In sprint zeer zeker, de hekken in geredenquote:Op woensdag 13 april 2022 17:34 schreef capuchon_jongen het volgende:
De remco misbaar is hier wel gerechtigd?
Merkwaardig genoeg vooral bij de jonkies. Sheffield, Turner en Plapp vliegen harder dan gedacht. Figuren als Thomas en Geoghegan Hart daarentegen krijgen ze nooit meer aan de praat.quote:
De morele winnaar én de morele nummer 2quote:Op woensdag 13 april 2022 17:22 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Maar Hij is de beste man in koers en sowieso de morele winnaar.
WW2 bondgenoten?quote:Op woensdag 13 april 2022 17:36 schreef Slobeend het volgende:
Een Amerikaan, Britten, Fransen, Belgen en een Australiër in de top-10. Wie snapt de link.
Geen Duitsers uitgenodigd?quote:Op woensdag 13 april 2022 17:36 schreef Slobeend het volgende:
Een Amerikaan, Britten, Fransen, Belgen en een Australiër in de top-10. Wie snapt de link.
105 jaar geleden kwamen die elkaar ook wel eens tegen in België en Noord-Frankrijk?quote:Op woensdag 13 april 2022 17:36 schreef Slobeend het volgende:
Een Amerikaan, Britten, Fransen, Belgen en een Australiër in de top-10. Wie snapt de link.
We missen een Canadeesquote:Op woensdag 13 april 2022 17:36 schreef Slobeend het volgende:
Een Amerikaan, Britten, Fransen, Belgen en een Australiër in de top-10. Wie snapt de link.
Kan je eigenlijk ergens dat klassement terug vinden?quote:Op woensdag 13 april 2022 17:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
Geen puntjes voor Lotto ach
Degradatie lonkt
WK tactiek gaat weer gesaboteerd wordenquote:Op woensdag 13 april 2022 17:41 schreef capuchon_jongen het volgende:
Quick step zal niet goed slapen. Met een boze Julian op zijn ploegleider. En een boze Remco op Tim Wellens.
Brabantse pijl mag van mij wel promoveren naar worldtourquote:Op woensdag 13 april 2022 17:42 schreef Faraday01 het volgende:
Oh nu is het opeens world tourik heb medelijden met Jose dat hij daar naast moet zitten
In plaats van de zeer amateuristische Gold Racequote:Op woensdag 13 april 2022 17:43 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Brabantse pijl mag van mij wel promoveren naar worldtour
Als Hij had gewonnen was het een monument.quote:Op woensdag 13 april 2022 17:42 schreef Faraday01 het volgende:
Oh nu is het opeens world tourik heb medelijden met Jose dat hij daar naast moet zitten
ook niet overdrijven.quote:Op woensdag 13 april 2022 17:48 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wellens mag een jaar schorsing krijgen.
Vaak zat dat ze hier helemaal niet voor straffenquote:Op woensdag 13 april 2022 17:48 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wellens mag een jaar schorsing krijgen.
Wellens teruggezet naar de negende plaats.quote:Op woensdag 13 april 2022 17:52 schreef Faraday01 het volgende:
Ik zie nu opeens Wellens als 4e op firstcycling? Is er al een betrouwbare uitslag?
Zal ook wel afhangen wat de jury nog als groep ziet waar hij dan als laatste van geklasseerd wordt.quote:Op woensdag 13 april 2022 17:53 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Wellens teruggezet naar de negende plaats.
Jurylid van de Gold Race zit aan de knoppen.quote:Op woensdag 13 april 2022 17:52 schreef Faraday01 het volgende:
Ik zie nu opeens Wellens als 4e op firstcycling? Pcs zegt 9e. Is er al een betrouwbare uitslag?
Ik vind het onverantwoord hoe die auto zich langs het peloton wil wurmen.quote:Op woensdag 13 april 2022 21:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
Quick-Step Alpha Vinyl beleefde woensdag een zeer ongelukkige editie van de Brabantse Pijl. Kopman Julian Alaphilippe kwam ten val en daar was nota bene zijn eigen ploegleidersauto verantwoordelijk voor. Het leverde ploegleider Geert Van Bondt een boete van 2.000 euro op.
De Bondt vond dat de schuld vooral bij Coquard lag. "We claxonneerden om de renners te laten horen dat we eraan kwamen", zei hij tegen Het Laatste Nieuws. "Hij moest gewoon niet achter zich kijken. Dit was de eerste keer in tien jaar dat mij zoiets overkwam. Ik ben altijd een van de voorzichtigste ploegleiders."
'Nog vier etappes verder rijden voor een 16e plaats in het klassement is de moeite niet waard'.quote:
Die wielrenners rijden altijd in de wegquote:Op woensdag 13 april 2022 21:59 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik vind het onverantwoord hoe die auto zich langs het peloton wil wurmen.
En dan gaat de ploegleider van die auto Geert van Bondt ook nog de wielrenner de schuld geven "Als Coquard niet achter zich keek, was er niets aan de hand"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |