quote:Interne roep om nieuw onderzoek D66 naar grensoverschrijdend gedrag partijlid
D66 verzwijgt conclusies uit een vertrouwelijk rapport over grensoverschrijdend gedrag door een prominent partijlid al een jaar lang, concludeert de Volkskrant zaterdag na het inzien van interne documenten. Minstens vier D66-leden zouden oproepen tot een nieuw onderzoek naar grensoverschrijdend gedrag binnen de partij.
D66-leider Sigrid Kaag wil niet reageren op de bevindingen van de Volkskrant. De man die zich schuldig zou hebben gemaakt aan het grensoverschrijdende gedrag wil ook niet ingaan op de in zijn ogen "pijnlijke privékwestie".
In december 2020 stelde D66 naar aanleiding van een klacht van een vrouw een onderzoek in naar de man. In februari van het jaar daarop bleek uit dat onderzoek dat er geen aanwijzingen waren voor grensoverschrijdend gedrag.
De krant concludeert nu dat het onderzoek na februari 2021 nog drie weken is doorgegaan en dat de conclusies uit die maand voorbarig waren. De vrouw zou met haar klacht in het gelijk zijn gesteld.
De minstens vier D66-leden die een nieuw onderzoek willen, stellen dat het onafhankelijke onderzoeksbureau dat het onderzoek uit 2020 uitvoerde slecht werk heeft afgeleverd. Negentien andere klachten over grensoverschrijdend gedrag zouden niet nader zijn onderzocht.
Volgens het bureau gebeurde dat op verzoek van sommige mensen die een klacht hadden ingediend. Ook zou de partijtop van D66 zelf actie hebben ondernomen.
https://www.nu.nl/politie(...)l#coral_talk_wrapper
Oh ja joh. Politici die de regels aan hun laars lappen, gewoon negeren als journalist...:')quote:
Tja, alsof er nooit iets over het klimaat in de Volkskrant staat.quote:Op vrijdag 22 april 2022 09:21 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Oh ja joh. Politici die de regels aan hun laars lappen, gewoon negeren als journalist...:')
En Henk is zo'n groene thee drinkende, op sandalen van hennep lopende GroenLinkser die klimaat boven alles zet...
Volkskrant, zelfs de katten schijten er niet op als ie in de kattebak ligt...quote:Op vrijdag 22 april 2022 09:29 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Tja, alsof er nooit iets over het klimaat in de Volkskrant staat.
Dankzij de Volkskrant komt dit nieuws tenminste wel naar voren nu. Of denk jij dat Ongehoord Nederland of DDS haar ooit ook maar enigszins aan het wankelen zullen brengen?quote:Op vrijdag 22 april 2022 09:32 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Volkskrant, zelfs de katten schijten er niet op als ie in de kattebak ligt...
En toch hebben ze hier puik journalistiek werk geleverd.quote:Op vrijdag 22 april 2022 09:32 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Volkskrant, zelfs de katten schijten er niet op als ie in de kattebak ligt...
Het enige waar Kaag om geeft is Kaag-I.quote:Op vrijdag 22 april 2022 10:59 schreef Grishenko_ het volgende:
Wat mij trouwens opvalt aan deze schandalige zaak, is dat het wel duidelijk is dat mevrouw Kaag haar carrière belangrijker acht dan het welzijn van de jongedames binnen haar partij - terwijl feminisering en vrouwenrechten bovenaan haar politieke agenda prijkt.
Het is werkelijk schandalig dat ze de ophef hekelt: haar voornaamste speerpunten heeft zij verloochend binnen de partij. Een integer en fatsoenlijk bestuurder zou introspectie of zelfreflectie toepassen in een dergelijke situatie. Maar nee hoor, eigenlijk is mevrouw Kaag het slachtoffer, want die grote boze media voeren een heksenjacht uit - het is te triest voor woorden.
Het zijn allerlei tegenstrijdige verklaringen die zij opgeeft voor haar falen: zo zou zij niets hebben geweten van de vertrouwelijke bijlage die in het bezit was van het bestuur, maar hoezo zou ze niet op de hoogte worden gesteld? Lijkt me zeer stug. Nu komt ze met de verklaring dat zij het bestuur hierop wilde aanspreken, maar door hen werd gesust en hierdoor niet kon doorpakken. Daar zou ze enorme spijt van hebben. Hoezo wilde ze het bestuur hierop attenderen als zij enkel het openbare rapport tot zich had genomen? Daarin stond immers dat Van Drimmelen helemaal niets fouts had gedaan, de werkelijke toedracht lag in de vertrouwelijke bijlage (die verstopt was in het bureau van het bestuur). En bovendien met dedain stellen dat ze geen actieve herinnering had aan het SMS-verkeer 'omdat ze met belangrijkere zaken bezig was'. Ze had toch helemaal geen contact met het vermeende slachtoffer? - Hoezo kon ze haar dan wel doorverwijzen naar de partijadvocaat van D66? Wij van WC-eend.......
Het heeft er alle schijn van dat zij het streven naar gelijke rechten tussen mannen en vrouwen, en eigenlijk feminisme in diens algemeenheid, heeft misbruikt om er zelf beter van te worden. Zij behoort dus zelf bij het old boys network.
Nou, vooruit, +1 deze keer. Normaal is deze krant qua journalistiek niet te lezenquote:Op vrijdag 22 april 2022 09:53 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
En toch hebben ze hier puik journalistiek werk geleverd.
De bek vol over anderen maar zelfreflectie kent deze überheks niet..quote:Op vrijdag 22 april 2022 11:20 schreef probeer het volgende:
[..]
Het enige waar Kaag om geeft is Kaag-I.
De klaagsterquote:Op vrijdag 22 april 2022 23:27 schreef Alpha0 het volgende:
https://www.dumpert.nl/item/100028630_da2342bd
De peilingen zullen flink kelderen, maar dat is niet relevant omdat er geen verkiezingen zijn. Toeval is dat niet, het rapport is bewust over de verkiezingen heen getild.quote:Op vrijdag 22 april 2022 23:45 schreef Dazalbest het volgende:
[..]
De klaagster![]()
![]()
Iemand een idee wat de peilingen gaan doen?
Turning point m.b.t. gestuurde democratie was het Rutte/Turkije probleem (net voor de verkiezingen van Rutte 3).quote:Op zaterdag 23 april 2022 00:11 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
De peilingen zullen flink kelderen, maar dat is niet relevant omdat er geen verkiezingen zijn. Toeval is dat niet, het rapport is bewust over de verkiezingen heen getild.
En tegen de tijd dat er weer nieuwe verkiezingen zijn, waarschijnlijk in 2025, zorgen de lobbyisten ervoor dat er weer wat klimaat- en stikstof-paniek wordt gezaaid, zodat het domme stemvee wederom recht in de D66-fuik holt.
Die tweede brief over excuses. Voltreffer.quote:Op vrijdag 22 april 2022 23:25 schreef BasEnAad het volgende:
Leuke lezersreacties in de Volkskrant
[ afbeelding ]
Ho ho, Kaag heeft spijt betuigd, dat is iets heeeeel anders dan excesses maken. Spijt betuigen is veel dieper en zwaarder dan excesses maken oid.quote:Op zaterdag 23 april 2022 07:27 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Die tweede brief over excuses. Voltreffer.
Ik heb het meegekregen…quote:Op zaterdag 23 april 2022 08:32 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Ho ho, Kaag heeft spijt betuigd, dat is iets heeeeel anders dan excesses maken. Spijt betuigen is veel dieper en zwaarder dan excesses maken oid.
De geloofwaardigheid van D66 is donderdag begraven, bij de NPO hebben ze dat nu ook door en journalisten zijn er eigenlijk wel klaar mee. Zondag peilingen, ben benieuwd.quote:Op zaterdag 23 april 2022 08:34 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Ik heb het meegekregen…
Tja, het is niet dat ze hieruit consequenties trekt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |