Houdt ze in ieder geval bezigquote:Op zondag 13 maart 2022 22:12 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
De wilgenhut en tunnel staan maar zijn nog niet aangeslagen, dat zou wel heel snel zijn ook maar het zijn dus nog onzekere tijden.We zijn vorige week begonnen met de zandbak leeg te scheppen want dat wordt een moestuin. Maar veel werk voor de kinders dus geen idee wanneer ze daarmee klaar zijn.
Gewoon doen. Jij wordt er niet voor betaald en je krijgt alleen maar gezeik.quote:Op zondag 13 maart 2022 22:15 schreef kwiwi het volgende:
[..]Dat zijn van die jongeren die later een zebrapad moeten verven en het tegen een lantaarnpaal uit laten komen omdat de baas op een tekening zei dat het *hier* moest komen.
Heerlijkquote:Op zondag 13 maart 2022 22:13 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hier gaat het echt niet meer worden zoals vroeger. In de functie die ik nu heb hoef ik ook niet meer voor regulier werk naar klanten te reizen, dat scheelt ook een hoop.
Gewoon thuis zijn in plaats van de helft van de tijd in het buitenland is vast ook beter voor mijn relatie.
quote:Op zondag 13 maart 2022 22:19 schreef Budapestenaar het volgende:
Krijg hoofdpijn van het reserveringssysteem van de Hongaarse NS
Heeft ie geneens meer een trein nodig, schiet zo naar de volgemde bestemmingquote:
quote:Op zondag 13 maart 2022 22:24 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Heeft ie geneens meer een trein nodig, schijt zo naar de volgemde bestemming
Je geeft de pil een zetje?quote:Op zondag 13 maart 2022 22:25 schreef FranticDJ het volgende:
snap de benaming zetpil ook niet echt.. reetraket dekt de lading gewoon beter
morgen ookquote:Op zondag 13 maart 2022 22:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Volgens mij komt de lentezon pas weer vanaf woensdag, maar ik kan me vergissen.
Niet samequote:
Gewoon met je vuist op tafel slaan en in een megafoon schreeuwen, terwijl je op tafel wiebeldanst.quote:Op zondag 13 maart 2022 22:31 schreef UitStraling het volgende:
Morgen ook een vergadering over het bedrijfslogo zie ik, gaat ook een mooie discussie worden, eentje die ik niet snel ga winnen
Is er iemand die dit op kan nemen?quote:Op zondag 13 maart 2022 22:34 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Gewoon met je vuist op tafel slaan en in een megafoon schreeuwen, terwijl je op tafel wiebeldanst.
quote:Op zondag 13 maart 2022 22:34 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Gewoon met je vuist op tafel slaan en in een megafoon schreeuwen, terwijl je op tafel wiebeldanst.
Ja, ik stuur agent Marshmellow met een bodycamquote:
Dikke energiesurge nu, je bent fabeltastischquote:Op zondag 13 maart 2022 22:35 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ja, ik stuur agent Marshmellow met een bodycam
“Ik bid niet voor bruine bonen.”quote:Op zondag 13 maart 2022 22:35 schreef UitStraling het volgende:
[..]![]()
Nog wat wijze kreten die ik kan slaken?
Dingen als 'dit is een bevel' of 'één manager, één bedrijf'quote:Op zondag 13 maart 2022 22:35 schreef UitStraling het volgende:
[..]![]()
Nog wat wijze kreten die ik kan slaken?
quote:Op zondag 13 maart 2022 22:36 schreef Dqod het volgende:
[..]
Dikke energiesurge nu, je bent fabeltastisch
Misschien moet ik mijn glitterpak met glittercape wel aantrekken, was eigenlijk ooit bedoeld om als den Bossche Elvis carnaval te vieren maar dat is er gelukkig nooit van gekomen, wat denk je?quote:
Alle neuzen dezelfde kant op ...quote:Op zondag 13 maart 2022 22:36 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dingen als 'dit is een bevel' of 'één manager, één bedrijf'
quote:Op zondag 13 maart 2022 22:36 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
“Ik bid niet voor bruine bonen.”
Dit zeg ik best wel vaakquote:Op zondag 13 maart 2022 22:37 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Alle neuzen dezelfde kant op ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |