Half Istanbul nu boosquote:Op dinsdag 12 april 2022 00:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Uhm nee, Turkije hoort daar niet bij nee.
Wanneer je mij kunt vertellen wanneer Oekraïne en Westelijk Rusland níet tot Europa werden gerekend, houd ik me aanbevolen.
Je elk weldenkend Westers mens maar het is wel nodig om Doegin te doorgronden als je iets van deze ellende wil snappen.quote:
Aangezien Oekraïne verre van woke is had Putin wel een ander land mogen kiezen om dat avontuur aan te gaan.quote:Op dinsdag 12 april 2022 00:59 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Je elk weldenkend Westers mens maar het is wel nodig om Doegin te doorgronden als je iets van deze ellende wil snappen.
Er is er maar één die ons in een derde wereldoorlog kan storten. En daar juicht het merendeel van de users hier gelukkig niet voorquote:Op dinsdag 12 april 2022 00:57 schreef Za het volgende:
Cheers voor deze man! Juichen! Geef hem een nog groter podium om wapens en raketinstallaties, en een no fly zone te eisen, en ons in een derde wereldoorlog te storten.
nee daar ben ik niet mee eensquote:Op dinsdag 12 april 2022 00:58 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja maar het gaf wel aan over wat voor landen en volk (en bijbehorende mentaliteit) je het had.
Dan nietquote:
Jammer dat Doegje en Poetje dat anders zien.quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Aangezien Oekraïne verre van woke is had Putin wel een ander land mogen kiezen om dat avontuur aan te gaan.
Paranoia is a b*tch.quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:01 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jammer dat Doegje en Poetje dat anders zien.
quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:03 schreef tjoptjop het volgende:
Democratie en vrijheid zijn voor Poetin en kornuiten al woke
Tja die twee dinosauriërs zien Kiev zowat als meer Russisch dan Moskou, Kievan Roes.quote:
Invasie of militaire operatie?quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:10 schreef Za het volgende:
Is it?
Vooralsnog is er een invasie gaande, en liggen er eisen op tafel.
Wat is daar wappie aan, of heb je een beperkte vocabulaire?
Als wij om de haverklap plukjes land van de Belgen zouden jatten zou je het ze toch moeilijk kwalijk kunnen nemen als ze dan op een gegeven moment bescherming van Erdogan zoeken?quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:13 schreef UitStraling het volgende:
Als Turkije de imperialistische wereldmacht zou zijn die het zo graag wil zijn zouden we het ook niet zo tof vinden als België zich bij het grote Turkse Rijk zou scharen.
Frontnieuws is een extreemrechtse complotwappie site.quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:21 schreef Za het volgende:
Zelensky geboycot in Cyprus na nazi-coup
Toen Volodymyr Zelensky een toespraak hield voor het Cypriotische parlement, verkoos de op één na grootste partij van het land, Akel, niet aanwezig te zijn. Dit gebeurde nadat de Oekraïense president een lid van het neonazistische Azov-regiment had uitgenodigd om het parlement in Griekenland toe te spreken.
"Een neonazi van het Azov-regiment toelaten om in het Griekse parlement te spreken is een provocatie,” zei Syriza-partijleider Alexis Tsipras
https://www.frontnieuws.c(...)cyprus-na-nazi-coup/
Daar kiest ze zelf voor.quote:Op dinsdag 12 april 2022 01:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Extreem mild
Groet,
Thierry
God wat heb ik toch medelijden met Davide zeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |