi verdween in 1999 waarna de bekerwinnaars voortaan instroomden in de al bestaande UEFA Cup. Die werd later hernoemd naar Europa League. UEFA Cup en Europa League zou je, net als inderdaad Europacup I en Champions League, als gelijken kunnen zien. De Europacup II (UEFA Cup Winners' Cup) is eigenlijk gewoon compleet verdwenen.quote:Op woensdag 18 mei 2022 00:08 schreef tjoptjop het volgende:
Kijk nu al uit naar de OptaJoe Tweet
Feyenoord is the only team to win EC1/CL, EC2/EL and Conference League. First.
Ja de UEFA Cup zou je in dat rijtje EC3 moeten noemen. In Frankrijk zijn ze gewoon doorgegaan met dat systeem, daar heet de Champions League onder fans nog steeds C1, de Europa League C3 en de nieuwe Conference League zijn ze C4 gaan noemen. C2 is verdwenen.quote:Op woensdag 18 mei 2022 12:05 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Al heeft Feyenoord natuurlijk geen EC II gewonnen. Dat toernooi verdween in 1999 waarna de bekerwinnaars voortaan instroomden in de al bestaande UEFA Cup. Die werd later hernoemd naar Europa League. UEFA Cup en Europa League zou je, net als inderdaad Europacup I en Champions League, als gelijken kunnen zien. De Europacup II (UEFA Cup Winners' Cup) is eigenlijk gewoon compleet verdwenen.
Ja, dat waren eigenlijk wel betere benamingen vroeger. De term Champions League dekt nu ook de lading totaal niet meer.quote:Op woensdag 18 mei 2022 12:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ja de UEFA Cup zou je in dat rijtje EC3 moeten noemen. In Frankrijk zijn ze gewoon doorgegaan met dat systeem, daar heet de Champions League onder fans nog steeds C1, de Europa League C3 en de nieuwe Conference League zijn ze C4 gaan noemen. C2 is verdwenen.
Ah ja, u heeft gelijk. Even abuis, maar punt blijft staanquote:Op woensdag 18 mei 2022 12:05 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Al heeft Feyenoord natuurlijk geen EC II gewonnen. Dat toernooi verdween in 1999 waarna de bekerwinnaars voortaan instroomden in de al bestaande UEFA Cup. Die werd later hernoemd naar Europa League. UEFA Cup en Europa League zou je, net als inderdaad Europacup I en Champions League, als gelijken kunnen zien. De Europacup II (UEFA Cup Winners' Cup) is eigenlijk gewoon compleet verdwenen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |