Die zijn nog niet gesponsord...quote:Op woensdag 23 maart 2022 14:26 schreef Brokkel het volgende:
Zomerjurkjes met Bergsteins. Geef die kinderen sandalen of slippers alsjeblieft.
Ugh. Ja wat leest het negatief hè?quote:Op woensdag 23 maart 2022 14:28 schreef Brokkel het volgende:
Zolang het topic niet opgeschoond is (wat een klus he?), neem ik geen risico.
Er is gewoon te weinig mankracht om al die topics bij te houden en te lezen. Daarin is Fok beter, waar de mods ook gewoon users zijn. Het is wachten totdat er weer een vlogger meegaat schrijven. Ik pak de popcorn alvast.quote:Op woensdag 23 maart 2022 14:28 schreef Brokkel het volgende:
Zolang het topic niet opgeschoond is (wat een klus he?), neem ik geen risico.
Die ene die dat eerder deed heeft denk ik even geen tijd vanaf zaterdag...quote:Op woensdag 23 maart 2022 15:47 schreef June. het volgende:
[..]
Er is gewoon te weinig mankracht om al die topics bij te houden en te lezen. Daarin is Fok beter, waar de mods ook gewoon users zijn. Het is wachten totdat er weer een vlogger meegaat schrijven. Ik pak de popcorn alvast.
Ik vind hem ook wel echt heel erg leuk!quote:Op woensdag 23 maart 2022 14:45 schreef Nexpreszo het volgende:
Ik vind dat skelter achtige ding echt geweldig!!
Dacht eerst dat het elektrisch was, maar dat is niet zo. Erg leuk ding!
Het lijkt me vooral Heel Erg Warm aan de voeten.quote:Op woensdag 23 maart 2022 15:34 schreef Marianka het volgende:
Echt...je laat je kinderen toch niet op die vreselijke laarzen lopen onder zo'n rok en met dit weer. Geen gezicht!
Deze snap ik even niet?quote:Op woensdag 23 maart 2022 16:24 schreef Nexpreszo het volgende:
[..]
Die ene die dat eerder deed heeft denk ik even geen tijd vanaf zaterdag...
Ja, mij ook.quote:Op woensdag 23 maart 2022 16:32 schreef Brokkel het volgende:
[..]
Het lijkt me vooral Heel Erg Warm aan de voeten.
Ja vreselijk. Brrr!quote:Op woensdag 23 maart 2022 16:32 schreef Brokkel het volgende:
[..]
Het lijkt me vooral Heel Erg Warm aan de voeten.
Hoezo?quote:Op woensdag 23 maart 2022 16:24 schreef Nexpreszo het volgende:
[..]
Die ene die dat eerder deed heeft denk ik even geen tijd vanaf zaterdag...
Het was nog geen reeks, maar nu wel.quote:Op dinsdag 22 maart 2022 09:43 schreef Donna het volgende:
[..]
Nee joh! Als je in deel 1 gereageerd hebt, komt deze nieuwe automagisch in je 'mijn actieve topics' terecht.
Bij pagina 13 komt er een slotje op en zo ga je door.
Hmz. Ja misschien heb je daar wel een punt. Ik voer nooit een bliksem uit als mijn man er is, dus als die er wel is moet ik opeens aan de bak, en heb ik minder tijdquote:Op woensdag 23 maart 2022 18:02 schreef Brokkel het volgende:
Oh, ik denk juist dat ze dan meer meeleest, omdat de avonden dan langer zijn. Tenminste, dat heb ik altijd. Als mijn man weg is, heb ik meer tijd om op fora rond te hangen.
Als Debbie nou even haar stenen oplaadt, een tarot kaart trekt, Wendy in de foute periode van haar cyclus zit, dan hebben wij weer wat te lullen.quote:Op woensdag 23 maart 2022 18:38 schreef Snaky het volgende:
Zou ze zich daar iets van aantrekken? Die ontploft wel weer een keer als het volle maan is ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |