Ze worden wel genoemd buiten de ronde tafel. Aan tafel wordt niet iedereen genoemd maar dat betekent niet dat de verraders helemaal bij niemand op het lijstje staan. Ze zijn alleen niet top prioriteit op dit moment. Maar ik zie dit nog wel opeens omslaan.quote:Op zondag 24 april 2022 12:10 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
Vraag me af of hun namen echt niet genoemd worden of dat het eruit ge-edit wordt. Als kandidaat zou ik iedereen wel een keer benoemen, om te zien hoe er gereageerd wordt. Er zijn drie verraders dus zijn er altijd twee mensen die proberen iemand te beschermen.
Dat hun namen niet genoemd worden maakt ook dat de eliminaties moeilijk terug te leiden zijn op hen.
Hoogmoed, val. Ik denk dat we komende aflevering misschien wel een kantelpunt krijgen.quote:Op zondag 24 april 2022 18:47 schreef lily het volgende:
Hoe meer succes hoe meer overmoedig. Dit gaat ooit fout.
Presentator/verslaggever van EditieNL en soms valt hij ook in als nieuwslezer bij het RTL nieuws!quote:
Dit denk ik eigenlijk ook wel... zou mooi zijn als ze indd nog een aflevering ongeschonden doorkomen, maar kan het me bijna niet voorstellen...quote:Op maandag 25 april 2022 10:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Hoogmoed, val. Ik denk dat we komende aflevering misschien wel een kantelpunt krijgen.
Die heeft zichzelf gewoon verpraat en echt niemand is er op door gegaan jaquote:Op maandag 25 april 2022 10:36 schreef Jester65 het volgende:
De verraders spelen het heel goed, maar ik ben wel verbaasd dat Jamie nog nooit genoemd is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |