Oh ik zie het al. Lekker en wat leuk de Apenheul.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:06 schreef potjecreme het volgende:
Ik was naar de Apenheul vandaag. Daar patat met een kroket gegeten.
Ik heb trek in aardappelgratin. Patat met kroket. Had gister avond al slavinken uit de vriezer gehaald. Straks eentje snacken.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:16 schreef praadje het volgende:
[..]
YepMet aardappelgratin en groene asperges met spek. Wat stond er bij jou op het menu?
Ja was weer eens leuk. Lekker weer en niet te druk.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:16 schreef praadje het volgende:
[..]
Oh ik zie het al. Lekker en wat leuk de Apenheul.
Ik haal altijd zo'n pakje met 4 rondjes erin bij de AH. 1 is dan precies genoeg voor mijn kleine maagje. Kroket blijft ook altijd lekker hey.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:17 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik heb trek in aardappelgratin. Patat met kroket. Had gister avond al slavinken uit de vriezer gehaald. Straks eentje snacken.
Oh , die van Aviko. Ja die zijn goed te eten. Binnenkort weer eens halen.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:19 schreef praadje het volgende:
[..]
Ik haal altijd zo'n pakje met 4 rondjes erin bij de AH. 1 is dan precies genoeg voor mijn kleine maagje. Kroket blijft ook altijd lekker hey.
Yep, die ja. Met room en kaas. Die met kruiden vind ik niet zo lekker.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:21 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Oh , die van Aviko. Ja die zijn goed te eten. Binnenkort weer eens halen.
Dat laatste aflevering van de Kraak was de minst leuke tot nu toe. Hopelijk een uitzondering.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:21 schreef praadje het volgende:
[..]
Yep, die ja. Met room en kaas. Die met kruiden vind ik niet zo lekker.
Oh ik vond het wel goed. Hoe verzinnen ze het om een pacemaker te hackenquote:Op zondag 15 mei 2022 18:26 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dat laatste aflevering van de Kraak was de minst leuke tot nu toe. Hopelijk een uitzondering.
Ik heb niet zulke goede ervaringen met grensoverschrijdend gedrag maar over het algemeen kijk ik het programma graag en kan dat heel goed scheiden van mijn eigen ervaringen.quote:Op zondag 15 mei 2022 18:29 schreef praadje het volgende:
[..]
Oh ik vond het wel goed. Hoe verzinnen ze het om een pacemaker te hacken
AvikoGodenquote:Op zondag 15 mei 2022 18:21 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Oh , die van Aviko. Ja die zijn goed te eten. Binnenkort weer eens halen.
Zorg goed voor jezelf!quote:Op zondag 15 mei 2022 18:34 schreef praadje het volgende:
@:monkyyy , vanavond begint Danny's wereld weer. Ik duik weer even onder. Ben er ook wel achter waar die depressieve gevoelens vandaan komen.
Ik krijg op recept oliecapsules met een hoge dosis vitamine D van de nefroloog die ik 2x per maand moet nemen en laat ik dat nu net de laatste 1.5 maand vergeten zijn![]()
Eigen schuld, dikke bult
Niet zo hard over jezelf oordelen. Iedereen vergeet wel eens zoiets, ik vergeet ook wel eens pillen. Shit happens en daar mag je best van balen! Niks eigen schuld dikke bultquote:Op zondag 15 mei 2022 18:34 schreef praadje het volgende:
@:monkyyy , vanavond begint Danny's wereld weer. Ik duik weer even onder. Ben er ook wel achter waar die depressieve gevoelens vandaan komen.
Ik krijg op recept oliecapsules met een hoge dosis vitamine D van de nefroloog die ik 2x per maand moet nemen en laat ik dat nu net de laatste 1.5 maand vergeten zijn![]()
Eigen schuld, dikke bult
Och, sterktequote:Op zaterdag 14 mei 2022 17:45 schreef praadje het volgende:
Ik weet niet of ik ga kijken. Ik ben net klaar met eten en ik duik mijn bed in. Laatste tijd wat last van depressieve gevoelens
komt vast goedquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |