quote:
Daar ging het in dit geval dan ook niet overquote:Op zondag 1 mei 2022 14:35 schreef Irritatie100 het volgende:
Waarom moet een scheids komen kijken voor buitenspel?
Das toch gewoon lijntje trekken door de VAR en dat die ja of nee zegt.
Hoe vaak spelen ze die eigenlijk? Heb het idee dat dit al de derde keer in een paar weken isquote:Op zondag 1 mei 2022 14:33 schreef Caland het volgende:
Ik pak nog even de ontknoping van de old furm mee
In dat geval vind ik het bijzonder leukquote:Op zondag 1 mei 2022 14:36 schreef Pedroso het volgende:
Zelfde situatie als in de bekerfinale met buitenspel van Tadic bij de afgekeurde goal van Mazroui
Keer of 4 exclusief beker dacht ikquote:Op zondag 1 mei 2022 14:36 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Hoe vaak spelen ze die eigenlijk? Heb het idee dat dit al de derde keer in een paar weken is
Toen ging de bal niet eerst terug naar de middenlijn tochquote:Op zondag 1 mei 2022 14:36 schreef Pedroso het volgende:
Zelfde situatie als in de bekerfinale met buitenspel van Tadic bij de afgekeurde goal van Mazroui
Op zich terecht om 'm goed te keuren hoor maar het is wel willekeurquote:
Buitenspel is buitenspel lijkt me. Lijkt me verder niet zo relevant in welke fase van de aanval het buitenspel is. Maar goed, zal wel aan mij liggen.quote:Op zondag 1 mei 2022 14:36 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Daar ging het in dit geval dan ook niet over
Dat is het nou juist niet bij buitenspelquote:Op zondag 1 mei 2022 14:37 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Op zich terecht om 'm goed te keuren hoor maar het is wel willekeur
Op zich terecht om 'm goed te keurenquote:
Maakt dat uit ?quote:Op zondag 1 mei 2022 14:37 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Toen ging de bal niet eerst terug naar de middenlijn toch
Blijkbaar wel, als het buitenspel is dat leidt tot een aanval en in dit geval goal zal het een ander verhaal zijn dan buitenspel waarbij de bal eerst teruggaat en er een nieuwe aanval wordt opgebouwdquote:Op zondag 1 mei 2022 14:38 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Op zich terecht om 'm goed te keuren
[..]
Maakt dat uit ?
Vind ik wel, bij VAR.quote:Op zondag 1 mei 2022 14:38 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Op zich terecht om 'm goed te keuren
[..]
Maakt dat uit ?
Bal ging een tikje terug en toen direct naar Max, dan kan je toch niet spreken dat het een nieuwe aanval is?quote:Op zondag 1 mei 2022 14:41 schreef Zorro het volgende:
[..]
Vind ik wel, bij VAR.
Als de scheids direct zelf voor buitensel had gefloten was dat terecht.
Dat deed hij niet. Daarna had Willem II alle kans om er weer wat aan te doen want de bal ging ver terug. Dan is het wat mij betreft niet meer iets om terug te draaien. Wel als het direct richting doel gegaan was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |