quote:Rechtszaak Amber Heard tegen Johnny Depp: voor het eerst beschuldigingen van seksueel misbruik
Op de eerste echte procesdag van voormalig acteurskoppel Johnny Depp (58) en Amber Heard (35) kwam Heard voor het eerst met beschuldigingen van seksueel misbruik aan het adres van Depp. Die ontkent.
Maandag werd de zevenkoppige jury samengesteld, gisteren kwamen de twee partijen voor het eerst echt aan het woord in de rechtbank van de Amerikaanse staat Virginia. De toon voor het proces was meteen gezet: Ben Rottenborn, een van de advocaten van Amber Heard, mocht starten. In zijn openingspleidooi wees hij de jury erop dat ze de ‘echte Johnny Depp zullen leren kennen, de man achter de roem, het geld en de piratenkostuums’. Heard werd dan weer omschreven als een vrouw die ‘haar toevlucht nam tot fysiek geweld, zoals het gooien van dingen, om te beletten dat Depp haar zou verlaten’.
De Amerikaanse acteur eist 50 miljoen dollar wegens smaad nadat Heard in december 2018 een opiniestukhad geschreven in The Washington Post over huiselijk en seksueel geweld. Vier dagen na het verschijnen van het stuk zou Disney de samenwerking met Depp voor Pirates of the Carribean hebben stopgezet, schrijft The Washington Post. Heard wou de zaak laten seponeren, maar dat lukte niet. Daarop diende ze een tegeneis van 100 miljoen dollar in. Heard noemt in het stuk niet de naam van Depp, maar volgens de acteur is het overduidelijk dat ze hem bedoelt. Qua verwijzingen naar wanneer ze ‘publiekelijk het gezicht werd van huiselijk geweld’ zou dat alvast kunnen kloppen. In 2016 vroeg Heard naast een scheiding van ook een straatverbod aan tegen Depp. De rechtbank uitlopend werd ze opgewacht door paparazzi, die gretig foto’s maakten: vooral van haar rechterwang, waarop ze een blauwe plek leek te hebben. Heard liet uiteindelijk het straatverbod vallen nadat ze met Depp tot een vergelijk was gekomen.
Seksueel misbruikt tijdens black-out
Het is niet voor het eerst dat Depp en Heard de degens kruisen voor een rechter. In 2020 verloor Depp de rechtszaak die hij aanspande tegen het Britse tabloid The Sun en zijn reporter Dan Wootton. Aanleiding was een artikel over Depps vechtscheiding met Amber Heard, waarin Wootton Depp omschreef als een ‘wife beater’. Kroongetuige aan de kant van de verdediging: zijn ex-vrouw Amber Heard. De Londense rechter achtte toen twaalf van de veertien incidenten waarover het artikel sprak bewezen.
Deze keer sleept Depp niet de publicerende krant, maar wel Heard voor de rechter. Dat kan te maken hebben met de bewijslast die nodig is: de juryleden moeten beslissen of Heard opzettelijk valse claims maakte, wat minder rigoureus is dan ‘voorbij alle gerede twijfel’. Op de vraag hoe zwaar het Britse oordeel zal wegen op de Amerikaanse rechtszaak, wilden de advocaten van geen van beide partijen reageren.
Nieuw is de aantijging van seksueel misbruik die Heard maakt tegen Depp. Advocaat Elaine Charlson Bredehoft portretteerde Depp niet alleen verbaal en fysiek als agressief, maar volgens de advocaat zou hij zijn ex-vrouw ook verschillende keren seksueel misbruikt hebben, terwijl de actrice nauwelijks bij bewustzijn zou zijn geweest. Dat schrijft internationaal persagentschap Reuters. Onder meer in 2015, tijdens een driedaagse trip in Australië, zou Depp de actrice onder invloed van drugs misbruikt hebben. Depp schudde tijdens het pleidooi zijn hoofd, de beschuldigingen ontkennend.
Heard als agressor
Tijdens het openingspleidooi van Camille Vasquez, een van de advocaten van Depp, klonk dan weer het tegenovergestelde: niet de acteur, wel de actrice zou zich anders voordoen dan ze is. ‘Mevrouw Heard is een erg getroebleerd persoon die de mensen om haar heen manipuleert.’ Een relatietherapeut bij wie het koppel in therapie ging, zou Heard ook omschreven hebben als de agressor in de relatie. ‘De entourage van het koppel kan bevestigen dat ze altijd een extra hotelkamer moesten reserveren wanneer de twee samen op reis gingen of onderweg waren, dat alleen maar voor het geval Depp wilde ontsnappen aan Heards woedeaanvallen.’ Het is ook op een van deze momenten dat Depp gewond raakte, stelt zijn verdediging.
Vast staat dat, net als het proces in Groot-Brittannië, ook deze zaak met argusogen door de media zal worden gevolgd. Het proces zou zo’n zes weken duren, aldus The New York Times. Bovendien wordt het rechtstreeks uitgezonden en zullen er een rist aan bekende figuren getuigen, meer dan 100 in totaal. Depp riep er 38 op, Heard 81. Acteurs James Franco, Paul Bettany en Ellen Barkin, naast toplui van Disney en Warner Bros. Elon Musk, met wie Heard een relatie had, zal via video getuigen. Sms’en en mails van onder meer Jason Momoa, J.K. Rowling, muzikant Jack White en regisseur Zack Snyder zullen worden voorgelezen. Hoe groot de schade voor beide carrières zal zijn, valt af te wachten. Nadat hij het proces in Groot-Brittannië had verloren, beëindigde Warner Bros de samenwerking met Depp voor Fantastic beasts, en verving de Deense acteur Mads Mikkelsen Depp in de rol van Grindelwald.
Case closet.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:33 schreef ChipsZak. het volgende:
Mededeling
Rechtszaak is gepauzeerd tot maandag 16 mei
Dat sowieso. De vorige twee rechtszaken heeft ze echter gewonnen (of: Depp heeft ze verloren). Whatever ze daar deed of zei heeft toentertijd gewerkt. Of ze liegt niet natuurlijk. Of deels, maar niet alles, is waar. Die kans is altijd nog aanwezig. Dat er in dit geval ook sprake is van geweld van haar kant lijkt me evident. Hij kan haar echter ook een keer (of vaker) gemept hebben. Of niet maar zij gelooft oprecht van wel. Zij kan iets hebben ervaren als een bewuste 'headbutt' en hij ziet het als collateral damage van het haar in bedwang houden.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:35 schreef Marsenal het volgende:
Het lijkt me ook niet makkelijk om altijd in de safety of your own home lekker een narcistische borderliner te zijn met 1-op-1 gesprekstechnieken enzo, en dat dat allemaal niet werkt in zo'n rechtbank.
quote:(...) The declaration came hours after jurors in the Fairfax, Va., courtroom heard Depp berate Heard, calling her a “c–t” in a recording played by her lawyer, Ben Rottenborn.
In another clip, Depp warned Heard about what could happen if their explosive argument continued. “The next move, if I don’t walk away . . . it’s going to be a bloodbath, like it was on the island,” he said.
During one particularly tense moment, the panel of 10 jurors heard Depp suggest that Heard should cut him with a knife. “You’ve taken everything. You want my blood, take it,” he said in a clip.
While Heard was recorded referencing a time Depp “beat the shit” out of her — he continued to deny ever hitting her and accused her of being the abuser.
Van de datums waarop volgens Heard gruwelijke dingen zijn gebeurd zijn foto's van gala's en events waar ze een dag later heen zijn gegaan. Jurk met blote rug en geen schrammetje. Lachend op de foto en geen schrammetje. Als je net met een kapotte fles verkracht bent, alles zit onder het bloed en je hebt een kopstoot gehad en bent in je rug getrapt dan is het erg onwaarschijnlijk dat daarvan niets terug te zien is.quote:Op maandag 9 mei 2022 17:43 schreef ChipsZak. het volgende:
Of ik haar geloof? I don't know. Die verklaringen van haar vind ik in elk geval erg ongeloofwaardig. Ik kan me ook niet voorstellen dat Depp de typical abuser is die haar constant helemaal de tering intrapt, duwt, verkracht (met fles), etc. Maar of hij haar nooit een keer aangeraakt heeft durf ik niet te zeggen. Zij heeft natuurlijk sowieso bekend hem te hebben geslagen en heeft een verleden.
1 - Als mijn vrouw mij zou mishandelen zou ze ook een kutwijf zijn natuurlijk. Ze hebben over en weer gescholden. Dat gebeurt.quote:Wat was Depps reactie eigenlijk op deze audiotape (artikel van New York Postvan eind april)?
(...) The declaration came hours after jurors in the Fairfax, Va., courtroom heard Depp berate Heard, calling her a “c–t” in a recording played by her lawyer, Ben Rottenborn.
In another clip, Depp warned Heard about what could happen if their explosive argument continued. “The next move, if I don’t walk away . . . it’s going to be a bloodbath, like it was on the island,” he said.
During one particularly tense moment, the panel of 10 jurors heard Depp suggest that Heard should cut him with a knife. “You’ve taken everything. You want my blood, take it,” he said in a clip.
While Heard was recorded referencing a time Depp “beat the shit” out of her — he continued to deny ever hitting her and accused her of being the abuser.
He who fucks nuns will later join the church.
Oh, ik doelde ook eigenlijk alleen maar op dat 'beat the shit out of me', niet op de rest van het artikel,quote:Op maandag 9 mei 2022 17:57 schreef Danny het volgende:
[..]
Van de datums waarop volgens Heard gruwelijke dingen zijn gebeurd zijn foto's van gala's en events waar ze een dag later heen zijn gegaan. Jurk met blote rug en geen schrammetje. Lachend op de foto en geen schrammetje. Als je net met een kapotte fles verkracht bent, alles zit onder het bloed en je hebt een kopstoot gehad en bent in je rug getrapt dan is het erg onwaarschijnlijk dat daarvan niets terug te zien is.
[..]
1 - Als mijn vrouw mij zou mishandelen zou ze ook een kutwijf zijn natuurlijk. Ze hebben over en weer gescholden. Dat gebeurt.
2 - Hij zegt dat als hij niet weggaat (en we weten van zijn getuigenis dat ze hem BLEEF achtervolgen als hij probeerde de lont uit de situatie te halen door weg te lopen) het een bloedbad wordt net als op het eiland. Geen idee waar hij op doelt. Misschien op zijn vinger? Context ontbreekt, dus het kan over vanalles gaan.
3 - Dat spreekt meer tegen Amber dan Johnny. 'Je hebt alles al van me afgepakt. Als je m'n bloed ook nog wil snij me dan maar'. Dat klinkt als iemand die niet van plan is fysiek geweld te gebruiken, maar als iemand die juist onderdanig is.
4 - Daar is het nogal van belang wie het heeft opgenomen. Ze hebben beiden stiekem opnames gemaakt. Is het haar opname dan probeert ze dit te zeggen in de hoop dat hij het niet ontkracht. Is het zijn opname dan ontkent hij het omdat hij weet dat het wordt opgenomen. Gezien van haar bekend is dat ze niet deugt (iig vanwege haar acteerwerk, maar ook vanwege het niet-gedoneerde geld, het toegeven dat ze hem slaan (als hij je mishandeld, zou je dan werkelijk durven slaan? echt? Als hij je schopt en met kapotte flessen verkracht dan durf je gewoon tijdens een argument te slaan??) denk ik dat zij op tape wilde hebben dat ze hem beschuldigt van mishandeling en hij dat gewoon ontkent.
Pure speculatie he allemaal. We weten het niet en waren er niet bij, maar op mij komt zij als totaal ongeloofwaardig, narcistisch, sociapathisch oven, dus ik ben nog steeds #teamJohnny
quote:En dan is een andere recording zegt ze nog zoiets als "you had your hands on me after you threw the phone". Dat wordt ook niet ontkend. En natuurlijk die ene famous headbutt "I fucking headbutted you in the forehead. That doesn't break a nose".
Ik las dat het een 7-koppige jury betreft,quote:Op maandag 9 mei 2022 18:13 schreef Toby56 het volgende:
Ik kom op een eerder door mij gestelde vraag terug: Depp heeft uiteindelijk een 12-0 overwinning van de jury niet eens nodig.
De wereld lijkt hem inmiddels weer helemaal omarmd te hebben.
Hij krijgt na deze rechtszaak vast wel weer wat leuke rollen aangeboden, ongeacht de uitslag en ongeacht of hij die 50 miljoen kan krijgen.
Of dat voor Heard ook het geval zal zijn...
(En misschien was dit uiteindelijk wel de bedoeling van Team Depp.)
Alrite... 7-0 dan deze keer.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:21 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik las dat het een 7-koppige jury betreft,.
En het is natuurlijk heel makkelijk om te roepen dat “de wereld” hem weer omarmt heeft terwijl dat vooralsnog vooral gaat om online geluiden. Dat is wat anders dan dat grote filmmaatschappijen hem weer aannemen of durven aannemen. Er is geheid een grote groep Heard-gelovers. En dat is hen goed recht maar ze zijn wellicht gewoon minder luid want je wordt wel aardig afgeslacht als je ook maar durft te zeggen dat je haar gelooft en denkt dat Depp liegt.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:13 schreef Toby56 het volgende:
Ik kom op een eerder door mij gestelde vraag terug: Depp heeft uiteindelijk een 12-0 overwinning van de jury niet eens nodig.
De wereld lijkt hem inmiddels weer helemaal omarmd te hebben.
Hij krijgt na deze rechtszaak vast wel weer wat leuke rollen aangeboden, ongeacht de uitslag en ongeacht of hij die 50 miljoen kan krijgen.
Of dat voor Heard ook het geval zal zijn...
(En misschien was dit uiteindelijk wel de bedoeling van Team Depp.)
Nou, dat maakt het wel interessant want dit is een oneven getal itt een twaalfkoppige. Er kan dus geen gelijkspel ontstaan.quote:
quote:A panel of 7 jurors and 4 alternates was selected to hear the $50 million dollar defamation case that actor Johnny Depp is bringing against his ex-wife Amber Heard, who is countersuing with her own defamation claim seeking $100 million in damages.
Absoluut niet! Maar ik blijf het opvallend vinden. Ik zou zoiets toch wel blijven ontkennen. Ze zegt niet alleen iets als dat hij sloeg maar echt dat hij ‘de shit’ uit haar mept (beat).quote:Op maandag 9 mei 2022 18:39 schreef vencodark het volgende:
Als je een hele discussie hebt, voor misschien wel de 100e keer, is het wel heel lastig steeds op alles terug te komen.
Zeker als ze claimt dat hij haar mishandeld heeft en hij dat zou moeten ontkennen.
Het kan best dat hij (inmiddels) echt niet op al die waanzin in wilt gaan.
Ik bedoel maar de zeggen: “Wie zwijgt, stemt toe”, telt hier niet.
Klopt. Daar dacht ik ook al vaak over.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:50 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Absoluut niet! Maar ik blijf het opvallend vinden. Ik zou zoiets toch wel blijven ontkennen. Ze zegt niet alleen iets als dat hij sloeg maar echt dat hij ‘de shit’ uit haar mept (beat).
En eerlijk: ik denk dat hier niet zo moeilijk over werd gedaan als de situatie andersom was,. Als Depp dit over Heard zei en zij niet ontkende was de wereld te klein geweest (Objection! Calls for speculation,
)
Ja, zo sta ik er ook in. Het kan volgens mij haast niet anders dan dat hij echt wel íets heeft gedaan. Maar ik heb er moeite mee om te geloven dat alles wat Amber zegt waar is. Dat verhaal met die fles en zo, dat is toch echt wel sadistisch psychopatengedrag. Dat komt echt niet ineens plotseling in je naar boven als je al achterin de 50 bent. Dat zou hij dan eerder ook al moeten hebben vertoond.quote:Ik wil best geloven dat Depp (meerdere malen?) heeft uitgehaald. Het blijft wel opvallend dat zij de enige is die dit bij hem naar boven heeft weten te halen.
Ik denk niet dat het perse zijn aard is.
En dat zij wellicht ‘een enkele uithaal’ helemaal opblaast en zelfs andere (heftigere) agressieve acties erbij verzint, zou mij ook niet verbazen.
Oh ja, ik vermoed zelf dat het gewoon een hung jury gaat worden, ongeacht het aantal juryleden.quote:Op maandag 9 mei 2022 18:28 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Nou, dat maakt het wel interessant want dit is een oneven getal itt een twaalfkoppige. Er kan dus geen gelijkspel ontstaan.
Je zou even moet opzoeken of het er inderdaad zeven zijn of toch twaalf (of iets anders) want ik weet niet meer exact waar ik het las en hoe betrouwbaar het is. Wel was het geen random comment oid en wel van een nieuws/mediawebsite.
er staat juist dat hij bleef ontkennen haar ooit geslagen te hebbenquote:Op maandag 9 mei 2022 18:01 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Oh, ik doelde ook eigenlijk alleen maar op dat 'beat the shit out of me', niet op de rest van het artikel,. Ik weet niet wie die heeft opgenomen maar ik gok Amber. Neemt niet weg dat het alsnog heel raar is om zoiets niet te ontkennen. Als iemand dat zou zeggen en ik heb het niet gedaan, dan kom ik daar echt 100 keer op terug van wtf lul jij hey, gek.
Juryuitspraken moeten - iig in de VS - altijd unaniem zijnquote:Op maandag 9 mei 2022 18:28 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Nou, dat maakt het wel interessant want dit is een oneven getal itt een twaalfkoppige. Er kan dus geen gelijkspel ontstaan.
Je zou even moet opzoeken of het er inderdaad zeven zijn of toch twaalf (of iets anders) want ik weet niet meer exact waar ik het las en hoe betrouwbaar het is. Wel was het geen random comment oid en wel van een nieuws/mediawebsite.
Dat wel, maar dat betekent niet dat hij plots filmrollen aangeboden gaat krijgen omdat hij ineens officieus is 'vrijgepleit'. Er zijn nasty dingen naar voren gekomen, ook vanuit zijn kant, en de vraag is meer of filmmaatschappijen op deze controverse zitten te wachten. Er zal immers altijd een aanzienklijk deel van de populatie wel in Heard geloven.quote:Op maandag 9 mei 2022 20:26 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Oh ja, ik vermoed zelf dat het gewoon een hung jury gaat worden, ongeacht het aantal juryleden.
Want volgens mij moeten echt alle juryleden hetzij 'ja' hetzij 'nee' zeggen op de vraag: is de op-ed van Heard in de Washington Post inderdaad de oorzaak van het feit dat sindsdien niemand Johnny Depp nog voor een filmrol heeft gevraagd en zijn carrière nagenoeg naar de knoppen is?
En dat zie ik niet gebeuren, hoe ongeloofwaardig Heard ook gevonden wordt online.
Maar ik zie wel een totaal andere reactie in het publieke debat op Depp, in vergelijking met diens zaak tegen The Sun ('wife beater').
Bovendien is nu alles live te volgen, en is daardoor de betrokkenheid van het publiek veel groter. In de vorige zaak moesten we het toch doorgaans doen met de berichten uit de media over het verloop en de uitkomst van de zaak (en de beroepszaak die erop volgde). En verloop en uitkomst waren destijds niet gunstig voor Depp.
Al met al vermoed ik dat deze zaak waarschijnlijk duidelijker gaat maken aan zowel het meer neutrale publiek als aan Hollywood, dat er niet slechts één schuldige is. En dat zou gunstig kunnen uitpakken voor Depp, omdat hij tot nu toe als hoofdschuldige (of zelfs enig schuldige) werd gezien.
Dat staat in het artikel, maar in de audio ontkent hij niet (oftewel: in het gesprek met Heard ontkent hij niet). Ik vermoed dat hij tijdens deze rechtszaak alsnog heeft ontkend na het spelen van deze tape.quote:Op maandag 9 mei 2022 21:01 schreef Danny het volgende:
[..]
er staat juist dat hij bleef ontkennen haar ooit geslagen te hebben
Het is mijn vermoeden, maar uiteraard heb ik geen glazen bol.quote:Op maandag 9 mei 2022 21:35 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dat wel, maar dat betekent niet dat hij plots filmrollen aangeboden gaat krijgen omdat hij ineens officieus is 'vrijgepleit'. Er zijn nasty dingen naar voren gekomen, ook vanuit zijn kant, en de vraag is meer of filmmaatschappijen op deze controverse zitten te wachten. Er zal immers altijd een aanzienklijk deel van de populatie wel in Heard geloven.
Hung jury zou niet verbazingwekkend zijn, maar denken dat Depp dit glorieus achter zich kan laten durf ik niet zo mijn hand voor in 't vuur te steken. Wat wij op YT zien en de Depp-fans is heel wat anders dan de ervaring in de court room. Dit artikel legt dat heel mooi bloot.quote:Op maandag 9 mei 2022 21:42 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Het is mijn vermoeden, maar uiteraard heb ik geen glazen bol.
Net als mijn vermoeden dat dit een 'hung jury' zaak gaat zijn.
Giswerk, ik geef het toe. Op basis van wat ik tot nu toe gezien & gehoord heb.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
Precies. En dan kan de helft van het internet erg luid schreeuwen #JusticeforJohnny maar de vraag is of een Warner Bros. of Disney daarin mee wenst te gaan of niet. Uiteindelijk draait ook dat om image en geld en het is natuurlijk niet zo dat hij er als voorbeeldig man uit naar voren komt momenteel. En niemand is voorbeeldig en iedereen gaat wel eens heel lelijk tekeer maar daar hebben de bobo's bij de grootste filmmaatschappijen ter wereld weinig mee te maken. Zélfs als Karen en Ken online schreeuwen dat Heard liegt en Johnny slachtoffer is.quote:Op maandag 9 mei 2022 21:56 schreef quirina het volgende:
Het blijft altijd kleven. Zelfs als hij onschuldig is.
quote:Op maandag 9 mei 2022 21:56 schreef vencodark het volgende:
Begrijp ik wel. Depp komt op bepaalde momenten bijna te relaxed over. Bijna geamuseerd of laconiek.
Dat kan ook opgevat worden als desinteresse of arrogantie. “Het komt toch wel goed. Niemand gelooft haar”.
Ik denk dat hij ergens in zijn achterhoofd gewoon rustig naar achteren leunt en toekijkt hoe Heards wereld langzamerhand een beetje (verder) in elkaar stort. De eerste rechtszaken waren binnenskamers maar deze niet. Met deze kan hij haar en haar carrière kapotmaken zelfs als hij verliest: zij doet dat namelijk al voor hem (precies zoals hij waarschijnlijk hoopte). Ik denk dat hij daar inmiddels best die 100 miljoen voor over heeft,quote:Op maandag 9 mei 2022 22:00 schreef quirina het volgende:
Vind ik ook. Hij doet niets maar lacht haar wel uit. Bijvoorbeeld toen over die piemel.
Hij zit gewoon daar bewust af te wachten dat Amber zichzelf voor schut zet.
ja, het zou mooi zijn geweest als men massaal Fantastic Beasts had geboycot vanwege het ontslaan van Depp. Dat moet nu dan maar gebeuren met de nieuwe Pirates o/t Caribbean (potc zonder Depp, echtquote:Op maandag 9 mei 2022 21:35 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dat wel, maar dat betekent niet dat hij plots filmrollen aangeboden gaat krijgen omdat hij ineens officieus is 'vrijgepleit'. Er zijn nasty dingen naar voren gekomen, ook vanuit zijn kant, en de vraag is meer of filmmaatschappijen op deze controverse zitten te wachten. Er zal immers altijd een aanzienklijk deel van de populatie wel in Heard geloven.
Daar hoeft hij niet op te wachten. Dat heeft ze tot nu toe elke keer dat ze in beeld was gedaan voor de kijkers, maar de hele zitting elke dag daar voor de aanwezigen.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:00 schreef quirina het volgende:
Vind ik ook. Hij doet niets maar lacht haar wel uit. Bijvoorbeeld toen over die piemel.
Hij zit gewoon daar bewust af te wachten dat Amber zichzelf voor schut zet.
100 miljoen is zijn hele geschatte vermogen. Dat zou betekenen dat hij in één klap dakloos zou zijn. Dat zal hij er niet voor over hebben. Van de andere kant, Hears is 'maar' 2,5 miljoen waard. Die 50 miljoen gaat hij sowieso dus never nooit krijgen en dat weet-ie heus wel.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:04 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
[..]
Ik denk dat hij ergens in zijn achterhoofd gewoon rustig naar achteren leunt en toekijkt hoe Heards wereld langzamerhand een beetje (verder) in elkaar stort. De eerste rechtszaken waren binnenskamers maar deze niet. Met deze kan hij haar en haar carrière kapotmaken zelfs als hij verliest: zij doet dat namelijk al voor hem (precies zoals hij waarschijnlijk hoopte). Ik denk dat hij daar inmiddels best die 100 miljoen voor over heeft,.
quote:Op maandag 9 mei 2022 21:52 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hung jury zou niet verbazingwekkend zijn, maar denken dat Depp dit glorieus achter zich kan laten durf ik niet zo mijn hand voor in 't vuur te steken. Wat wij op YT zien en de Depp-fans is heel wat anders dan de ervaring in de court room. Dit artikel legt dat heel mooi bloot.Glorieus zou ik het sowieso niet willen noemen; dat was, gezien de aard der gebeurtenissen, sowieso al heel erg moeilijk geweest.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik doe het ff rustig aan.
Er zal niet massaal geboycot gaan worden. Zover ik weet is Ambers rol in Aquaman al verkleind naar aanleiding van de rechtszaak (de film was volgens mij al af dus hebben ze lopen knippen want je kan niet ineens de film opnieuw gaan lopen doen). Zij is ‘logischerwijs’ nog niet gecanceld omdat zij tot nog toe bekend stond als het slachtoffer. Pas nu komt er massaal (deels) iets anders naar buiten. Ik verwacht dat ze hierna wel lastiger aan rollen gaat komen, eigenlijk.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:28 schreef Danny het volgende:
[..]
ja, het zou mooi zijn geweest als men massaal Fantastic Beasts had geboycot vanwege het ontslaan van Depp. Dat moet nu dan maar gebeuren met de nieuwe Pirates o/t Caribbean (potc zonder Depp, echt)
En Aquaman 2 natuurlijk sowieso boycotten. Er zal namelijk ook altijd een aanzienlijk deel van de populatie Depp geloven en er zijn over Heard ook wel nasty dingen naar buiten gekomen. Toch is die gek genoeg NIET gecancelled.
[..]
Daar hoeft hij niet op te wachten. Dat heeft ze tot nu toe elke keer dat ze in beeld was gedaan voor de kijkers, maar de hele zitting elke dag daar voor de aanwezigen.
[..]
100 miljoen is zijn hele geschatte vermogen. Dat zou betekenen dat hij in één klap dakloos zou zijn. Dat zal hij er niet voor over hebben. Van de andere kant, Hears is 'maar' 2,5 miljoen waard. Die 50 miljoen gaat hij sowieso dus never nooit krijgen en dat weet-ie heus wel.
Ik vind 't gewoon dapper dat hij deze zaak is gestart. Als man moeten toegeven dat je door een vrouw stelselmatig bent mishandeld is voer voor alfa mannetjes natuurlijk. Je wordt het onderdeel van spot, terwijl een vrouw die daarvoor uit komt wordt gezien als held.
Je hoeft alleen maar haar rol te laten herspelen. Is al eerder gebeurd met All The Money in the World. Die zou enkele weken later al gaan draaien (en was dus al afgemonteerd) toen het gedrag van Kevin Spacey bekend werd. Hebben ze Christopher Plummer ingehuurd om zijn rol over te nemen en dat is gewoon in de film gemonteerd en er is geen spoor van Spacey meer terug te vinden in de film.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 07:23 schreef ChipsZak. het volgende:
Er zal niet massaal geboycot gaan worden. Zover ik weet is Ambers rol in Aquaman al verkleind naar aanleiding van de rechtszaak (de film was volgens mij al af dus hebben ze lopen knippen want je kan niet ineens de film opnieuw gaan lopen doen).
'Vermeend' slachtoffer. Er is geen zaak geweest over de mishandelingen, maar louter over of uitspraken lasterlijk waren.quote:Zij is ‘logischerwijs’ nog niet gecanceld omdat zij tot nog toe bekend stond als het slachtoffer.
Ik hoop het, maar ik verwacht het eerlijk gezegd niet. Er is nog veel ongelijkheid in de wereld tussen mannen en vrouwen.quote:Pas nu komt er massaal (deels) iets anders naar buiten. Ik verwacht dat ze hierna wel lastiger aan rollen gaat komen, eigenlijk.
Waar lees je dat? Want de bronnen die dat stellen citeren zover ik kan zien allemaal celebritynetworth.com en die zegt momenteel $100Mquote:Zijn net worth wordt geschat op 150 miljoen lees ik. Dus meteen dakloos zal-ie niet zijn.
Ik weet niet of dat zo werkt met een counterclaim. Ik denk dat het of/of is. Dus of Depp moet betalen of Heard moet betalen. Hoeveel er dan uiteindelijk moet worden uitgekeerd door de verliezende partij bepaalt de jury of rechterquote:Sowieso denk ik niet dat hij dakloos zal raken. Hij haalt vast wel ergens royalties vandaan en wat ander klein spul. Mogelijk krijgt hij ook weer wat rollen. Het zal wel een deuk slaan in zijn financiën, ja. Maar ook denk ik dat hij niet de volledige 100 miljoen hoeft te betalen als hij deze zaak verliest omdat hij zelf ook degelijk slachtoffer is, wellicht.
Al is het maar vanwege de entertainmentwaardequote:Overigens is het zeker dapper van Depp. Nu spreekt hij natuurlijk wel enigszins vanuit een geprivilegieerde positie als enorm geliefd acteur. Mensen lachen je dan toch minder snel uit dan als hij Henk de conciërge was geweest. Desalniettemin goed om dit zo breed uitgemeten in de media te zien.
Ik weet niet hoe ik op die losse reacties moet reageren,quote:Op dinsdag 10 mei 2022 08:28 schreef Danny het volgende:
[..]
Je hoeft alleen maar haar rol te laten herspelen. Is al eerder gebeurd met All The Money in the World. Die zou enkele weken later al gaan draaien (en was dus al afgemonteerd) toen het gedrag van Kevin Spacey bekend werd. Hebben ze Christopher Plummer ingehuurd om zijn rol over te nemen en dat is gewoon in de film gemonteerd en er is geen spoor van Spacey meer terug te vinden in de film.
https://www.slashfilm.com(...)-the-world-reshoots/
[..]
'Vermeend' slachtoffer. Er is geen zaak geweest over de mishandelingen, maar louter over of uitspraken lasterlijk waren.
[..]
Ik hoop het, maar ik verwacht het eerlijk gezegd niet. Er is nog veel ongelijkheid in de wereld tussen mannen en vrouwen.
[..]
Waar lees je dat? Want de bronnen die dat stellen citeren zover ik kan zien allemaal celebritynetworth.com en die zegt momenteel $100M
https://www.celebritynetw(...)hnny-depp-net-worth/
[..]
Ik weet niet of dat zo werkt met een counterclaim. Ik denk dat het of/of is. Dus of Depp moet betalen of Heard moet betalen. Hoeveel er dan uiteindelijk moet worden uitgekeerd door de verliezende partij bepaalt de jury of rechter
[..]
Al is het maar vanwege de entertainmentwaarde
Mee eens. Het is eigenlijk ook niet echt aannemelijk dat iemand die zo verslaafd is als Depp en uitgedaagd wordt zich altijd volledig blijft beheersen.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 17:35 schreef Aaltje1978 het volgende:
Het zou mij verbazen als ze tot een oordeel komen, ik denk zelfs dat Depp blij mag zijn als het bij een hung jury blijft. Want als ze ook geloven dat hij haar zelfs maar 1 keer heeft geslagen, dan verliest hij de zaak sowieso. Ongeacht hoezeer zij het heeft uitgelokt en hém heeft getergd en geslagen, dat doet er dan niet toe. Zij staat daar namelijk niet voor mishandelingen die zij zelf heeft gepleegd, maar enkel voor de vraag of het terecht is dat ze zichzelf in die op-ed slachtoffer van huiselijk geweld noemde. Hoe positief zijn fans ook zijn, dit is echt nog geen gelopen race voor Depp.
quote:Documentaire Johnny Depp en Amber Heard
Inmiddels is bekend dat er een overvloed is aan bewijsmateriaal, alle stukken worden nu op een rij gezet in de tweedelige serie Johnny vs Amber, die voor discovery+ werd gemaakt. Het bewijsmateriaal wordt in de documentaire aangevuld en voorzien van commentaar door personen die nauw betrokken zijn bij het voormalig liefdeskoppel. Ook schijnen de advocaten van zowel Johnny Depp als Amber Heard hun licht op de zaak in de documentaire.
De onthullende documentaire bekijkt de zaak van beide kanten en onthult dat het bewijsmateriaal wat tot nu toe is aangeleverd misschien niet het hele verhaal laat zien. In het eerste deel wordt de zaak vanuit Johnny Depp, zijn advocaat en personen uit zijn omgeving bekeken. Daarna zien we de zaak vanuit Amber Heard, wiens advocaat zegt te kunnen bewijzen dat Johnny Depp zich schuldig heeft gemaakt aan huiselijk geweld. Johnny vs Amber is vanaf zaterdag 14 mei te zien op discovery+.
quote:Op dinsdag 10 mei 2022 18:59 schreef ChipsZak. het volgende:
![]()
! Misschien zamelen beiden vast geld in just in case
[..]
Die advocaten van Amber Heard zijn echt lachertjes. Hoe kunnen wij hun serieus nemen?quote:Daarna zien we de zaak vanuit Amber Heard, wiens advocaat zegt te kunnen bewijzen dat Johnny Depp zich schuldig heeft gemaakt aan huiselijk geweld.
Dat heb ik ook wel gehoord, dat hij sowieso een heel hoge tolerantie had voor alcohol, volgens één van de getuigen. Ook zei hij zelf dat MDMA voor hem niet zoveel doet.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 18:52 schreef ChipsZak. het volgende:
Het is ook lastig in te schatten in hoeverre er nog sprake is van grote veranderingen in gedrag bij iemand zo verslaafd als Depp. Je zou denken dat hij eigenlijk bijna altijd wel onder invloed was van ‘t een en ander en dat het niet eens altijd te merken was dat hij gedronken of gebruikt had.
Ja, dat was leuk.quote:
Heb even snel het verhaal opgezocht van die Ellen. Gaat misschien wat lastig worden voor Depp.quote:
quote:Barkin, o.a. bekend van Animal Kingdom, zal namelijk getuigen als onderdeel van Heards verdediging. Barkin had vroeger een relatie met Depp, toen ze elkaar leerden kennen tijdens de opnames van Fear and Loathing in Las Vegas in 1998.
Ruzie
Barkin klaagde zelf al eerder Depp aan. De actrice zei dat de geliefde Pirates of the Caribbean-acteur eens zo kwaad werd dat hij een fles naar haar hoofd gooide. Hij heeft dit zelf altijd ontkend en zei dat Barkin dit verhaal uit haar duim zoog. Of haar verhaal klopt is ook verre van zeker, aangezien Depp nooit hiervan schuldig werd bevonden
Je bent niet bekend met de humor van Ricky Gervais?quote:Op donderdag 12 mei 2022 18:35 schreef Toby56 het volgende:
Ik kom maar niet los van de (eerder geposte) opmerking die Ricky Gervais ooit maakte in een Graham Norton show (toen hij samen met Depp op de bank zat) en de acteur aanprees met: "He's got a wicked sense of humour. If people knew what he was really like, his career would be over."
Natuurlijk wel.quote:Op donderdag 12 mei 2022 18:45 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Je bent niet bekend met de humor van Ricky Gervais?
Jij bestaat nog?quote:Op donderdag 12 mei 2022 21:37 schreef SeaOfLove het volgende:
Mijn username refereert oa naar Ellen Barkin. Beste politiefilm ooit
quote:Op donderdag 12 mei 2022 22:03 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Jij bestaat nog?Dacht dat jij FOK! had verlaten.
Serieus drama.quote:
Heb ik mensen op een blokkadelijst,quote:Op donderdag 12 mei 2022 22:10 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Ik kan je nieteens een DM sturen want ik ben blijkbaar geblokkeerd
Nee, FOK! heeft dat geblokkeerd dat ik niet DM kan doen geloof ik. Ik heb je ook gewoon op Facebook hoorquote:Op donderdag 12 mei 2022 22:15 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Heb ik mensen op een blokkadelijst,? En zo ja, waarom sta jij daar op? Vragen, vragen. Ik zal eens kijken.
Ik heb al jaren geen Facebook meer? What's going on?quote:Op donderdag 12 mei 2022 22:18 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Nee, FOK! heeft dat geblokkeerd dat ik niet DM kan doen geloof ik. Ik heb je ook gewoon op Facebook hoor
Niemand houdt er rekening mee dat 'ie geloofwaardig moet overkomen bij een rechtszaak, bij het maken voor de afspraak om botox te laten spuiten.quote:
Haha, die is wel briljant, hoorquote:
Nogal, ja.quote:
Goede make up die een gebroken neus, toen opeens misschien toch niet gebroken neus, kan cover uppen.quote:
Dit is me niet helemaal duidelijk. Wat mag de jury? Zelf oordelen of de foto’s fake oid zijn?quote:
Zoals ik het begrijp kunnen ze de foto's niet voor "waar" aannemen omdat is aangetoond dat ermee geknoeid is. Maar ik weet het ook niet zekerquote:Op maandag 16 mei 2022 22:36 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dit is me niet helemaal duidelijk. Wat mag de jury? Zelf oordelen of de foto’s fake oid zijn?
Dat kan inderdaad, of het is niet vrijgegeven. Dus ze kunnen niet met zekerheid vaststellen of fotos werkelijk op het moment genomen zijn dat ze claimt dat ze genomen zijn.quote:Op maandag 16 mei 2022 22:38 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Zoals ik het begrijp kunnen ze de foto's niet voor "waar" aannemen omdat is aangetoond dat ermee geknoeid is. Maar ik weet het ook niet zeker
Nee Deense show en RTL waren apart genoemd maar ging heel snelquote:Op maandag 16 mei 2022 23:04 schreef Rianne84 het volgende:
RTL late Night genoemdwel als Deense tv show
![]()
![]()
![]()
Kan je mooi de hele uitspraak het raam uitgooien als ze dit fout hebbenquote:Op maandag 16 mei 2022 23:08 schreef nils7 het volgende:
[..]
Nee Deense show en RTL waren apart genoemd maar ging heel snel
En niet willen antwoorden en gewoon aantoonbaar op nationale (nu internationale) tv en in de rechtszaal liegen over het donerenquote:Op maandag 16 mei 2022 23:19 schreef PirE het volgende:
pledge & donate was wel mooi.
Ik stop voortaan ook met donations en ga ook voor een pledge
Dat kan. Dat is wat Amber beweert, maar aan die foto’s alleen kun je niet echt zien of dat ook zo is. De advocaat van Depp schoot ook daar gaten in. En ergens is het ook raar dat ze beweert dat Johnny onder invloed gewelddadig werd en alles wat je hebt zijn foto’s van een man die knock-out is. Tegengesteld aan wat ze vertelt. Ook op de audio tapes hoor je een Depp die traag op haar inpraat en geen man die volledig door het lint is. Het is juist Amber zelf die je hoort schreeuwen en smeken.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 12:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
Waren geen slaapfoto's. Waren dósing off foto's.
Vooral ook die Past Amberquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:03 schreef slashdotter3 het volgende:
https://twitter.com/somet(...)wskQE6P84Hv03zwFle1A
[ afbeelding ]
Dat werd ze ook dankzij metoo.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:34 schreef theunderdog het volgende:
Schandalig dat Mevrouw Heard niet gewoon op haar woord wordt geloofd. Had ergens de hoop dat 'metoo' hier verandering in had gebracht.
Hoppa, flink wat misogynie er tegen aan. Je moet maar durven.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:37 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Dat werd ze ook dankzij metoo.
En nu is bewezen dat het een liegende psychopatische kuthoer is
Het risico op een bescheten kussen neem ik er op toequote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:38 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoppa, flink wat misogynie er tegen aan. Je moet maar durven.
?quote:
Wat?quote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:38 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoppa, flink wat misogynie er tegen aan. Je moet maar durven.
quote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:14 schreef S95Sedan het volgende:
Als iemand een kijkje wil in het hoofd van een psychopaat...
Zijn nu haar teksten uit hun dagboek aan het laten zien.
Ze is slachtoffer van een man die zijn agressie niet onder controle heeft. Zeker niet als hij gedronken heeft.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:43 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Wat?
Ga je haar na alle bewijs nog serieus zitten verdedigen ook?
Je moet het maar durven.
hihihiquote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ze is slachtoffer van een man die zijn agressie niet onder controle heeft. Zeker niet als hij gedronken heeft.
Wat staat er?quote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:43 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ze heeft wel een supermooi handschrift.
My Lovequote:
Daar nog wel, hier komt de psychopaat wat meer naar buitenquote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:43 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ze heeft wel een supermooi handschrift.
Surequote:Op dinsdag 17 mei 2022 16:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ze is slachtoffer van een man die zijn agressie niet onder controle heeft. Zeker niet als hij gedronken heeft.
lol idd, past goed bij haar getuigenis en expressiequote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:05 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Daar nog wel, hier komt de psychopaat wat meer naar buiten
[ afbeelding ]
Teringquote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:05 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Daar nog wel, hier komt de psychopaat wat meer naar buiten
[ afbeelding ]
[..]
Sure
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wanneer was hij agressief dan?quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:15 schreef theunderdog het volgende:
Je zuipt jezelf naar de tyfus, vertoont agressief gedrag en nog zijn er blijkbaar hordes mensen die het voor je opnemen.
De lijst is inmiddels alweer wat langerquote:Op dinsdag 17 mei 2022 14:03 schreef slashdotter3 het volgende:
https://twitter.com/somet(...)wskQE6P84Hv03zwFle1A
[ afbeelding ]
Ah ja ik krijg ook altijd een bloedneus als iemand een keukenkastje te hard dicht slaatquote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zijn beelden van? dat hij flink wat wijn inschenkt, met deuren slaat, aan het schelden is.
Theoretisch kun je bloedingen krijgen van ernstige, acute angst.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:20 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Ah ja ik krijg ook altijd een bloedneus als iemand een keukenkastje te hard dicht slaat
Hoop dat ie 20 jaar krijgt, arme deurtjes en wijn. Sommige mannen zijn gewoon beesten, die weten niet hoe ze met deurtjes en wijn moeten omgaan.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zijn beelden van? dat hij flink wat wijn inschenkt, met deuren slaat, aan het schelden is.
#believewomen.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:22 schreef Zwartwasser het volgende:
[..]
Hoop dat ie 20 jaar krijgt, arme deurtjes en wijn. Sommige mannen zijn gewoon beesten, die weten niet hoe ze met deurtjes en wijn moeten omgaan.
Nee, alle gekheid op een stokje. Ik kan er ook niets meer van maken. Alles wat die Amber zegt lijken leugens te zijn.quote:
Et tu brute?quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, alle gekheid op een stokje. Ik kan er ook niets meer van maken. Alles wat die Amber zegt lijken leugens te zijn.
Ik heb medelijden met haar advocaten.
Mensen zaaien ook massaal naar mij, in de supermarkt, buiten, overal waar ik kom zwaaien mensen, zeggen gedag of toeteren. Mijn moeder zei het altijd al: jij bent bijzonder.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:30 schreef theunderdog het volgende:
https://twitter.com/justbrooke7/status/1526312491466342402
De mensen in de rechtszaal geven ook hun mening vrij duidelijk aan, non-verbaal weliswaar maar toch..
Doet ze om het geloofwardiger te laten lijken, terwijl het juist enorm duidelijk maakt dat ze gewoon staat te liegen.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:36 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Ik zou heel ongemakkelijk worden als jurylid
Je gaat dat toch überhaupt niet zeggen als je er geen bewijzen voor hebt. Zoals medische rapporten..quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:38 schreef pmponer het volgende:
Het zou iig niet helpen om me te overtuigen
Wat ook bijzonder is bij het kruisverhoor, werd er gevraagd naar de vermeende verkrachting met een fles.
Ik denk dat als je dat echt hebt meegmaakt. Dat je er toch wel heel anders op zou reageren. Zeker als ik de andere reacties op vragen zie
Leuk toch? !quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:40 schreef Zwartwasser het volgende:
[..]
Mensen zaaien ook massaal naar mij, in de supermarkt, buiten, overal waar ik kom zwaaien mensen, zeggen gedag of toeteren. Mijn moeder zei het altijd al: jij bent bijzonder.
Nee ik denk dat ze blufpoker heeft gespeeld en Depp heeft gecalledquote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:40 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je gaat dat toch überhaupt niet zeggen als je er geen bewijzen voor hebt. Zoals medische rapporten..
Niet zo intelligent van haar.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:44 schreef pmponer het volgende:
[..]
Nee ik denk dat ze blufpoker heeft gespeeld en Depp heeft gecalled
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |