Het heeft ook nadelen,ik kan niet op vakantie.quote:
Ik heb een onvoldoende gekregen omdat ik bepaalde turnoefeningen niet kon en weigerde om in een touwladder te klimmen.quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:42 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Dan moet je het wel heel bont maken om een onvoldoende te halen voor gym
ja denk dat je je niet zomaar iemand op zo'n beestje laat oppassen?quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:48 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Het heeft ook nadelen,ik kan niet op vakantie.
O, dan gebruik ik gewoon een panquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:47 schreef bitterbal het volgende:
[..]
jawel maar geen waterkoker. Hader vorigere keer daar 1 gekocht maar was ook 25 euro
Ja zon constructie met een gasfles. Ben ik niet zo'n fan vanquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:47 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Je kunt toch water in pan koken
je hebt van al je kleding de extra skimpy variant meegenomen?quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:39 schreef bitterbal het volgende:
tas is 12 kilo. zo laag heb ik nog niet gezeten geloof ik
heb 2 selectie rondes gehoudenquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:50 schreef mschol het volgende:
[..]
je hebt van al je kleding de extra skimpy variant meegenomen?
Heb ik acht jaar overleefd hoor.quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:50 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja zon constructie met een gasfles. Ben ik niet zo'n fan van
nee kleintjequote:
quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:52 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee kleintje![]()
mijn tante en een vriendin hebben er ook altijd 1 bij
https://www.bol.com/nl/nl(...)00000027989176/?s2a=
Mafkeesjequote:Op vrijdag 15 april 2022 12:51 schreef bitterbal het volgende:
ik heb gewoon een waterkokertje gekocht en die gaat gewoon mee naar thailand
1 truitje minderquote:Op vrijdag 15 april 2022 12:54 schreef mschol het volgende:
[..]![]()
prima dat jij dat wil doen hoor, maar imho is dat echt een waste of space..
Voor de zomer had ook gekund, was het nog steeds een pre-order.quote:
je eigen kussen meenmen? ow my..quote:Op vrijdag 15 april 2022 12:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mafkeesje![]()
Schijnt dat er in amerika hele volksstammen zijn die betalen om in een theaterzaal van een "inpakgoeroe" te leren hoe je je tas in moet pakken als je op reis gaatDaar leer je hogeschoolwiskunde als "Laat je föhn thuis want die hebben ze in Europese hotels overal" en "Pak je eigen kussen in want dat slaapt net wat lekkerder". Hersenloosheid champion's league. Schijnt dat er ook geregeld schedels imploderen daar, voor de pauze nog.
Ja, als je het fris krijgt.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |