Vreemd, ik herinner me toch echt wel soortgelijke verhalen uit andere conflicten.quote:
En dit.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:15 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Vreemd, ik herinner me toch echt wel soortgelijke verhalen uit andere conflicten.
Maar goed, als je het geheugen van een goudvis hebt, snap ik dat alles nieuw lijkt.
quote:Op maandag 14 maart 2022 15:05 schreef Richestorags het volgende:
[ twitter ]
Het gaat niet goed met Putin.
dat heb je jezelf wijs gemaakt zeker.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:16 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Omdat dit echt vrouwen en kinderen zijn en niet mannen tussen de 18 en 30.
Je weet dat juist mannen van 18 tot 30 jaar niet het land uit mogen?quote:Op maandag 14 maart 2022 15:18 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
dat heb je jezelf wijs gemaakt zeker.
Ja, en ook het fotomateriaal speelt een beetje mee, gok ik danquote:Op maandag 14 maart 2022 15:18 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
dat heb je jezelf wijs gemaakt zeker.
Maar ze gaan wel het land uit. En ook mannen van 18 tot 30 kunnen vluchteling zijn, schijnt.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:20 schreef Momo het volgende:
[..]
Je weet dat juist mannen van 18 tot 30 jaar niet het land uit mogen?
Mooi? Heb je enig idee hoe walgelijk smerig krakers zijn?quote:Op maandag 14 maart 2022 15:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Juist mooi. Zeker in londen waar echt veel jonge mannen (vaak ook gewoon westers, voordat je over asielzoekers oid begint) op straat slapen voor grote leegstaande kantoorgebouwen en lege dure woningen waar een rus 1 keer per jaar even langs wipt.
Nee dat is een feit.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:18 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
dat heb je jezelf wijs gemaakt zeker.
Een Karpatenkop in een trainingspak met een gouden scooterketting om zijn nek ziet er anders best verloederend uit hoor.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:22 schreef hangtime het volgende:
[..]
Mooi? Heb je enig idee hoe walgelijk smerig krakers zijn?
Dat pand is nu 1 groot toilet, zonde van het pand.
Liever 1 rijke Rus daar eens per jaar, dan werkschuw tuig die met spuiten in de armen de boel verzieken...
Die rijke Rus zorgt tenminste niet voor een verloedering van het straatbeeld.
1 Rus heeft nog meer verantwoordelijkheids gevoel dan tig van die krakers bij elkaar...
Er zijn inderdaad best veel mannen van 18-30 te zien op foto's van de "Oekraïnse" vluchtelingen.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:21 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Maar ze gaan wel het land uit. En ook mannen van 18 tot 30 kunnen vluchteling zijn, schijnt.
Ze zijn er wel inderdaad. Dat zie je hier op de opvanglocatie ook. Maar het zijn voornamelijk vrouwen en kinderen.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:21 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Maar ze gaan wel het land uit. En ook mannen van 18 tot 30 kunnen vluchteling zijn, schijnt.
Snap niet waarom mensen hier zo boos om worden.quote:
Nee, dat is Maria, dit is van Katherina.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
De dochter die eerst in Nederland woonde?
Serieus, verloedering van het straatbeeld? Ben je wel eens in Londen geweest? Ik schrik elke keer van het gigantische aantal daklozen daar. Dat is pas verloedering. Overal mensen in slaapzakken. Laat Londen daar eens wat aan doen ipv alleen maar denken aan het vullen van zakken.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:22 schreef hangtime het volgende:
[..]
Mooi? Heb je enig idee hoe walgelijk smerig krakers zijn?
Dat pand is nu 1 groot toilet, zonde van het pand.
Liever 1 rijke Rus daar eens per jaar, dan werkschuw tuig die met spuiten in de armen de boel verzieken...
Die rijke Rus zorgt tenminste niet voor een verloedering van het straatbeeld.
1 Rus heeft nog meer verantwoordelijkheids gevoel dan tig van die krakers bij elkaar...
Ik vraag mij altijd af waar dit soort mannen vandaan komen en hoe ze dit thuis uitleggen. Hoe gaat datquote:
Verander Londen met elke willekeurige stad in Europa. Misschien niet op die schaal maar wel van de zelfde orde.quote:Op maandag 14 maart 2022 15:39 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Serieus, verloedering van het straatbeeld? Ben je wel eens in Londen geweest? Ik schrik elke keer van het gigantische aantal daklozen daar. Dat is pas verloedering. Overal mensen in slaapzakken. Laat Londen daar eens wat aan doen ipv alleen maar denken aan het vullen van zakken.
Normale mensen kunnen nauwelijks iets betalen en moeten 3-4 zones van het centrum wonen, terwijl het centrum zelf leeg staat en er allemaal mensen op straat slapen. Ik heb zelden zoiets walgelijks gezien.
Is ook de enige silver lining van deze oorlog, dat Londen als toevluchtsoort voor geld uit rusland en azie eindelijk eens aangepakt gaat worden.
Bizarre beelden, zo van de oorlog de huiskamer in.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |