Die wordt aan alle kanten uit het canon geweerd idd.quote:Op donderdag 28 april 2022 15:23 schreef Danny het volgende:
Heb dit nieuws helemaal gemist, maar ik ben blij. Afterlife vond ik echt zeer vermakelijk en gaf mij weer het Ghostbustersgevoel dat bij de-reboot-die-niet-genoemd-mag-worden voor mij totaal ontbrak.
Ik zie 'm overigens meer als Ghostbusters 4. De reboot doet wmb totaal niet mee en is ook geen vervolg zoals Afterlife dat was. Er is voor mij (en vele anderen) dus Ghostbusters, Ghostbusters II, Ghostbusters: Afterlife.
De 2016 female reboot speelt zich af náást de echte Ghostbustersfilms (en mag eigenlijk de naam Ghostbusters niet dragen)
In Afterlife wordt ook op geen enkele wijze gerefereerd aan de Paul Feig film.
Terecht ookquote:Op donderdag 28 april 2022 16:13 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Die wordt aan alle kanten uit het canon geweerd idd.
Ik ben benieuwd of ze die collaps van de containment unit gaan gebruiken als startpunt. Alleen hoop ik dan dat het geen herhaling van dat event van deel 1 wordt.quote:Op vrijdag 29 april 2022 09:03 schreef Danny het volgende:
[..]
Terecht ook
Ben wel benieuwd of cast hetzelfde gaat blijven. Kon op imdb nog geen entry vinden..
misogynistquote:Op zondag 6 november 2022 06:54 schreef Danny het volgende:
Mooi ook dat het Ghost_Buster 4 wordt genoemd en het gedrocht dat Ghostbusters 2016 was keihard wordt genegeerd
Het was dat of cucksimpquote:
Wat gaaf om die auto weer in New York te zien. Bijna 40 jaar later.quote:Op vrijdag 16 juni 2023 15:14 schreef Netsplitter het volgende:
https://www.nu.nl/301015/(...)ostbusters-film.html
De opnames van de nieuwe Ghostbusters-film zijn deze week begonnen. Een onwetende bezorger op de fiets reed maandag bijna dwars door een actiescène.
https://discussingfilm.ne(...)-release-date-guide/quote:The ‘GHOSTBUSTERS AFTERLIFE’ sequel has been delayed to March 29, 2024.
Ik zie die tekst niet staan in dat artikel.quote:Op zaterdag 29 juli 2023 14:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
https://discussingfilm.ne(...)-release-date-guide/
quote:
Zin in. Ik hoop echt dat deze minstens zo goed gaat zijn als afterlife.quote:
RT is dan ook totaal niet meer relevant.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:42 schreef Mike het volgende:
Ik vond het al zo lang duren voordat de eerste recensies kwamen, maar misschien is het nu duidelijk waarom. Op dit moment staat de film maar op 44% op RT. Interessanter zal dit weekend zijn wat de publieksscore is, maar dit belooft nog niet meteen veel goeds.
RT heeft ook gewoon een publieksscore. En die vind ik zelf ook het interessantste, zoals ik al aangaf. Desalniettemin is het het mooiste als beide scores hoog zijn, zoals bv bij Dune 2.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:45 schreef HeatWave het volgende:
[..]
RT is dan ook totaal niet meer relevant.
Meestal hebben de beste films een belachelijke lage score van de zogenaamde professionals en loopt het publiek er mee weg. En de reden waarom mag je van GGMM niet aanhalen.
Ja ok, maar de expertscore is gewoon volkomen politiek geladen, hoef je echt niet meer naar te kijken, en RT heeft ook reviews massaal gewist als ze niet overeenkomen met de boodschapquote:Op woensdag 20 maart 2024 15:48 schreef Mike het volgende:
[..]
RT heeft ook gewoon een publieksscore. En die vind ik zelf ook het interessantste, zoals ik al aangaf. Desalniettemin is het het mooiste als beide scores hoog zijn, zoals bv bij Dune 2.
de 'professionals' rating is totaal nutteloos, tenzij je zeker wilt weten dat je naar een film gaat die gemaakt is voor entertainment in plaats van vinkjes. Gewoon zoeken naar een lage score en je hebt waarschijnlijk een topfilm.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:42 schreef Mike het volgende:
Ik vond het al zo lang duren voordat de eerste recensies kwamen, maar misschien is het nu duidelijk waarom. Op dit moment staat de film maar op 44% op RT. Interessanter zal dit weekend zijn wat de publieksscore is, maar dit belooft nog niet meteen veel goeds.
De audience rating staat nu op 85%. Ik denk dat veel professionele reviewers volkomen de plank misslaan bij films die puur als entertainment bedoeld zijn. Ik kijk dus zelf ook het liefste naar de audience rating, want daar zie je meestal wel aan of je een leuke avond in de bios tegemoet gaat.quote:Op maandag 25 maart 2024 13:01 schreef Danny het volgende:
[..]
de 'professionals' rating is totaal nutteloos, tenzij je zeker wilt weten dat je naar een film gaat die gemaakt is voor entertainment in plaats van vinkjes. Gewoon zoeken naar een lage score en je hebt waarschijnlijk een topfilm.
Ik hecht WEL waarde aan de audience rating om te bepalen of ik een film in de bios ga kijken of wacht op een thuisrelease (want uiteindelijk bepaal ik ZELF wel of ik een film leuk vind of niet)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |