SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
https://www.quiz-maker.com/Q4Z92ACUP![]()
Dat maakt me verdrietig.quote:
Ik zit nog in mijn weekendmodusquote:Op maandag 2 mei 2022 16:24 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Zware werkdag, of juist saai??
Heb je wel een pak roze koeken meegekregen na je vampier aftap?quote:
"You can please some people some times, but you can't please all the people all the time "quote:
Ik heb een gevulde koek en een roze koek opquote:Op maandag 2 mei 2022 16:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb je wel een pak roze koeken meegekregen na je vampier aftap?
Je bent weer bij de Sankwien geweest??quote:Op maandag 2 mei 2022 16:35 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb een gevulde koek en een roze koek op
Was de tiende keer vandaagquote:Op maandag 2 mei 2022 16:36 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Je bent weer bij de Sankwien geweest??![]()
![]()
![]()
quote:
of een dönerschotel of zo. Comfort food.quote:
Ik heb oven snacksquote:
Dan heb je je bijdrage wel geleverd hoorquote:Op maandag 2 mei 2022 16:52 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik ging hard richting de 50 . Helaas dus 3 jaar geleden moeten stoppen
Tien keer op een dag is wel veel hoorquote:
Gewoon lekker zonnetje hier hoorquote:Op maandag 2 mei 2022 17:14 schreef bitterbal het volgende:
helemaal doorweekt door de regenwas koud
23 graden in het zonnetjequote:
Dat sowieso. Maar ik zit wel in de zon.quote:
ik kom er aanquote:Op maandag 2 mei 2022 17:25 schreef Bomenverzameling het volgende:
Zometeen zelf gemaakte slavinkjes met aubergine. Ik twijfel nog of ik er een woksausje door heen doe..
Best gek als het toch 26 graden isquote:
Gewoon wat pindasaus doorheen mikkenquote:Op maandag 2 mei 2022 17:25 schreef Bomenverzameling het volgende:
Zometeen zelf gemaakte slavinkjes met aubergine. Ik twijfel nog of ik er een woksausje door heen doe..
ja en opde scooter dus dat werkt ook niet meequote:Op maandag 2 mei 2022 17:27 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Best gek als toch 26 graden isMaar is wel vervelend als zeianat bent door de regen
Ik heb het wel in huis, maar daar heb jij niet zoveel aan natuurlijkquote:Op maandag 2 mei 2022 17:28 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Moet ik dat wel in huis hebben![]()
Lekker een warme douchequote:Op maandag 2 mei 2022 17:27 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja en opde scooter dus dat werkt ook niet mee
is hier ook niet altjid van zelfsprekendquote:
Oh heb je dat niet elke dag warm water daar?quote:Op maandag 2 mei 2022 17:30 schreef bitterbal het volgende:
[..]
is hier ook niet altjid van zelfsprekenddus heb thee
![]()
het is al heel wat alsde stroom nu niet uitvalt
nee of warm en koud door elkaar heen zeg maarquote:Op maandag 2 mei 2022 17:31 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Oh heb je dat niet elke dag warm water daar?Maar thee helpt vast ook wel ja
Ah ok. dat maar even afkloppen danquote:Op maandag 2 mei 2022 17:32 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee of warm en koud door elkaar heen zeg maarhet is ook maar de vraag of je water hebt :p Vorige keer toen ik hier was was erheel veel vaak storing. Nu gelukkig nog niet gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |