Ja, in dit geval is dat wel zo. Heb je gelijk in.quote:Op zondag 20 maart 2022 11:55 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ze vragen toch heb je de oud bewoners gezien, moet ze dan zeggen?
Voor de bewoners is he wel leuk horen zo weer eens iets anders. Maar dat ze nu net Kitty naar binnen laten gaanquote:Op zondag 20 maart 2022 11:57 schreef Kinga het volgende:
Wat komt ze doen eigenlijk. Koken en janken? Dat is het enige wat ze deed.
2400 volgers is ook niet echt veel als je uit zo programma komt,quote:Op zondag 20 maart 2022 12:00 schreef Fikkert2 het volgende:
[..]
Beetje extra geld verdienen ipv klagen en met kansloze spelletjes meedoen.... leuke poging hoor dat youtube kanaal maar ze heeft toch wel door dat ze niet prettig is om lang te volgen
Kitty is zo niet mijn type mensquote:
2400 zei ze toen ze net binnen wasquote:Op zondag 20 maart 2022 12:00 schreef RobjeGeus het volgende:
Ze heeft 2.7k abonnees...wat gaat het lekker zegt ze__!
Ze hoopten vuurwerk en drama, maar we krijgen natuurlijk alleen gezeur en geklaag van Kitty en andere talk waarmee ze in de belangstelling kan staan .....quote:Op zondag 20 maart 2022 12:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Voor de bewoners is he wel leuk horen zo weer eens iets anders. Maar dat ze nu net Kitty naar binnen laten gaan
Ja dat dan welquote:Op zondag 20 maart 2022 12:01 schreef Rhosyn het volgende:
Kitty heeft mooi haar. Mooi bossie en leuke kleur ook.
Zal wel 0,01 ct per view zijn ofzoquote:Op zondag 20 maart 2022 12:01 schreef Sestra666 het volgende:
verdient ze er nog wat mee, met haar kanaal? nee zeker
Dat zit er wel in. Ze heeft al niet anders gedaan dan klagen en hoe ziek ze was dat ze er uit werd gestuurd.quote:Op zondag 20 maart 2022 12:02 schreef tiki het volgende:
[..]
Ze hoopten vuurwerk en drama, maar we krijgen natuurlijk alleen gezeur en geklaag van Kitty en andere talk waarmee ze in de belangstelling kan staan .....
O echtquote:Op zondag 20 maart 2022 12:03 schreef RobjeGeus het volgende:
[..]
Dan heeft ze er 300 bij haha heb net gekeken
Ik zeg Dimiquote:Op zondag 20 maart 2022 12:04 schreef Rhosyn het volgende:
Bewoners worden nu ook wat onrustig. Alsof ze voelen dat de volgende achter de poort staat.
Ik gok Peter
Hier hebben ze allemaal precies 14 abonneesquote:Op zondag 20 maart 2022 12:00 schreef RobjeGeus het volgende:
Ze heeft 2.7k abonnees...wat gaat het lekker zegt ze__!
dat is 2700 of nietquote:Op zondag 20 maart 2022 12:00 schreef RobjeGeus het volgende:
Ze heeft 2.7k abonnees...wat gaat het lekker zegt ze__!
ze had beter kunnen zeggen ik was niet bij al die live stream filmpjes en meetings en etentjes omdat ik geen zin had? of omdat ik me niet lekker voelde? waarom liegen? we zien dagelijks leuke uitjes met oud bewoners en altijd zonder Kitty, dus vind het niet meer dan normaal dat ze dat gewoon zegt dat dat financieel niet lukt. Kitty is gewoon 1 die draait niet om de brei heen, recht voor zn raap.quote:Op zondag 20 maart 2022 11:52 schreef tiki het volgende:
[..]
Dat is zo ja. Heel moeilijk.
Maar jij greep (neem ik aan) niet elke kans aan om daar in het openbaar bij iedereen over te klagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |