daar heb je helemaal gelijk inquote:Op zondag 10 april 2022 21:22 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Dat is wel waar, en ik kom er ook nooit dus weet het niet. Maar veel filmpjes op twitter heb ik ook mijn vraagtekens bij. Het gekke is dat ik me pas sinds kort realiseer dat het niet uit maakt wat ik kijk. Het is allemaal gekleurd wat ze ons voeren, of het nou van twitter, de NOS, RTL 4, BBC of whatever komt.. Ik hou mijn eigen omgeving in de gaten en het is wel goed zo.
Iedereen met een beetje macht probeert zijn of haar narratief te pushen, dus ik hou het voortaan maar beetje kort bij huis en kijk zelf wat er in mijn omgeving aan de hand is. En de rest wat er vanuit alle media op ons afgevuurd is en gaat worden neem ik voor kennisgeving aan
quote:Op zondag 10 april 2022 20:57 schreef greysbones het volgende:
ik zet deze onder een spoiler
vreselijk wat er gebeurtAls dit filmpje echt is, dan heeft de regering van China bloed aan hun handen. Mensen in nood doen rare dingen, denk het ook als ze een week niks hebben gegeten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Follow your heart and your dreams won't be far behind
Life is too short to wake up with regrets. So love the people who treat you right. Forget about the ones who don’t. If you get a second chance, grab it!
Alsof dat de enige keuze is die we nog hebbenquote:Vandenbroucke: "Liever coronapas dan verplichte vaccinatie"
Dat het aantal momenteel opnieuw aan het afnemen is, is het gevolg van de vaccinatiegraad en de voorzichtigheid van de mensen, zo meent Vandenbroucke. Hij zou ook nog graag zien dat nog meer mensen geboosterd raken. Liever dan een verplichte vaccinatie ziet hij meer heil in de coronapas.
"Als we opnieuw in een noodsituatie komen, dan verkies ik de coronapas boven verplichte vaccinatie", aldus Vandenbroucke.
"Laat ons eerlijk zijn: deze pas stimuleert mensen om zich te laten vaccineren. Iets anders is de vaccinatieplicht voor het zorgpersoneel. Het wettelijk kader daarvoor wordt op punt gesteld. Of we dat effectief zullen invoeren, zal ik laten afhangen van het nieuwe advies dat ik gevraagd heb aan onze expertgroepen."
https://www.msn.com/nl-be(...)446ea36d442138cfb54c
Ben wel klaar met die goedgelovige mensen overal met hun discriminatiepas.quote:Op maandag 11 april 2022 13:08 schreef UncleScorp het volgende:
Belgie :
[..]
Alsof dat de enige keuze is die we nog hebben
Waarschijnlijk een oud fragment aangezien ze het over "in a Petri dish" hebben: in reageerbuisjes leek ivermectine (net als HCQ) inderdaad heel aardig te werken tegen SARS-CoV-2. In patinten van vlees en bloed not so much, zoals bleek uit de vele studies die daarna volgden.quote:
Shanghai? Is mss fastfood delivery ?quote:Op maandag 11 april 2022 15:50 schreef controlaltdelete het volgende:
Beelden gezien dat honden worden doodgeknuppeld want covid en nu weer dit
[ twitter ]
Kben niet zo geinteresseerd in dit soort statistieken omdat ze simpelweg onbetrouwbaar zijn.quote:Op maandag 11 april 2022 12:50 schreef Alarmonoff het volgende:
Over 4000 Women have now lost their baby due to the Covid Vaccine in the USA; this is a 16,633% increase on the number of Fetus deaths caused by the Flu Jabs since 1990
https://dailyexpose.uk/20(...)y-covid-vaccine-usa/
China is een wreed land. Die gaan zo de shredder in ofzo. Brrrr.quote:Op maandag 11 april 2022 15:50 schreef controlaltdelete het volgende:
Beelden gezien dat honden worden doodgeknuppeld want covid en nu weer dit
[ twitter ]
De enige reden dat we dit soort beelden te zien krijg is omdat de CCP ervoor kiest om het naar buiten te brengenquote:Op maandag 11 april 2022 15:50 schreef controlaltdelete het volgende:
Beelden gezien dat honden worden doodgeknuppeld want covid en nu weer dit
[ twitter ]
Kijken of we (het westen) hun voorbeeld volgen?quote:Op maandag 11 april 2022 18:26 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
De enige reden dat we dit soort beelden te zien krijg is omdat de CCP ervoor kiest om het naar buiten te brengen
Wat zouden ze deze keer van plan zijn ?
oh jaquote:Op maandag 11 april 2022 13:08 schreef UncleScorp het volgende:
Belgie :
[..]
Alsof dat de enige keuze is die we nog hebben
Ik ookquote:Op maandag 11 april 2022 13:20 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ben wel klaar met die goedgelovige mensen overal met hun discriminatiepas.
quote:
Ziekquote:Op maandag 11 april 2022 15:50 schreef controlaltdelete het volgende:
Beelden gezien dat honden worden doodgeknuppeld want covid en nu weer dit
[ twitter ]
Kut reclame.quote:Op maandag 11 april 2022 20:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Gaat helemaal fout in Shanghai:
https://www.geenstijl.nl/(...)-in-nieuwe-lockdown/
De grote spil in the reset? Oh kijk hoe erg het hier is met Covid? Meer lockdowns (vooral in havensteden en Industrie steden. BOOM!! Hele supply chain naar de tering en chaos in de rest van de wereldquote:Op maandag 11 april 2022 18:26 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
De enige reden dat we dit soort beelden te zien krijg is omdat de CCP ervoor kiest om het naar buiten te brengen
Wat zouden ze deze keer van plan zijn ?
Nein Frau Uberstrmbahnfhrerin, dit ligt niet aan jouquote:Op maandag 11 april 2022 20:21 schreef greysbones het volgende:
[ twitter ]
ligt het nu aan mij
of veranderen ze van alles ten nadele van de democratie in corona tijd
Gewoon omdat het kan. Kan hier ook weer gebeuren, de noodwet is niet voor niks verlengd.quote:Op maandag 11 april 2022 23:08 schreef Geerd het volgende:
Wat gebeurt er nou allemaal in Shanghai dan ? Waar hier alles los gaat..daar totale lockdown/
Waarom ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |