Ja, ook dat is een beetje tegenstrijdig met het gevoel dit seizoen. Verdediging en keeper krijgen het hele jaar al veel goals tegen en aanval scoort eigenlijk heel veel. En toch is het gevoel dat de verdediging goed staat en de aanval teveel kansen mist.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 10:05 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Gewoon zorgen dat je zelf je kansen afmaakt. Dat lukt tot nu toe aardig in Europa. Van de verdediging moet je het niet hebben..14 tegengoals
We liggen nog altijd op koers om de minste tegengoals in de competitie te incasseren in de afgelopen 10 jaar muv het kampioensjaar. Dat de verdediging solide is klopt gewoon.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 10:13 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja, ook dat is een beetje tegenstrijdig met het gevoel dit seizoen. Verdediging en keeper krijgen het hele jaar al veel goals tegen en aanval scoort eigenlijk heel veel. En toch is het gevoel dat de verdediging goed staat en de aanval teveel kansen mist.
Nu 94 goals in alle competities.En Linssen en Dessers samen al 28 goals gemaakt.
Ik weet het, statistiekenwijsheid en beiden niet altijd even sterk in het voetballende gedeelte maar de spitspositie is wat betreft rendement in jaren niet zo goed bezet geweest. In het kampioensjaar maakte het koppel Jorgensen/Kramer er in totaal 30 en dat werd toen gezien als het beste spitsenjaar in tijden.
Kijk, goede aanvulling. Ik vind 24 goals tegen (zal waarschijnlijk rond de 30 worden) niet heel weinig maar blijkbaar is er de afgelopen 10 jaar dan nog een stuk slechter verdedigd.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 10:16 schreef hhh38 het volgende:
[..]
We liggen nog altijd op koers om de minste tegengoals in de competitie te incasseren in de afgelopen 10 jaar muv het kampioensjaar. Dat de verdediging solide is klopt gewoon.
Ja je merkte gisteren echt het gemis van Arne!quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:02 schreef Scrummie het volgende:
Zal ook voor @:Pietjepuk2000 een opluchting zijn!
Telt 2017/18 dan ook nog mee? Want dat is de eennahoogste scorequote:Op vrijdag 18 maart 2022 11:58 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Dat geeft ook wel weer wat lucht bij de lotingen vanaf volgend seizoen, erg mooi.
Geen idee eigenlijk.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Telt 2017/18 dan ook nog mee? Want dat is de eennahoogste score
Inderdaad, nauwelijks controle.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:01 schreef Caland het volgende:
Wat was het gisteren trouwens een drama op de gele zijde zeg, ik heb het echt nog nooit zo druk gezien daar. Nagenoeg geen controle ook dus iedereen die bij dat hardcorefeestje was voor de wedstrijd en op andere zijdes zat liep volgens mij gewoon vak X etc. op
Ik heb voor de wedstijd geholpen met die actie op de tweede ring, daardoor wat later op het vak en echt nauwelijks iets van de wedstrijd kunnen zien.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Inderdaad, nauwelijks controle.
Je kon gewoon vanaf de overkant zien waar de trappen waren omdat het daar nog voller was dan de rest van de tribune
Volgend seizoen nog wel, maar om eerlijk te zijn hebben we zo bar lage coëfficiënten de seizoenen voor deze dat het niet zo uitmaakt. Zegt al genoeg dat we het in één seizoen hebben verdubbeld met ‘slechts’ een kwartfinale plek.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Telt 2017/18 dan ook nog mee? Want dat is de eennahoogste score
Volgend seizoen weer een bak punten halen en dan zitten we de komende jaren weer goed.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Volgend seizoen nog wel, maar om eerlijk te zijn hebben we zo bar lage coëfficiënten de seizoenen voor deze dat het niet zo uitmaakt. Zegt al genoeg dat we het in één seizoen hebben verdubbeld met ‘slechts’ een kwartfinale plek.
Maar voor de lotingen geeft het wel wat lucht ja.
Je had dit seizoen een coefficient van 29.000 nodig voor Pot 2 in de Europa League. Dat was toevallig PSV waar we nu ook gelijk mee staan, dus als we dat toernooi halen heb je zicht op een prima loting.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Volgend seizoen nog wel, maar om eerlijk te zijn hebben we zo bar lage coëfficiënten de seizoenen voor deze dat het niet zo uitmaakt. Zegt al genoeg dat we het in één seizoen hebben verdubbeld met ‘slechts’ een kwartfinale plek.
Maar voor de lotingen geeft het wel wat lucht ja.
Volgens mij staan we nu op 32 voor volgend seizoen.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Je had dit seizoen een coefficient van 29.000 nodig voor Pot 2 in de Europa League. Dat was toevallig PSV waar we nu ook gelijk mee staan, dus als we dat toernooi halen heb je zicht op een prima loting.
En ook wel lekker dat je daar derde mag worden in de poule en dan alsnog in de conference liekgoden speelt.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Je had dit seizoen een coefficient van 29.000 nodig voor Pot 2 in de Europa League. Dat was toevallig PSV waar we nu ook gelijk mee staan, dus als we dat toernooi halen heb je zicht op een prima loting.
Precies. Op die manier gaat Feyenoord de Sevilla van de Conference League worden.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:49 schreef Caland het volgende:
[..]
En ook wel lekker dat je daar derde mag worden in de poule en dan alsnog in de conference liekgoden speelt.
Laten we hem nou eerst maar een keer winnen voor we dit soort dingen gaan zeggenquote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Precies. Op die manier gaat Feyenoord de Sevilla van de Conference League worden.
Vanmiddag Marseille loten en we liggen er gewoon uit hoorquote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Precies. Op die manier gaat Feyenoord de Sevilla van de Conference League worden.
Dat weet ik nooit bij die jongen, hij heeft ook nog wel eens de neiging te hard van stapel te lopenquote:Op vrijdag 18 maart 2022 12:53 schreef fetX het volgende:
Ik denk dat de post van @:gurneyisbestoke ook niet helemaal serieus was hoor, maar goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |